Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu na PS4 , kdyz hru KILLZONE SHADOW FALL s končím tak se mi neuloží odehraná hra. Jak to mám udělat v nastavení ? Prosím o návod (něco jako autosave) . Děkuju.. SPĚCHÁ !!" *10* *10* *10* *10*
  • "Lucase Kellana, který coby Shadow Marshall má za úkol zachovávat mír mezi oběma stranami." - to zachovává mír tím, že všechny vystřílí?

    Gameplay mi přišel, jak kdyby to hráli s cheatama na nesmrtelnost.
    • Asi je na tebe ten pribeh moc slozity :-).
  • videorecenzi na assasins creed black flag,hlavne ze asassina black flag rozjedete na plne s ati 7770 ktera stoji 2,500 kč :D
    • Díky moc člověku kterej to tady promazavá ! *11* demence . Ve videorecenzi říká její autor že na plno (to jest včetně antialiasingu) ve full HD to chce kartu za 10k . Hrál jsem to na max. antialiasing 4x (nastavit jde 8x) a hd 7970 měla co dělat . Podle mého si vůbec nepochopil co říká a reaguješ na to svými výmysly .
    • A to vypovida o cem?
      • chtěl sem opravit ten přispěvek co sem napsal dole,nwm proč je to tady
  • Tak to vypada že PS4 si strelila vlastní gól. Já vedel že Son of Rome bude černým konem sezony.
  • Na 7770 si to naplno hrál ale s tim rozlišením to asi nebyl žádnej zázrak . 800x600 ? *1*
    • to měla být reakce na jednoho uživatele *7*
  • ja uz to proste nezvladam jestli se na me v patek nedostane tak ochrnu
    • Kéž by a doufám že na ruce.
  • Průměrná střílečka = Next gen - 8/10 vážně ?
  • jinak recenze super!
  • Tushan
    jak nemam rad angry joa tak s ním souhlasím boring tech demo. KZ3 bylo to samé ale tak co dostal sem ho ke konzoli *1*
  • ale takové případy mají v čekárně přednost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit