Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Propouštět? Vždyť tam prý byl jen jeden nebo žádný zaměstnanec.
  • Já jim ten úspěch přeju, ale ta hra je tak hrozně rozbitá až je to k nevíře. Prvních cca 20h jsem měl bez problémů, ale pak začal solidní bugfest a měl jsem problémy úplně se vším, na co si jde jen vzpomenout. Přes nefunkční AI, věčně spící NPC, nesplnitelné questy, oranžovou vodu, levitující vegetaci, dveře, kterými nelze projít, schody, na kterých se zaseknu, Kumány, kteří mě umí telepaticky shodit z koně i na 200 metrů, rytíře Ulrycha, který nešel porazit v souboji (nespustil se trigger, aby se vzdal) a nebo toho samého rytíře, který mi měl pomoct dobít tábor lapků, ale protože jsem ho asi oslovil moc brzy, tak vyrazil do boje jen v pyžamu... Naštěstí jsem narazil i na jeden velmi vtipný bug a to když jsem v noci vzbudil vesničana v posteli, on vstal a začal na mě mluvit, ale místo namluvených vět se spusil zvuk hlasitého chrápání *1* Jinak ten poslední opravný patch (1.2.5) sice vylepšil pop-up textur, ale FPS je o poznání nižší a v interiérech se málokdy přehoupne přes 20... Ale i přes všechny výše zmíněné excesy mě to baví, někdy víc, někdy míň.
  • Krescz
    Zajímalo by mně jak blízko je opravný patch.
  • Coffin.Corner
    A to ještě spousta lidí, včetně mě, čeká na GOG verzi *4*
  • Gratulki!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit