Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    http://www.ign.com/articles/2014/01/22/kingdom-come-deliverance-weaves-an-authentic-medieval-rpg-tale

    Tady se píše 2016? *8*
    • wenceslaus
      Jinde píšou prosinec 2015...

      Ed.: Dobře, na Kickstarteru... momentálně moc lepších zdrojů není :-)
    • promitac
      Tak asi maju na mysli vsetky akty dohromady. Prvy akt bude do roka (si mylsim).
  • 3 dôvody, prečo predal Skyrim 15 mil.kópii a Kingdom Come prerobil 100 mil. KČ

    1. Robili hru, o ktorú je záujem
    2. Robili zábavnú fantasy hru a nie simulátor sra*ia a obliekania
    3. Urobilo ju 50 ľudí za 2 roky, čiže rovnako za koľko zbúchalo WH dementný teaser.
    • 3 dôvody, prečo predal Skyrim 20 miliónov kópií

      1. zabehnutá značka/dobrá reklama
      2. lákavé fantasy klišé s peknou grafikou
      3. osekaná hrateľnosť/jednoduchosť

      Skyrim je dobrá hra. Len chem povedať, že po splnení týchto podmienok môže človek predávať aj ho*no v krabici - viď epic fail tohoto roku COD: Ghosts, ktorého sa aj tak predalo viac, než predchádzajúcich dielov.
    • P1trs
      skyrim prodal 20M kopii, delalo na nem 90 developeru a 83 hercu/daberu 3 a pul roku...
      • Tolik daberu? Kdyz hraju Skyrim tak mam pocit ze meli tak maximalne tri.
    • Skyrim vydělal fakt tak málo?
      • Já někde viděl 20 milionů kopií. Jo, to je fakt slabota. *1*
    • Asharak
      1. Ano, srovnávat The Elder Scrolls 5 s Kingdom Come 1 v otázce zájmu (resp. zajeté značky) je vážně inteligentní *7*
      2. Star Citizen je taky podobný simulátoru (jako KC TES) a co dokazuje
      3. 50 lidí "zkopírovalo" a sem tam vylepšilo TES4, čili stejně jako to udělali ostatní velká pokračování. Jíš vůbec ovoce? *1*
    • simulátor sraní a oblíkání :DD hlavně aby to bylo realistický voe!! možná časem Vávrovi dojde že nikdo z hráčů ve středověku nežil tak nedokáže tu realitu ocenit
      • tak realny stredovek by nehctel nikdo hrat.
        Sama spina,sracky,apod,... *1* .
        To by nehrali ani nejvetsi psychopati.
        • A ja si vždycky přál simulátor středověkyho sraní (historicky řečeno výserníku) :( *8*
  • maros.goc
    po teaseri prepadáku som nečakal takéto nadšenie :) vyzerá to skutočne k svetu :)
  • Já se jen divím, že tak málo lidí zakoupilo SOLDIER (physical), to se musí platit poštovný i v Česku a na Slovensku? A nebo je pro lidi jen lákavější ten early acces u knighta, který stojí stejně?
    • Veskoslav
      US a Eu to má zdarma. Ostatní musejí připlatit 10 Liber navíc. Si to přečti, je to tam napsané:)A když už kupovat, tak buď Knight nebo Baron. Soldier je nic defacto.
    • V EU je to bez postovneho,pokud dobre ctu. Mozna je to ale i tim,ze krabice se hrou dojdou domu pozdeji nez si clovek hru stahne. A lidi jsou nedockavi. A pak taky mozna fakt,ze v krabicich uz davno nebyvaji krasne manualy jako kdysi drive, a jsou to jen obaly s cd.
  • ta hra NEMA vubec zadnou sanci na uspech,meli by ji pohrbit,dokud je cas...
    • Toliko příspěvek do sloupku Toma analytika. Je fajn vidět na foru také opravdové odborníky a ne jen kecaly jako jsem já. *3*
    • to měli udělat s tebou
      • Solidni burn...za tento výkon by sis zasloužil pochvalu
  • Spades
    Já bych byl radši, kdyby tam dali All Digital pack (Act 1 + 2 + 3, Alpha, Beta).
    Zaprvé nechcu fyzické koniny (making of, soundtrack, plakáty, trička...), a zadruhé je to nic nebude stát, takže jim aspoň víc zůstane.

    Nechápu, proč je Act 2 jen za 125, resp Act 3 za 300 liber...
    • Odpovídali na to v FAQ, protože Act I je standalone hra a nejsousi jistí jak jim to vyjde, jestli vůbec budou schopni udělat Act II a III, tak nechcou lidi sklamat
  • chtel jsem taky pridat ale neberou paypal, takze pesek...:(
    • Tilwaen
      Teď už by mohli brát, když mají splněno.
  • pan Vávra kteremu nestacilo 80 mega na udelani hry? pardon ale tomudle megalomanovy kerej ve vysledku ani neumi hospodarit s penezi nic neposlu. Vysledek stejne nebude stat za nic poněvadž tydle velkohuby hrdinove se nakonec na něco vymluvi. Jak jim nepral osud,penize,bohove atd.
    • A kazdy neumetel, ktery neumi ani cesky, si do nej s chuti kopne :-)
    • 80 mega na AAA hru je jen zlomek. Kdybys uměl počítat, tak bys věděl, jak moc to pokrývá / nepokrývá náklady. Jen licence enginu tě výjde na milion dolarů. Podívej se kolik vybral Wasteland 2 a jaký paskvil za ty prachy udělali...
  • Chtěl jsem podpořit, ale Kickstarter nepodporuje paypal? V dnešní době?
    • ucho
      proč asi... peníze se nestrhávají hned. to se bojíš tam naťukat číslo karty?
      • Ano, číslo karty už je pro mě velice citlivá informace, kterou se mi příčí kamkoliv sdělovat. Všechno si platím přes webový rozhraní banky a na jednoduchý blboviny, díly atd. mi bohatě stačí paypal, kde nikdy nemám víc, než litra, většinou ani toho ne.

        Nepotřeboval jsem mít tuhle službu u kreditky doteď a jedna hra mě donutit to změnit?
        • Hanzales
          Já radši nic nepíšu, abych to nezakřiknul :)
        • podpis
    • Koupil sem už spoustu věcí i her a paypal sem nepoužil ani jednou, v dnešní době ? kreditka...
      • jop .. kreditka (resp. nejspis myslis platebni kartu) je fajn dokud ti v noci nevolaji z banky jestli sise pre par minutama pokousel udelat platbu ve vysi 10 000 euro nekde v Africe ...
      • Kreditka...nejsnažší způsob jak přijít o prachy, když si člověk neuhlídá bezpečnost počítače. Vidíš, já s Paypalem objednávám jak z Anglie, tak z Číny a ke spokojenosti. Kvůli hře si vyřizovat kreditku nepoběžím, škoda, Vávrovi to přeji.
        • sociální sítě, nejsnažší způsob jak přijít o soukromá data, email s jednoduchým heslem, datum narození, samotné používání PC, mobil, sociální pojistka,...
          Pokud to bereš takhle tak bydli v odstíněném bunkru a nepoužívej vůbec nic krom hotovosti. Všechno je napadnutelné, i ten paypal :)
        • ucho
          velmi snadno ohlídatelné pomocí nastavitelných limitů a speciálního účtu na tyhle platby. dnes lze tohle zdarma vyřešit velmi jednoduše...
        • Já teda PayPal taky preferuju, ale mý kámošce ho vybrali :) Samozřejěm dostala refundaci, ale abys věděl, že nic není 100%.
        • Veskoslav
          Není nic stupidnějšího než mít platbu ošetřenou pomocí SMS kódu.... *7*
          • Jistě, proč si to zjednodušovat, když to jde i komplikovanějc, co?;)
            • jj ja mam na smsky kazdou transakci s vyjimkou prevodu mezi vlastnimi ucty ... a poucen z minulosti mam na net zvlast kartu, na ktere mam vzdy jen to co akutalne potrebuji k placeni + 1 - 2 tisice na jidlo a pod ...
            • Veskoslav
              Evidentně jsi ty děcko, když nechápeš, že SMS zabezpečení je to nejmenší, co zabrání, aby ti někdo vyluxoval účet, pokud se dostane k tvým financím....Na účtě totiž nemám pár stovek a citelně by to zasáhlo měsíční rozpočet, kdyby přišel o pár tisíc. Pokud nejsi nějaký rozmazlený fracek bohatých rodičů, tak to možná pochopíš. Jinak nechápu tvou argumentaci o složitosti. Ano většinu příkazů mám řešené přes rozhraní banky, ale i to musím potvrzovat SMS, když měním parametry příkazu.
            • Ježiši, vy jste hrozný ovce. Tady jde o možnosti. Na co mít pojištění proti úrazu, když nepočítám s tím, že bych se zranil ,co? Kristepane. Kolik vám je?
            • Veskoslav
              Jasně, budu platit tehdy, když budu mít vybitý telefon....Proboha, to jsou zase argumenty *7* A k čemu je ti slavný PayPal, když ti je tady naprosto k ničemu? *1* Tudíž argumenty o tom, že SMS je k ničemu může říct jenom děcko, co dostává 500Kč/měsíc na účet a provádí jenom jednu platbu.
            • GlaDOS
              Ano. Většinou platby kartou přes internet provádím uprostřed pouště s vybitým mobilem. Nenávidím, když se to stane.
            • Stačí jedno dvě kliknutí a PayPalem je zaplaceno. SMS kód je zbytečnost. Krom toho, pokud se ti stane, že máš vybitej telefon, tak se ke svýmu kódu nedostaneš. Jsi závislej na dalším zařízení, když PayPal je ochrana sama o sobě;)
            • Veskoslav
              Cože? Mám nastavenou jednoduchou ochranu. Nad 500 Kč mi přijde potvrzovací SMS, zadám kód a jede se dál. Zabere ti to cca 30 sekund navíc. Nevím, co na tom máš komlikovaného, ale asi žiješ v nějakém hodně jednoduchém světě.
  • ten emperor za 600 vypada lakave, skoda ze ted tolik dat nemuzu. Kazdopadne to nabiha dost rychle, tak snad se povede
    • celoush
      strhne se ti to až při vybrání po tom měsíci... to není jak u nás *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit