Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už zííítra! hergot jak já se nemůžu dočkat, načnu to tak Resogunem a pak se vrhnu na KZ. dám si tak osmihodinovku aspoň :D
  • u videi ze hry jsem malem usnul.. nebo to je tou pozdni hodinou.. ani nevim..
  • Za rok za dva vrátíš se mi ..... Slibovat si od nextnextgenu hnepd po vydání od prvních rychlokvašek něco jako revoluci by bylo bláhové . Tak nějak jsem počítal s tím, že i PS4 nebude mít co nabídnout a PS3 tituly si online emulovat v CZ ještě dlouho nebudem...
  • No nic moc teda nová generaci, asi na těch povídačkách o zastaralosti hardwaru něco bude.
  • Nechápem tú myšlienku autora, že je to akože nextgen, ale hrateľnosť je oldschoolová. Podľa mňa nextgen neoznačuje nejakú hrateľnosť, ale iba novú generáciu konzol, prípadne graficky ak ide o grafický killer titul ako napr. Crysis a pod.
    • Lawliet
      Já je nechápu ve více bodech.
  • Shrnu to takhle Killzone Shadow Fall měl na víc graficky je to úžasná hra, ale příběh (překvapení) nemá vůbec žádnou hloubku je tam pár momentů co vyčnívají, ale celá hra by byla lepší kdyby příběh měl více propracované postavy a víc se soustředil na celé to téma "studené války" mezi Hellghasty a Vektou. Potenciál byl avšak využit jen u grafické stránky škoda no.
  • tohle je zatim první hra, u který jsem si řekl že fakt vypadá jako nextgen
  • jak takovej crap muze dostat tak vysoky hodnoceni? tupa koridorova linearni cutscenama procpama strilecka,ktera je tak genericka ze kdyz ji vidim vedle nejaky jiny "super cool strilecky" tak ani nevim,co to je

    nechapu,ze takovydle hry,stejne jako cod,nebo bugfield pripadne jinej srot,muzou dostavat tolik hobu v recenzich...
    • ringmancz
      Killzone je typickej launch titul, co vypadá úžasně a hraje se o něco hůř, ale tipuju, že ve své kategorii je to nadprůměr, určitě lepší než CoD, Battlefield
    • Jack1947
      A jeje, opet vychazime z "CISELNEHO BODOVANI" achjo, recenzi necteme a ale vidime ze to ma 8/10 tak jdeme rovnou do diskuze sirit sva moudra o hejtu bez ktereho by dneska nikdo zarucene neusnul. *4*
    • ucho
      třeba proto, že jde v jejich žánru o kvalitní titulky, kterým není moc co vytknout? je zcela v pořádku, že tě ten žánr nebaví. hry se nedělají proto, aby bavily každého. cílí na určité publikum... snad se ti nezhorutí svět, ale hrami, které zbožňuješ ty, může opovrhovat zase někdo jiný...
      • Nechápu jak to pořád může někoho bavit, však je to od CoD 1 a prvního Medala pořád to samé dokola, mě to přestalo bavit u 4 dílu Cod...
        • Rekni mi, co hrajes ty a ja uz si na to hul najdu :-). At je to furt stejny mario, furt stejne rts, furt stejne sporty, furt stejne mmo, furt stejne retro nebo furt stejne zavody aut. Takova primitivni kritika je lacina a vic nez o objektu vypovida o subjektu :-).
    • oprava slova hodu na "bodu",ja jen aby to davalo smysl...
    • Hrál jsi to? nebo soudíš podle youtube?
      • videl jsme recenze nezaujatejch recenzentu jako treba angry joe nebo i jiny letsplayery a ta hra je totalne boring,nikdy bych si ji nekoupil
        • ucho
          dal tomu nadprůměrných 6/10. nepovažuje to vyloženě za špatnou hru, jen měl zjevně jiný očekávání, což se nepochybně do jeho hodnocení projevilo. a samozřejmě že je zaujatý, každý recenzent je zaujatý - vlastním názorem ;)
        • Angry ten trapák co dal Skyrimu 10/10? tlv ty seš odborník a hrou roku zvolil Guild Wars2 asi nejhořší mmorpg součastnosti :DDD lol
          • Malleth
            GW2 je v pohodě ale nazývat Skyrim jako Masterpiece byl trochu úlet a hlavně urážka pro jiný hry, který si to zasloužej (např. RDR)
            • Malleth
              11: To že je Skyrim tak populární neznamená že je to jen kvůli jeho kvalitám. Spíš jde o to že má širokou cílovku, která podobnou hru dlouho nedostala. Je to single player, open world, casual RPG. Takovejch moc na trhu není a navíc je to už pátej díl.
            • Tak někdo má rád sračkyy jako Skyrim. Takové jedince bych sice poslal na kontrolu, jestli netrpí mozkovou obrnou, ale co, pokud to toho slaboduchého jedince baví tak ať. Já nevím, ale v mém okoli všíchni s láskou vzpomínají na Zaklínače 1 a tu parádní atmosféru blat atd.. Ale co vysvětlovat omezencovi co rád Skyrim. Takové lidi do plynu.
            • Witcher 2 je sračka, RDR hodnotil tuším taky 10/10 skyrim se vám nemusí líbit, ale je to fenomén na který budou ještě roky vznikat modifikace zatímco na witchera 1 si dneska nikdo nevzpomene a na dvojku taky ne. četl jsem ságu dávno před tím, než se o nějaké hře začalo vůbec uvažovat a ta hra těm knihám čest nedělá. AI je skvělá, grafika taky ale ta hra mě prostě nebavila. Skyrim za mě 9/10 a dopad na herní svět obrovský ale není to o nějakým marketingu ani o tom, kolik kdo vrazil do vývoje, lidi to prostě baví a doteď se to hraje, Witchera 2 bych po druhé nehrál narozdíl od morrowindu, oblivionu a skyrimu, teď hraju oblivion z elder scrolls anthology a bavím se stejně jako poprvé
            • Jack1947
              Hlavne treba brat v uvahu, ze tom je novy typ trolla!!!.
              Troluje svym osobitym stylem. *4*
            • Ano 10/10 pro Skyrim je úlet a hlavně urážka pro skvělé RPG roku 2011 jako Witcher 2 nebo Dark Souls. AngryJoe je absolutní mainstremový trapák čili brát někoho takového jako valnou minci je opravdu nepováženou. Ukázal ses tome jako pěkný pitomec
          • tak urcite,proto ma GW2 nejvic aktivnich hracu v mmo hned po WoW,to spis ty budes nejakej tezkej znalec *1*
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju
  • LOL, pekne vas ofajcili, aspon ze to davaju k tomu strojceku na strazenie deti zdarma.
    Za toto vysolit 50 euro??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit