Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale prosim tě brepto, v Zaklínači na tebe taky všichni čekají a dokonce tě ani nepronásledují a respawn stovky utopenců je snad nekonečný, asi se tam všichni utopili
  • Přiznám se, že mnoho rozdílů oproti betaverzi vidět není...
  • furt lepsi jak ty souls hry, tam nejemoze vsechno na hrace ceka, ale dokonce opakovane, kdyz se tam vraci, to je teprve na palici
  • Českej dabing, děti a psa bysme chtěli asi všichni, ale co naděláš
  • Teda, čekal jsem od Danielka něco víc. Roky se po konferencích chvástá jak bude všechno jinak... :-/
  • Mart9
    Díky! Kolika staletí myslíš?
  • jamar28
    Krásné prostředí, nic moc animace, ale questy vypadají skvěle.
  • jamar28
    Co je špatného na level designu?
  • Koment staletí *15*
  • Hahaha, klasika. A dost odpovídá.
  • ucho
    mě by celkem zajímalo, jak mají pořešené to, že hráč není středem vesmíru. třeba ten ukázaný quest. když tam s nima nepojedu nebo ten quest budu ignorovat, vyřeší se nějak beze mě? budou ti lidé tam žít dál? nebo je potřeba, aby se toho hráč účastnil?
  • Nemůžu si pomoci, ale když vidím ty souboje, vzpomenu si vždycky na Die by the sword.
  • Vypadá to ako nejaký amatérsky grafický mód do staršej hry. Na prvý pohľad to je síce fajn, ale po chvíli to začne vypadať mimo vďaka otrasným animáciam a obstarožnému leveldesignu v novšom kabáte. Tri dni po vydaní si na to nikto nespomenie. Niečo ako posledný Carmageddon, tiež z Kickstarteru.
  • To je fakt no... v ocich modernich pak.
  • zaty
    Spíše next degen :)
  • Tak on ten Witcher 3 té stupidy a tuny klišé prostě přinesl až moc...
  • Mart9
    Bohužel kvůli spoilerům už na videa odmítám koukat, ale právě rozmanitost řešení úkolů je pro mě jedno z těch hlavních lákadel hry.

    Bude to pecka!
  • On to neměl jen Witcher 3, ale asi tak 99.99% rpg...
  • Questy vypadají supr, zejména jak nečekají na hráče.

    To i witcher 3 to měl tak hloupě, že se čekalo na hráče. Pak člověk nabral co mohl a postupně to plnil. Přitom člověk nabere quest na monstra co terorizují vesnici a čeká....najedou monstra přestanou a čekají na hráče. Normálně by měli pokračovat a když hráč čeká, tak by mohli tu vesnici vybít a konec questu. Super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit