Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude zase ostuda az to krachne chudaci amici a ostatni lidi co na to prispivaj asi nevedi ze za hernim studiem stoji jeden z nejvecich tunelaru v cr
    • walltar
      Abych ti pravdu řekl, tak je mě silně jedno kdo tu hru financuje ... klidně ať tunelář. Já si zahraju dobrou hru a on na tom vydělá. Oba budem spokojení.
    • a neco noveho?
    • Jako by to někoho zajímalo
    • MikeiXX
      *1* Není nad trolling a deprese z úspěchu druhých.
      • Má pravdu co se týká Bakaly. Navíc má ten tunelář velké potíže (padající Economie i NWR). Bylo by dobré vybrat co nejvíc, aby Bakala nebyl k dokončení hry potřeba.
      • co víš
      • Magister_Peditum
        Vítej v diskusi na games.cz. *3*
  • Tak jsem dočetl všechny komentáře z celého světa komplet na netu a musím překvapivě říct že z té hry jsou nejvíce "v pr...i" Francouzi *5*
    • XXDarthVaderXX
      Smím se zeptat kde? Myslím stránku nebo to.
      • YouTube (řazení podle data přidání) a Google (řazení podle data přidání)
        • ..přesně konkrétní stránky (blogy / kommentáře / příspěvky) už nevím, koneckonců teď je to od vyhlášení hry zhruba přes 120 stránek *6* ..ještě čekám na větší reakce japonského publika *2*
          • XXDarthVaderXX
            ok...ono hodig google a youťůb(jak by řekl strejda Moravec)...to je jak když řekneš...hledej loďku uprostřed oceánu *3*
        • XXDarthVaderXX
          To je hezké, ale ty Frantíci...konkrétně kde.
  • DeDy
    Omlouvám se za offtopic
    Právě instaluji první dokončenou hru zakoupenou v Early. Podle prvního aktu, který jsem hrál na podzim 2013 soudím, že Might & Magic® X – Legacy dostane průměrné hodnoceni 8,5/10. Tak uvidíme.
  • No jo, Daneček zkritizoval co šlo a ve finále zjistil, že vyprodukovat hru zase není taková bžunda jako jen sedět za stolem a cucat z prstu scénář. Ta nejtěžší část práce holt leží jinde, sehnat peníze a vydavatele. Jejich Kingdom paskvil nikdo nechce, tak došlo na crowdfunding, to bude kvalitka ...
  • airwave
    Shut Up And Take My Money! :)
    http://knowyourmeme.com/photos/264241-shut-up-and-take-my-money
  • Ach bože.
    Z Kickstarteru nevzešlo ještě nic dobrýho, co se týká her, tak je to samej fail, nebo kravina na pokraji zájmu.
    Bohužel, pokud hra nemá pořádnýho vydavatele, kterej to zainvestoval, ohlídal (tzn. nenechá vývojáře promrhat svoje prachy) a při prodeji pořádně nevyhypoval, tak to vždycky dopadlo špatně.
    Přeju Warhorse hodně štěstí, ale za sebe říkám, že jít cestou Kickstarteru je chyba a jsem v tomhle momentě velmi skeptickej.
    • FTL... :)
    • Náhodou tahle možnost je lepší než kdyby sehanli vydavatele který by jim do toho kecal. Takhle si to můžou udělat podle sebe tak jak chtějí. Sem tam sice bude billboard na OKD nějaká minihra na kutání uhlí ale to bude vše *15*
    • Ronox
      Já ti nevím, ale například The Banner Saga a Broken Age jsou pecky.
      • walltar
        Elite Dangerous zatím ukazuje parádní gameplaye ve své alpha verzi. Star Citizen ještě není tak daleko, ale už taky ukázal že jsou na úrovni.

        Já osobně jsem rád, že tam logo velkého vydavatele není, protože to by ode mě nedostali ani halíř.
        • Přesně, skvělý filmy jde točit i bez milionových rozpočtů, viz. festivaly v Cannes. Pro mě je v téhle nezávislosti Kickstareteru síla.
        • Přesně tak např. takový minecraft všem ukázal, že s dobrým nápadem to jde i bez velkého vydavatele.. Moje nejlépe utracené 3 stovky.
        • Ronox
          Star Citizen bych do toho nepočítal s momentálníma 37 milionama USD. Oni vybíraj a přidávaj věci stále i po kampani. Tohle u kluků asi nehrozí.
          • měl SC KS kampaň ? měl, tak proč ho nepočítat, kór když měl přes 2 mega.
    • Erien
      O KS nevíš vůbec nic a dokonce ses ani nepodíval na to video, škoda slov.
    • Ona má pořádného investora, podiv se na to video než začneš prskat. Kickstarter kampaň, je jenom kvůli tomu, aby se Bakala (nebo jak se menuje) přesvědčil, že o to zájem je.
      • Pravda, na video jsem se nepodíval, myslel jsem, že je to jen další trailer, nic víc.
        V tom případě už nejsem tak skeptickej, přesto bych v tom videu radši viděl logo nějakýho velkýho vydavatele.
        • Magister_Peditum
          Třeba EA? *15*
          • Klidně.
            • Mít to jako vydavatele EA tak to vyjde dřív (ideálně před zaklinacem 3), smrskne se to na 1 km2, bude to lineární, beze všech prvků odlišujících hru od běžného rpg a vedlejší questy budou jako dlc v den vydání. Samozřejmá je premium verze s brněním, premium dýkou, erbem a vlajkou. Beta proběhne samozřejmě až v prvních měsících po vydání.
  • Veskoslav
    250 000 za 30 hodin:)
    • Magister_Peditum
      Těch 50 litrů by mohli doklepat ještě během dneška, a pak už to bude pohoda jazz.
  • Kdybych chtěl bych zlý tak řeknu, že je asi problém v záchodech... Každopádně nechápu proč musí být server v Americe a není koupený tady v Čechách...asi kvůli americkým donerům.....každopádně doku neuvidím ukázku soubojů nepřispěji ani dolarem.
  • Nemůžu si pomoct, ale 3RD PERSON by této hře slušela více, viz

    http://images.gamestar.de/images/idgwpgsgp/bdb/2465743/600x.jpg

    *3*
    • Bral bych oboje, při přesunu bych měl zaplý 3rd person a při boji si přepnul na fps, jako to dělám v TES a nebo Armě :-)
    • Já jsem taky pro aby to mělo 3RD Person, bez toho mi to prostě dost odrazuje pak ani nevidím jak vlastně vypadam atd...bud to velký mínus tý hry si myslim.
      • Magister_Peditum
        Tak se podívej do inventáře, tak budeš vidět. *15*
    • smejki
      hra s 3rd person kamerou není to samé jako hra navržená pro 3rd person kameru. Stačí se podívat na Elder Scrolls, kde 3rd person kamera slouží jen k okouknutí postavy, ale hrát se to pořádně nedá. Udělat hru pro 3rd i 1st person pohled není jen technická práce navíc, nýbrž především designová. A nese to jistá omezení. Příklad: pokud má hráč 1st person kameru, není dost dobře možné nadesignovat situaci, kdy má reagovat na to, že na něj někdo zezadu útočí. v 3rd person to problém není, ale situaci musíš díky přítomnosti obou módů vyškrtnout. Dál jsou v 3rd person strašné problémy s kamerou v interiérech - musí se dělat větší, ale to je ve 1st person nápadné. atd atd atd

      Mimochodem Dan na Rock Paper Shotgun 3rd person pohled komentoval.
      • Kozy
        Nevíš jestli uvažují nad podporou Oculusu?
        • Cosi
          Ano. Píšou to na kickstarterovských stránkách.
      • Dík za info o tom RPS, v podstatě tam říká, že 1st person více ponoří do děje, což beru... ale sám tam pak říká, že když bude hodně lidí proti, tak udělají i 3rd, takže to vývojářsky zas tak velký problém asi není, akorát oni zvolili jen jednu variantu
        • smejki
          není to nemožné, jen říkám, že to není selanka a rozhodně se s tím nedá přijít až v pozdějších fázích realizace.
    • ucho
      na oko hezké, na ovládání blbé (nešel by moc použít ten jejich bojový systém počítám, nebo si to vůbec nedokážu představit...)
    • Magister_Peditum
      Mně se to first person líbí. Spolu s tou rozklepanou kamerou (a doufám i viditelnými končetinami), to bude skvěle vtahovat do děje. Kromě toho, jako už píšou vedle, je to lepší i kvůli soubojovému systému.
    • Veskoslav
      Pak by to ale už nebylo realistické, kdyby jsi viděl, kde je tvůj protivník atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit