Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz se rekne Die by the sword, vybavi se mi gamesacke retro a cast, kde prochazeji skrz "streva" K. Drdy… ble :)
  • Mimochodem, co se týče žánru W3, tak pokud chceš tvrdit, že W3 je není high ale low, tak nemůže být tunou klišé, protože low fantasy her je mnohem míň, než high. Tak či tak, tvoje logika opět nefunguje.
  • trošku debil, ne? Kde jsem tvrdil, že je Torment klišé?
  • Tak to bude slušnej propadák. Hlavně že ty banditi strhli bránu, aby se dostali pryč. Jinak by asi zakopli o tu půlmetrovou zídku, která ten statek obklopuje *1*
  • Řiká někdo, kdo argumentuje postavou z Mortal Kombat (lol). Pokud je Torment klišé, protože vznikl po Mortal Kombatu, kterej měl jednoho nemrtvýho (lol), tak je Dark Souls ještě větší klišé, protože vznikl až po tom a po jiných hrách s podobným konceptem (např. Mask of the Betrayer). Jednoduchá logika, kterou ses sám zabil.
  • Ristoro
    Nezapomeň na kritiku ze strany Vávry na špičkové AAA tituly :D. Už jen proto jsem zvědavý, jak skvělá tato hra bude!
  • jen jsi odkazoval na staří hry, takže si utřid myšlenky, možná by bylo fajn psát i pod jedním nickem, navíc děláš z hráčů Zaklínače totální debily, nevíš, ani co hrají za fantasy.
  • cože?
    https://www.tomsguide.com/us/iphone-8-benchmarks-fastest-phone,review-4676.html
  • Argumentovat Scorpionem z Mortal Kombatu lol. Uplně si mě zničil argumentama. Všechno po MK je klišé bez ohledu na žánr.

    Doporučuju ti nastudovat, co klišé znamená...
  • Femto detected...
  • a kdo se baví o Tolkienovi? Witcher je snad high fantasy? Co to plácáš proboha?
  • a kolik že je Chosen undead v Dark Souls? A kdy přišel Scorpion do Mortal Kombat jako ikonický nemrtvý?
  • PS, podle tvojí hloupoučký "witcher logiky", kterou si právě aplikoval, je Tolkien = high fantasy = klišé.

    To je tak, když se někdo ohání klišé a nebere v potaz kobntext doby. Mocnej fail...
  • není divný to přirovnávat k nejvykonějšímu telefonu na trhu?
  • To je mi argumentace...

    Za prvý, Torment je starej 20 let, kdy to bylo mnohem menší klišé. Za druhý, to podstatnější, Undeadů je v Tormentu minimum...
  • tak hra bude, no takovej dost těžkej průměr, ale je to jako s iPhonem, i když je to krám, tak ovce to nepochopí.
  • to jsou mi argumentace. přestávam věřit v lidstvo...TVL to je jako bych napsal - Torment = undead= klišé.
  • Hlavně undeadi jsou taky jedno velký klišé. :)
  • Na vydání hry se opravdu těším. 4 roky nám Warhorse tvrdí, že vytvářejí "úžasnou" hru, ale já mám pocit, že je to hodně vzdáleno do toho co se slibovalo na Kickstarteru.

    Jsem rád, že KONEČNĚ si bude hru moci vyzkoušet každý a zjistit co bylo na 4 letech chvástání pravdy a kolik jen nabubřelých keců...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit