Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karma is b*tch!
    • vavra si to zaslouzi za ty kecy
  • Odulin
    Já to prostě musím říct. Peníze jim rozhodně nepošlu, i když bych mohl a asi měl. Nemůžu se prostě přenést přes p.Vávru. Neměl hubovat Skyrimu a kór né v době, kdy mě nejvíc bavil.:) Je to hloupé, dětské, ale nemůžu si pomoci.:) Odpustím mu, až když si zahraju jejich rpg a bude se mi líbit. *3*
    • ODULIN: Ber to tak, že se můžeš podívat, jak to Dan Vávra "Betešdě" svým RPG nandal :-) Samozřejmě na článek a hate na Skyrim se nesmí zapomínat, ale přijít kvůli tomu o Kingdom Come by mi přišla škoda.
      • Odulin
        Jasný. Žádný strachy, jestli vyjde tak o něj určitě nepřijdu. Ale neudělám nic pro to, abych jim pomohl... viz. Kickstarter.
    • Skyrim zas takový zázrak není. Questy jsou pořád stejné, craft úplně zbytečný a RPG prvky nevyvážené. Umělá inteligence v podstatě neexistuje. Např pokus o opuštění frakce skončil vyvražděním celého hradu až na "krále", protože ten je samozřejmě nesmrtelný a autoři jaksi nepočítali s tím, že by hráč chtěl nějakou svobodu rozhodování. Nejsmutnější na tom bylo, že po těch jatkách se mnou mluvil, jako by se nic nestalo.
      • Odulin
        Nemyslim si, ze je Skyrim zazrak. Sam jako zkuseny hrac chybi vidim, ale stve me jakym zpusobem se do nej Vávra obul (a nejen do nej). Ta arogance, ta nepokora..tohle proste nevystojim ikdyby takovouhle spinu hazel na sebe horsi hru. ;)
    • me se*ete s timdle.. skyrim doopravdy za moc nestoji. sam sem mu na spoustu hodin (radove 100, max 150) propadl, ale zpetne vidim spoustu nedostatku. soubojovy system kolosalne na picu, ai pruhledna na tri kroky dopredu, questy nezajimave a leckdy az na facepalm. generovane dungeony jsou po desate uz nuda, po padesate otrava. kdyz se na skyrim zpetne podivam, tak jsem vlastne hral prochazku lesem s obcasnym zpestrenim. neznamena to ze me to nebavilo. ale priznejme si ze poradny kus toho hnoje ktery Dan na gayrim nakydal je pravda.
      s tema resoursama co betesda ma to mela byt mnohem mnohem lepsi hra
      • Odulin
        :D hral jsi 150 hodin a za moc nestoji? Tak to si svyho casu asi moc necenis. Nerikam, že je to genialni bezchybna hra, ale rozhodne dokaze zabavit a mam ni pekne vzpominky. Me stvou obecne lidi co hazi spinu na praci jinych, kor kdyz sam nic podobnyho neudelal.

        Ale dam jim sanci az to vyjde. Stahnu to samozrejme, vyzkousim a pak se uvidi. *4*
      • Vidíš si vůbec do pusy? Propadneš hře na 150 hodin a pak na ní nadáváš na fóru? Nemyslíš, že v tom je nějaký vnitřní rozpor? Já jsem se Skyrimem spokojený a hrál jsem ho asi 140 hodin. Jak to, že jsi ho hrál o 10 hodin déle, než já, když je tak "kolosalne na picu"? Co jsi tam teda těch 100-150 hodin dělal?
        • samozrejme ze si vidim do pusy. to mas jako s osmnactiletou blondynou: take jsem schopen si s ni uzit spoustu hodin cisteho casu i prestoze uvnitr vim ze je blba jak klacik na michani pomeji a hlas ma ze by s nim sla krajet skala ;)

          a vytrhavas z kontextu, napsal sem ze soubojovej system je kolosalne na picu, ne celej skyrim... napr. aby se to vubec dalo hrat stealth musi clovek nainstalovat tri hromady modu, jako aby treba sipy vubec opisovaly parabolu, nebo vypnout cerveny napisy "pozor nepritel!" ve forme hud/kompasu.
        • 140 hodin ve Skyrimu? Kdybys raději kopal kanály, mělo by to aspoň užitek
          • Kopani kanalu je jednak uzitecne a navic slouzi k pochopeni "vyssi fyziky", treba casoprostoru.

            To takhle v pondeli v sest rano nastoupis s krumpacem a mistr ti rekne: "Budes kopat vodsad - az do patku" :-)
          • V tom případě by sme měli kanály kopat všichni a to myslim že mnohem déle než nějakej 140 hodin který jsou jako nic *1*
    • Nejhorsi je, ze ho zname jen my, tady v CR. Je mi fakt lito tech lidi ze zahranici, kteri nic nevedi o tom, jak si nekolik let cinta na pentli a nic nedela. Lidi, kteri nebudou vedet nic o neschopnosti bezproblemu spustit kickstarter, posledni sanci na ziskani penez na hru a prispeji mu. Ale mozna se ukaze i pred nimi v pravem svetle. Neuspech jeho cest, na kterych rozkopaval dvere velkym vydavatelum a snazil se je presvedcit, ze ta jeho hra je k*rva to nejlepsi na svete nasvedcuje, ze Danecek se asi neumi pretvarovat moc dlouho a lidi ho nakonec precejen prokouknou...
      • Kozy
        A jaké úspěchy máte za sebou vy?
        • To ti budu vypravet, az u tebe budu zebrat prachy...
      • lol takové zoufalé zvracení... get a life ňoumo
      • tywe "pet let cinta na pentli a nic nedela"
        ty ses dobrej mamlas a lharskej pomluvar... nemas vubec zadny informace. ja ti rikam, ze se kluci/holky muzou pos*at aby to vyslo.
      • Mart9
        Typický příklad člověka, který si Kingdom Come stáhne mezi prvními.
    • Mart9
      Nikdo tě o ně neprosí.
      • Odulin
        *1* Ale tak trochu prosí. Kickstarter beru jako takovou malou prosbu o finance nebo v tomhle případě o prosbu o zájem. *3*
  • michaliuz18
    tak az TERAZ ma presvedcili ze to bude pecka !
    musi byt ... ak ne tak to bude prepadak a priemerna hra, ake bohemiovo vavrova spolocnost robia :D
    uvidime, combat a ostatne veci , ..niektore prvky vyzeraju lepsie nez v trapnom skyrime ,ale tak cesi sa sustredia za moc na realne veci
    uvidime ako to bude aj s bugmi a animaciami , lebo arma je v tomto horsia jak mario

    ale sa tesim ze pouzili dobry engine ktory rozchodia aj starsie mašiny ,lebo ten arma engine a zvysne hry ...len na ultra low aj tak to sekalo :D
    • nekromant33
      buď to bude pecka, nebo průměrná hra, nebo propadák... revolucionářská myšlenka
    • proč srovnávaš Skyrim s něčim co ještě nevyšlo?
      • michaliuz18
        lebo srovnavam combat system napriklad to snad mozem kedze v oboch hrach sa pouzivaju meče , a kone , ..v skyrime sa teda moc nedalo kombovat s mecom akurat tak zlava do prava a otočka , tu to ale vyzera o dost lepsie
        bethesda ale bola vzdy na smiech svojimi nedokoncenymi hrami plne chyb a tupej AI
        mozu dakovat moderom ze ich hry este niekto vobec hra
        ak sa tak zamyslim skyrim je len velky hype , sice s krasnym a velkym prostredim plny moznosti , ale v zaklade zlyhava ako pribeh, misie, a sterilnost prostredia, ked to clovek raz prejde, znova uz nechce , suche dungeony opakujuce sa, zbrani uplne malicko celu hru som pouzival dokola tie iste mece len s inou magiou

        fakt nebyt modov roznych na nexuse tak dnes by som skyrim ani nehral

        takze uvidime kingdomu drzim palce vyzera o dost serioznejsie a ide skor po stopach gothica a ne blbeho skyrimu
  • Veskoslav
    1000 liber/10 minut. To je ještě docela slušné tempo.
    • Tipuji zitra v 8.30 300k. Tempo je pomalejsi, ale to uz je ted skoro jedno. Pral bych si, aby vybrali aspon 1.5m. Aby ten dukaz, ze to lidi chteji stal za to, a samozrejme take mene kompromisu ve vyvoji by to znamenalo
    • Tak času mají hromadu. Byla by škoda, kdyby se to teď zastavilo a už nerozjelo
  • nehce se me nic cist a te neanglictine ve videu nerozumim, ale znamena todle, ze se jim nepodarilo najit zadneho vydavatel a ze tedy ta hra za moc nestoji?
    • Ještě doplním k tomu nade mnou: Proto to vytáhli na Kickstarter, aby ukázali investorovi, že o to zájem je
    • Spades
      Ne, to jen znamená, že producenti chcou to co vydělává nejvíc, a ne to co prostě vydělává. Neboli jinak řečeno, každý chce vlastní klon Skyrimu 1 ku 1 i s magií a draky.
    • omezený rozhled ty vlastníš...
  • slyšel jsem dobře že řikal a viděl pouze first person pohled? to snad nééé já čekal že tam bude obojí jak první tak pohled ze třetí osoby. *9* *9* *9*
  • No, vypadá to dobře...zase po dlouhý době něco z českejch luhů a hájů, co by stálo za investici...pokud bych teda věřil, že se hra vůbec někdy vydá...tohle chce hlavně nabrat lidi ze zahraničí, pár nadšenců v naší zemičce to zrovna nevytrhne...a prezentovat se tím, že vykrádám úspěšný tituly, mi nepřijde jako nejlepší nápad, jak přilákat někoho, kdo si chce zaplatit a následně zahrát dobrou hru...nicméně, svou trošku do mlýna ode mně Warhorse na kontě taky mají *3*
    • pár nadšenců ? prosim tě tohle neni tetris pro iphone....
    • Ty vykrádáš ostatní příspěvky, protože používáš stejná slova
    • wenceslaus
      Vykrádá? Tos trochu přestřelil...
  • Bakalo utni finance dokaď nebude pozdě !
  • Veskoslav
    30 Liber hozeno. Říkejte mi Baron von Veskoslav *1*
    • A jak ti říkají holky ? *1*
      • Veskoslav
        Nešahej na mě, prase! *1*
        • lol tak to jo
    • Keyz
      *1*

      Kdyby jsi to měl Venkoslav to by se více hodilo a taky by to říkalo, že jsi z nějaké vesnice.


      Já večer asi taky dám Barona možná Earla. I když ten měc tvl, ten bych chtěl když to je není hračka. *14*
      • Veskoslav
        No uvažoval jsem nad tím jménem pak do hry. Ten meč je luxusní. Celá ta edice je masakr.
      • Meč mě taky lákal, ale tolik si přece jen dovolit nemůžu... :/
        • No pokud chceš meč, tak nemusíš dávat zrovna cca 19-20 tisíc Kč za Deliverance, ale na koupi repliky středověkého meče (základního) použitelného i pro historický šerm ti stačí 2500-3000 Kč (pak samozřejmě čím víc, tím líp) :)
          Já se spokojím s Knight tier..možná si ještě rozmyslím navýšení na Barona, ale tam bych viděl svůj limit (zvlášť pokud je v ceně jen Act I.)
        • Keyz
          To je jasný, za to máš nové PC.

          Tak snad jestli to bude supr, tak ten meč si seženu poté v rámci nějaké středověkého spolku :)
          Jestli budu do té doby budu chudý, tak budu mit klacek no...
  • Jako ta hra vypadá nádherně, ale věřím, že stejně tak dobře by vypadala i ve 3RD PERSON a nic by to neubralo na její realističnosti. Proto bych uvítal podobně jako např. ve zmiňovaném MOUNTandBLADE možnost přepínání mezi 1ST person a 3RD person kamerou, ať si každý zvolí co mu více vyhovuje, vývojářům to zas tolim práce nepřidělá *4*
    • Keyz
      Myslím si, že z důvodu jejich boje dali FPS. Aby tě to více vtáhlo a lépe si viděl fyziku během boje apod.
      • To sice je možné, ale myslím že většina her prostě vypadá ve 3RD person lépe. A když to třeba opět vztáhnu na ten Mount and blade, tak tam vyloženě ty souboje ve 1st stojí za prd
        • Keyz
          Taky tam boje nejsou dělány stejnou technologií a hra měla mnohem menší rozpočet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit