Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dejte si to na ČT1 aby vám uteklo čekání *6*
    • "Když nikdo nic neví, nemá si na co stěžovat" D. Vávra

      Tuto větu z FC 73 jsem docenil až dnes, kdy všichni bažíme po nových informacích. Dejme jim čas. Má peněženka čeká na kampaň.
  • tonnymontana
    zajimalo by me, koukal jsem na popis odmen za ruzne castky a u collector edice je uvedena figurka. V clanku je mini obrazek postavy na koni, nema nekdo informace jaka figurka to ma byt? material nebo co by mela zobrazovat? docela jsem mel slinu prispet na collector edici ale preci jen kupovat naslepo figurku se mi moc nechce. Diky pokud ma nekdo nejake info o figurce budu moc vdecny
    • Ronox
      Taky jí budu brát a jediný popis je 6" velká figurka hlavního hrdiny .. ten kůň je podle mě ilustrační jen a viděl bych to spíš na nějakou pózu ve zbroji.
      • tonnymontana
        ronox: jj taky si myslim ze ta silueta kone je jen ilustracni, urcite bude collector edice k dostani po vydani hry ale rad bych ji takto podporil. je skoda ze tam neni nikde alespon nakres nebo tak:) neco ala stredovek bych urcite na polici dal, podobnych temat moc neni ve svete figurek. Mec je zajimavej ale jsou to uz slusne penize a je to spise pro fandy co maji na stene mece z her o truny, pana prstenu atd:)
        • Proč nezkusíte modelaření? Je to na úplně jiné úrovni, dá se o tom mluvit už jako o umění a hlavně pokrývá veškeré historické dějiny?
        • Ronox
          Kvůli tomu uvažuju o sběratelce Dark Souls, protože mají hezkou figurku a je netradiční oproti těm Batmanům a jinejm manům co mám. No tak nějak doufám, že bude tahle sběratelka a pak by mohla být ještě nějaká odlišna retail a měl bych obě *1*
  • Tak kdo ještě čeká ? *1*
    • ucho
      tady. hlásím, že ve 4 hodiny ráno stále nic :D
    • Já, ale je to spíše zkouškovou nespavostí *3*
  • Takže Kickstarter jo? Hmm, opět měl Vávra jen plnou hubu keců a kdepak to teď je. *1* *1*
    • Nebud neprejici a skodoliby. Vavra si pred sebe postavil obrovsky a tezky ukol, na ktery by tady vetsina lidi ani vazne nepomyslela, natoz se pustila do jeho realizace. Nevzdava se i kdyz se mu do cesty stavi obtizne preazky a uz jen za tí si zasluhuje ocenit a podporit. Spousta zavistivych neschopnych cechacku chudacku by mu misto toho radsi nahazela klacky pod nohy.
      • Tak hrozné to není. Což o to, já mu fandím a ten jeho titul bych si rád koupil a zahrál, ale za to, jak se chová a co vypouští z huby, ho prostě nemám rád. Ostatně za to, jak se k němu celkově staví hráčská obec, si může jen on sám. A rozhodně mu na Kickstarteru nedám ani korunu.
        • A nemelo by ti spis jit o kvalitni netuctovou hru? Nebo podporu herniho prumyslu v cesku, protoze je to ojedinely projekt a je na to navazana spousta kvalitnich ceskych vyvojaru. Uspech takoveho projektu by byl vyznamny pro cele cesko. Opravdu nechapu tu ceskou mentalitu vyhaneni svych nejlepsich lidi, aby jejich um slouzil cizim zajmum a zemim. Deje se to ve vsech oborech a je to hrozne kratkozrake jednani pro budoucnost teto zeme.
          • Ono se o tom sice pěkně mluví, ale mě taky v práci platí za výsledky, nikoli za to, zda nějakou práci mám a že se do ní někdy hodlám pustit, přičemž termín dokončení bude nejasný. A já nebudu nikoho jen tak zbůhdarma dotovat, ať je talentovaný jak chce. Navíc si myslím, že je tu spousta jiných důležitějších povolání, která by si zasloužila naši úctu a podporu.
            A dále prostě nechci kupovat zajíce v pytli, po vydání si titul rád koupím, když za to bude stát, ale platit za něco, o čem nikdo neví, jak dopadne, to prostě pro mě neexistuje. Proto celý Kickstarter zcela ignoruji, i když se tam určitě čas od času najdou věci, které by mě zajímaly.
        • Stejně bude chtít dolary
      • Nase zku*vena ceska mentalita bohuzel snahu a uspech neodpousti. Taky proto jsme tam kde jsme.
  • Ale to už tady někdo psal, jestli se budou soustředit více na to, kolik mám podvlíkaček a jestli žrádlo, co jim není 2 dny zkažený, tak z toho udělaj THE SIMS a ne středověký RPG *1*
    • Všechno se dá dělat s mírou. Třeba New Vegas hardcore měl nutnost jít a pít zpracovanou bravurně. Hře to na zábavnosti jenom přidalo.
      • Řekl bych, že i DayZ je na tom podobně, taky mě to baví kvúli té hardcorovosti
  • Veskoslav
    So we finally let the cat out of the bag and now everything is in your hands. So far it looks beyond-our-wildest-dreams-kind of good. We are very grateful for your support and for the amazing response we got! It’s a great feeling of satisfaction for all of us to read that watching our trailer gave you goose bumps or that this is the game you’ve been waiting for your whole life. We’ll do our best not to disappoint you!

    We also try to reply to your emails as fast as we can and clarify all possible issues. And as we are happy enough to expect to reach our original goal soon, we also work on our stretch goals.

    We are planning video updates about important gameplay elements. We want to show our character editor and how you can use it to customize your character. There will be more info about the combat system and you will see how it looks in the latest version of Cryengine. Then we want to show you how our world looks like and what its real-world counterparts are. And by the end of the campaign we have a big surprise planned. If you don’t want to miss anything, watch our Twitter, Facebook and YouTube channel.
    • Tohle je presne ta vec, ktera mi tam chybela. Prece jenom je to kampan na kickstarteru a ne na facebooku, twiteru, ... Takze u me maximalni spokojenost, necekal jsem ze jeste slibi i tolik videoupdatu ;-)
  • MickeyMutant
    Our Vávra who art in Warhorse,
    hallowed be thy name.
    Thy Kingdom come.
    Thy will be done
    on Kickstarter as it is in Warhorse...
    • MickeyMutant
      For thine is the Kingdom,
      and the power, and the glory,
      for this and maybe next year.
      Amen...
      • Ježíš by asi nebyl zrovna nadšenej, že mu tady przníš modlitbu
    • MickeyMutant
      Give us this day our daily news,
      and forgive us our doubts,
      as we forgive those who trespass against you,
      and lead us not into impatience,
      but deliver us from defamation...
  • Me spis zajima, jak vyresi volbu zensky / muzsky avatar. Jestli vubec bude na vyber.
    • Historickej realismus a ty bys chtěl hrát za ženskou? Omfg, Vávra není kikot.
    • Matthew1J
      Hlavní hrdina bude syn kováře.
  • Keyz
    Zajímavý, že mě napadl hned refrém této písně:
    http://www.youtube.com/watch?v=--_KyuZMsnA

    Jestli poletí tak strmě jak se zpívá bude to supr.
    - Jinak škoda, že k Wasteland 2 není něco jako The Mission - Wasteland. I textem se to hodí.
  • Vzhledem k tomu, že za husitu jsem si chtěl zahrát vždycky, tak pro mě tohle bude splněným snem.
    • Big_Pete
      myslim ze o husity se tam vubec nejedna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit