Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dufam ze uspeju, ale zaujimalo by ma preco to nahodili v librach ? Neboly by dolare lepsie ?
    • walltar
      To je podle toho kde máš účet na který ti jdou peníze si myslím. Je totiž US a UK pobočka KS. A pokud mají účet v Anglii tak celá akce je v librách. Jak bude třeba DE KS tak ten zase bude v Eurech.
  • Mě by zajímalo, jaký je poměr toho co vyberou a co z toho rozdají zpátky na těch cenách *8*
    • Keyz
      Mělo by to být jedlo, jestli jím to pak doplatí ivestor.

      Mě by hlavně zajímalo jestli boj bude vždy jede vs jeden. Proti přesile by šlo asi špatně bojovat v daném bojovém systému.
      • Ono proti přesile se obecně bojuje dost blbě. Vždy když v nějaké hře rozsekám samojediný 10 chlápků s obstojnou výzbrojí připadám si dost divně.

        A to nejen v realistické RPG, ale i fantasy. Ostatně i Sapkowski popisuje boj Geralt vs 4 profesionálové jako ultimátní střetnutí.
        • Ja nevim, Musashi tvrdil ze od urciteho stupne schopnosti uz je jedno, jestli je tech protivniku 10 nebo 100. Obecne bude vzdycky zalezet na tom kdo jde proti komu. Pokud ti protivnici nejsou sehrani, muzou si docela slusne prekazet nebo se dokonce zranit sami.
        • Keyz
          V zaklínači to byl problém když jich bylo více a byli na podobné úrovní a to i když jsi měl znamení a lahvičky. To bylo dobrý oproti AC. Navíc NPC co měli štít ho dobře používaly.

          Zde by to ale mělo být ještě větší problém vhledem k únavě a pod. I když jestli to budou dva NPC v hadrech a hráč v brnění problém to asi nebude. Zase sotva udělají náhodně velkou bitvu. To by jsi musel pořád nahrávat vzhledem k tomu jako bylo šance na smrt. Asi se na tebe budou nějak valit NPC a další budou bojovat s dalšími NPC. I když to je pouze moje spekulace.
        • Magister_Peditum
          A to má Geralt trochu lepší smysly než lidé.
      • Magister_Peditum
        Pokud tam nebude potřeba nějak "uzamknout" protivníka, jako je to u soubojů v AC, tak bych v tom neviděl problém.
        • Keyz
          To by bylo dobrý.

          A bylo potřeba se rozmýšlet do koho se pustím abych neskočil zavalen.
  • Ach můj bože :triplefacepalm:
    • Bože, nevědět co jsou kilometry čtvereční, slušnej trapas to jako jó.. *7*
    • Jo, drž se od matiky, maďare. 25cm*25cm že je 1m čtvereční, ty seš ale slovák opravdu, sorry za drsný slova.
      • nemusis kvoli jednemu motakovi zhadzovat cely narod, myslim ze aj u vas sa nejake individum najde
        • Dyť je to troll. Že na to něj vůbec reaguješ... *4*
          • Za každou reakci si 1x přeleštím bambus :)
            • Za každou reakci smažeš jeden ze svých accountů. Začít můžeš s Bieberem.
        • ... ak Ti mozem poradit, takychto ludi si vobec nevsimaj. ;). Jedna vec je sranda a take posklebovanie medzi "bratskymi" narodmi, ine su urazky typu "pojebanej madar", ktore vedu aj tak k uplne inym temam na uplne inej urovni nez by cca diskusia o hrach mala/mohla byt.
    • x_ander
      Hlavně už nic nepočítej... Ale jinak ta myšlenka byla samozřejmě dobrá, svět Kingdom come bude velký až dost :)
      • Sranda to hore som nepisal ja :D... Clovek sa raz sekne (sice poriadne :D ) a hned tu ma nasledovnikov :D....

        Najhorsie na tom je, ze ja by som matiku fakt mal vediet :D... (budem kocnit informatiku) a tu sa seknem tak galakticky, ze to az pekne neni :D... Sranda :) Este, ze su tieto fora ako tak anonymne :D No na druhu stranu kto sa v zivote nikdy nepomyli? :D...

        BTW Vavrovo RPG uz ma 120tisic a ide to jak gula :), no ja uz idem spat :D (bo zajtra ma caka skuska paradoxne z niecoho co sa matike velmi podoba :D...)
        • nahodou:D mna si rozosmial ked si sa zacal hadat ze co mali z matiky a postovat wikipediu :DD
        • Budem. Kocnit. Informatiku.

          Nebudeš chlapče, nebudeš.. :D
          • Nechtěl jsem soudit nic a nikoho. Jenom mě to tak napadlo.
          • :D:D:D:D...
            • Mnoo, ked som promoval, slubil som, ze budem svoju skolu vzdy hajit v najlepsich farbach ako sa da :D... Takze teraz sa ju menovat.... nehodi :D, aj ked samozrejme to bola moja chyba nie tej skoly. A okrem toho snad by si ma nechcel sudit na zaklade jednej blbosti? :) Vsak? ;) Alebo este silnejsie -, snad by si nechcel sudit celu skolu na zakladej mojej jednej blbosti? :) Alebo eeeeste silnejsie -, snad by si nechcel sudit cely Slovensky narod na zakladej mojej jednej blbosti (ako tu tak sledujem) vsak ze? :D... Nic vazne uz musim :) este 1x refresh a du spaat :)
            • Btw. která univerzita/škola má to štěstí? ;)
  • rozdelit 70h hru na 3 casti... poliaci ktori vedia zarobit aj na 15 rocnych falloutoch sa mozu chytat za hlavu. Ked to uspeje tak sa ohlasenych 36 koncov Witchera 3 asi coskoro presunie do Witchera 5 *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=bf78ZxEbbIw
    • Bez overvoicu to někde není?
      • http://www.youtube.com/watch?v=6NUGUUTWZRM
    • ten kanal ma 30k subs, to zadny vetsi ho na rozhovor nechtel ?
  • Musím říct, že jak jsem byl na tu hru natěšenej, tak jsem zažil dost velké zklamání. Vávra sliboval realistické RPG (role playing game). Ale podle toho, co jsem si přečetl a podle traileru mi to moc realistic nepříjde. V traileru ve chvíli, kdy "hrdina" zdolává hradby pomocí žebříku, je jasně vidět, jak se obránci snaží žebříky shazovat, ale toho, kde lezete vy se ani nedotknou. Proč ho také neshodí? Navíc hra je prezentována jako otevřená a realistcká. Pak se v článku dozvím, že bude mít jasně dané hranice. Doufám, že to alespoň vyřeší nějak chytře a ne zdí, roklinou nebo podobnou "překážkou". A také doufám, že pokud váš hrdina zemře, tak bude konec. Tohle jsem totiž v určité variantě viděl snad jen v ZombiU a docela rád bych to viděl častěji. Zvláště v realistické hře.
    • Magister_Peditum
      Pokud ti přijde, že rozloha větší než v Red Dead Redemtion je malá, tak OK. A řešit žebříky? V traileru? Come on!
    • Kozy
      Tak on ani Gothic nebyl nijak velkej a přitom to byla výborná hra. Radši detailních 9km2 kde prostředí bude dávat smysl, než Skyrim.
    • Právě že to vyřeší chytře ty Trumbero..

      Ať už má nebo nemá někdo Vávru rád tak se určitě většina lidí minimálně shodne, že není žádnej mentál a takový věci bude mýt pořešený a ještě budem všichni valit bulvy!!!
      • O tom že pan Vávra není mentál nepochybuju. Ale už z celé představené koncepce je jasné, že se více či méně pohybuje v zajetých kolonkách, které jsou na hry kladeny. Takže žádná definitivní smrt hrdiny, hrdina je důležitou součástí děje a tak dále. Tohle si myslím že některým hrám docela chybí. Opravdová realičnost jako nemoci, nudnost a šeď a jistá každodennost života.
        Nebo i v realitě si naloaduješ poslední uloženou pozici, nebo checkpoint?
        • hm zahraj si Unreal World, http://www.unrealworld.fi/ , tam je tej kazdodennosti zivota az kopec:) navyse vdaka grafike je ta hra naozaj obrovska a da sa tam robit vsetko.
        • walltar
          Ona to je pořád hra ... nevím jak ostatní, ale já nudnost od her neočekávám.

          Ty ani tak nechceš realistickou hru, jako spíš simulaci středověku.

          Hra pořád musí být zábavná.
    • celoush
      hnidopišství *3*
      • Dalo by se říct, že máš pravdu. Neříkám, že jen můj názor je ten jediný správný. Nejsem církev. A taky vím, že Warhorse může být jedno, jestli jeden čičmunda dá nebo nedá těch 30 dolarů. Ale pana Vávru sleduji už dlouhá léta a tak vím, jaké má výhrady k fungování her. Proto jsem doufal, že bude první, kdo to změní. Bohužel, není tomu tak. Projektu samozřejmě přeji úspěch. Je fajn vidět, že český projekt vzbuzuje takovéto pozdvižení i ve světě. Jen bohužel nebude pro mě, to je vše.
    • walltar
      Sis myslel, že tam bude celá planeta? *1*
      • Tak tohle mě rozsekalo :D
      • to ne ale ne ze kus ceske krajiny bude nacpany do plochy par mestskych ctvrti ..
      • Dá se to udělat třeba náhodným generováním. Nebo se to dá udělat tak, což vzhledem k tomu, že se to bude odehrávat ve válečném stavu, tak postavit na hranici "světa" nepřátelské hlídky a pokud by ses pokusil je překročit, tak by tě jednoduše zabili.
        • wenceslaus
          Náhodný genrování ti nevytvoří realistickou (dobrou) krajinu.
          Nejlepší řešení je v hráčí, který chápe omezení (každé) hry a akceptuje je.
          • dwarf fortress?
        • walltar
          Viděl si jak ta hra vypadá? ... něco takovýho bys nevygeneroval ani kdyby ses rozkrájel na kousíčky.

          Já chápu, že se vám ta malá mapa nelíbí, ale člověk musí být realista ... Star Citizen má podobný problém. Prostě když člověk přistane na planetě, tak tam bude jen kousek. Na generování celých planet by chtěli začít pracovat po vydání, ale prostě teď není žádný nástroj, který by to zvládnul v kvalitě v jaké chtějí.
      • no, minimálně s tou rozlohou má pravdu.. 9km2 není zrovna moc, to tam budou jen ty Rataje a pár polí, možná vesnic kolem.. *10*
        • Keyz
          Když si představíš jak to mají jiné hry je to OK.

          Zaklímač 2 druhá akt je malej, a proběhneš ho jako nic a stejně jsi tam měl dost obsahu.
        • walltar
          No to je sice pravda, ale divit se že tam budou hranice je něco jinýho. Ale i těch 9km2 v tom jak to bude detailní to bude neskutečně práce. Byl bych taky radši za víc, ale dočkáme se v aktech 2 a 3.
  • gert
    http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance?ref=live
    Mám takovou otázečku, ty druhy edicí, co tam jsou zobrazeny, půjdou získat jenom na kickstaru, podle toho, jakou částkou je podpořim? Nemám s tim žádné zkušenosti, tak mi prosím nenadávejte do debilů, díky. *1*
    • jj proste se zaregistruj (sign in) do Kickstarteru a pak budes moc na jednu z tech edici kliknout. zadas castku a udaje platebni karty (castka se odecte az kdyz bude uspesne ukoncen projekt, teda odted za 29 dni pokd se vybere tech 300tis.).
      ja dal knight(digital) a tesim se na betu.. :-)
      • gert
        JJ, dík, já to vidim na Baron s.e abych mohl i do alphy.
      • XorxoxTalarius
        To je teda blby, byl bych radsi kdyby mi to castku rovnou odecetlo a pak treba vratilo :D
        Jak je vyreseny ze reknu ze jim dam treba 3000 a pak je nebudu mit na ucte?
        • Po česku jezdí Vávra jako vymahač, ostatní země mají jiného vymahače. :D
    • gert
      jo, jo, už jsem to zjistil, nejdřív koukat, potom psát. *1*
  • ringmancz
    takže kompletní hru můžu mít nejlevněji za 300 liber?
    • ucho
      zjevně se nesnaží teď hned nabídnout všechny akty najednou a berou to jako podporu. základ je teď udělat ten první akt, pak můžou řešit, co dál... a tam jsou ceny stanoveny řekl bych víc než dobře, pokud tam opravdu bude alespoň 15-20hodinový gameplay...
      • ringmancz
        je mi jasný, že chtějí mít jistou aspoň tu první část, ale já bych raději měl všechno, než přístup do bety/alfy a sběratelský předměty
      • vic nez bobre? takze puvodni hru rozdelaili na tri casti (mozna budou delsi OK) ovsem chtit plnou cenu za to ze zasponzoruju prachy na vyvoj dam jim je dopredu aniz by to jeste meli hotove *8* jako ta nejlevnejsi varianta vychazi na 650,- za to se prodavaji HOTOVE hry! *11* *10*
        • ucho
          nejlevnější varianta stojí 15 liber a to rozhodně není 650,- ...
          btw nikdo tě nenutí jim dávat peníze dopředu, nikdo tě nenutí ten vývoj podpořit. vše je dobrovolné. když ti nevyhovuje cena nebo nechceš hru podpořit, prostě ji ignoruj...
    • celoush
      zatím... pochopitelně je teď pro ně prioritnější teď vybrat spíše na první část...
    • Myslíš 3x 30-ti hodinovou hru?
  • kostejnesmrtelny
    Vávra si za to pičování může sám svým vlastním pičováním. Normálně z toho jeho neúspěchu mám škodolibou radost (což je pro mě doposavad dost neznámej pocit), toho namyšlenýho xenofobního zmrda nemůžu ani cejtit.
    • P1trs
      pravdu mas v tom ze kdyby to zapitchoval lip, tak se nemusel s*at na KS, ale hodnotit to jako neuspech je trosku predcasne, te hre to naopak muze prospet
    • Nevim co tu zas píčuješ ty o nějakym neúspěchu, já o žádnym nevim... A vsadim se že budeš mezi prvníma co to bude uslintanej hrát... No prostě typickej českej škodolibej zzmrd. A ikdyby byl Vávra jakejkoliv (mě osobně nevadí), tak hrám rozumí a je skoro jedinej komu se tu povedlo udělat tak kvalitní hry aby se prosadili i za hranicema. Koneckonců dělá to pro nás, tak nevim proč bych mu měl přát neúspěch. Přece si to pak chci zahrát tak ať je to co nejlepší.. Takže ať máš co největší úspěch Dane! *3*
      • kostejnesmrtelny
        Ty seš taky dobrá hysterka *5*. Zkus skotský střiky, prej to zabírá.
      • Já nevim jak ty, ale já tam teda neúspěch vidim, když nesehnali vydavatele a museli jít na kickstarter, kterej navíc Vávra shazoval... A ještě všichni tvůrci her to dělaj hlavně pro sebe, je to jejich živobytí *7*
        • Vávra Kickstarter nehanil. Nelíbí se mu představa, že někdo nemá nic vytvořeného a chce ihned peníze. Jeho příkladem byl Sui Generis (který se mi taky extrémně líbí), v tom málu vytvořili nový engine s pokročilou fyzikou a zaobalili to do temného izometrického RPG. A proto jim přispěl, protože měli už něco v ruce, i když při vývoji žili prakticky z nuly. Taky se mu líbí Přístup Robertse nebo Farga, kteří své kampaně chytli za správný konec. Nejej ekonomicky ale i pro hráče. A rovněž mu věřím, že s vydavateli to není jednoduché. Většina se jich chová blbě, což se potom samozřejmě odrazí nejen na hře od Warhorse. World of Tanks taky neměli na růžích ustláno, a dnes jim každý div neutrhe ruce za rozhovor.
          • Jinak jsem se opět podíval na můj nejoblibenější FC 73. Není to jen o flame Dana a sekundování Michala, jsou tam zajímavé názory, jak bohužel někdy funguje marketing, přemýšlení vyvojářu atd. Doporučuji si poslechnout. Hodně jsem se u toho nasmál, i když už ty hlášky znám nazpamět :)
        • Jestli to bude nebo nebude úspěch se teprv uvidí podle toho jestli se na KS vyberou ty prachy (podle mě jo), nakonec pak můžou dopadnout o dost líp než s nějakym americkym vydavatelem, kterej na ně bude akorát tlačit a chtít po nich píčoviny (viz. Mafie 2).. Takhle budou mít volnou ruku a udělají všechno jak sami chtějí.. A jasně že se tim živí, ale to že to chtějí udělat co nejkvalitnější a nejreálnější je už v jejich zájmu a je vidět že chtejí, aby se to lidem líbilo, jinak by taky mohli udělat sračku ve stylu CoD a jít od toho a vydělali by si něco i tak.
    • To samý si psal na MovieZone. Aspoň prohodit věty nebo nějakou přidat by neškodilo, aby to nevypadalo, že se jen opakuješ.
      • kostejnesmrtelny
        Kdyby jenom na MZ, ještě taky na dalších dvou komunitních webech. Proč vymejšlet nějaký zdobný variace? *7*
    • Keyz
      To je blbý, protože jejich prohra dost možná zasáhne celou branži v ČR. I kdybych někoho fakt nesnášel ale měl by nějaký produkt který část populace ocení, tak bych mu nepřál aby se to nepovedlo. Já bych to nehrál ale někdo ano, tak proč jím to kazit. Vadí mí ten člověk ne jeho hry.
  • Už jim zas nejedou stránky? To byl nějaký update nebo co ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit