Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=lMx3XPHg6Nw a tady skyrim ... hru jsem koupil v den vydani a do dnes tam jsou bugy a taky se nepos...
  • Jack1947
    Dávám ti - protože si napsal jen subjektivní pohled a to že "Když to jede mě tak to kurvaaa pojede snad všem bez chyby ne?" ne nepojede je to hooodně náhodné. Takže to že si urazil skoro všechny z tebe jen udělalo ignorantního blbce a nic víc, navíc i ty tam najdeš nějakou tu chybu malou ale najdeš to je je prostě fakt. Tak si sedni nebo dřepni a přemejšlej co za blábol si vypotil.
  • Pepíčku, prosim tě.....co to zase slintáš? to máš problém porozumět i psanýmu textu? píšu o tom, že Kingdom Come byla po Skyrimu první Single player hra, která mě skutečně bavila.

    Dám ti malou nápovědu - Skyrim vyšel v roce 2011, dnes se píše rok 2018 - to je těch 7 let, o kterejch píšu. Jestli ti Kingdom Come nevoní, můžeš sáhnout po východní produkci.....co sem tak zatím měl možnost číst haty, tak to většinou bylo od ****sexuálů, kteří měli místo avatara obrázek nějakýho zesranýho manga píkačů a bábolili něco o tom, že japonská produkce is da best inda haus ..
  • 22.2.
  • kazdej sveho stesti strujce, pokud nekdo pouziva bazmeg typu konzole, nemuze cekat zazraky
  • KronosDeret
    ještě před rokem bych věděl na 100% že je to satyra, dneska už je to problém odlišit od reality :)
  • Mozek: Tak jako sérii TES mám rád. Takže nevím kdy přesně jsem to pustil, ale troufnu si říct, že v den vydání. Jinak fakt nevím proč bych neměl srovnávat dvě hry, které se prodávají za stejnou cenu? Pokud chtějí abych k tomu přistupoval jako k indie hře s omezeným rozpočtem, klidně ať to vydají za patnáct babek a já to určitě s AAA produkcí obřích studií srovnávat nebudu. Sami Warhose přišli na trh s tím, že jejich hra má stejnou hodnotu jako GTA V, God of War, Witcher 3, Skyrim a další a další velké hry za padesát až šedesát eur.
  • Po 7 letech vývoje, veledilo a uspech? Tady clovek zazije vic curiny nez u politických dikuzi. Na to se napijem, nazdravi Vy suldi. *3* *3* *12*
  • Ikdyž stebou souhlasím co se PC verze týče, tak je potřeba uznat že na konzolích ta hra rozhodně není v nejlepší kondici, což pak nahrává i ignorantům s PC, kteří jen papouškují co si přečtou jinde
  • Zajímalo by mě jestli si hrál Skyrim po vydání. Protože to tak růžovoučké jak tu zmiňuješ rozhodně nebylo ..

    A hlavně si proboha srovnejte rozpočet a velikost studia Skyrimu a KDC: Nemluvě otom, že Skyrim beží na systému vyladěným z předchozích her podobného ražení. KDC to baslili na často problematickém cry enginu, když už chcete takle hloupě brblat a srovnávat, tak aspoň počkejte co udělají dál..
  • co to tady třepete za kraviny? pochopim, že si lidi stěžovali po vydání Kingdom Come na bugy. V té době jsem neměl možnost hru hrát, koukal jsem jenom na YT videa, která byla pravda často (slušně řečeno) úsměvná.

    Já hrál Kingdom Come až na konci dubna 2018 ve verzi 1.4.2 a postupem hraní se mi stáhla ještě nějaká 1.4.3.

    Kde jsou ty Vaše bugy, které brání v dohrání hry? Kde jsou bugy, které Vás omezují v hraní?
    Co to vůbec mektáte za srač*y? to hrajete nějakou WAREZZ alpha verzi z CZTrackeru, která se tam válí od roku 2017? Za celou dobu se mi párkrát stalo, že nefungovalo po loadingu písmenko "E" pro interakci - nešly prokecnout NPC.......za těch 80 hodin hraní se to stalo asi 3x, vždy stačil nový load.

    Vávrovi smekám klobouk - proti SKYRIMU je to veledílo, které mě okamžitě vtáhlo. Vlastně mě od dob Skyrimu žádná Single player hra nebavila tolik jako Vávrův Kingdom Come, takže po 7 letech
    sakra úspěch. Hrám už nedávám prakticky šanci - nic mě už ve 30 nebaví pařit, všechno za pár hodin odinstaluju a je jedno jestli je to ELEX, Zaklínač, Need for Speed nebo Pillars of Ethernity.......Kingdom Come na HDD zůstal a zůstane, trefil se mi do noty jako žádná jiná hra za poslední roky
  • Spíš má dostatek rozumu na to aby dokázal vidět věci v kontextu. To že odladěnost většiny her rok od roku klesá je bohužel současný standart a předhazovat to jako jediný argument abych měl hůl kterou budu psa být zrovna u prvotiny českého studia není zrovna fér. Ale pokud ti to udělá dobře na srdíčku, KDC je sh!t.
  • Největši problémy mají konzolové verze, na PC jsem po 40hodinách narazil na 2 bugy, takže než začneš psát srance, zjisti si fakta. Dík
  • to jsi asi byl jeden z těch šťastných vyvolených, u mě Skyrim nešel dohrát, protože se zasekla postava z main questu
  • Přesně, navíc ty glitche, které občas vyprodukuje engine/script se dají překousnout, ovšem nedokončitelná hlavní dějová linie je zkrátka pr*ser.
  • Skyrim měl svoje bugy. Ale ne gamebreaking. Rozhodně se mi v něm třeba nestalo, že bych přišel o šest hodin hraní jen kvůli nefunkčnímu save systému jako v KC:D. Postavy neběhaly běžně přes střechy a nemizely jim hlavy. Hlavní dějové linky šli dohrát do konce (mám pocit, že byl problém jen s jedním vedlejšákem?). Ty bugy byly spíš maličkosti a vyskytovali se výjimečně (ve hře to bylo prostě s jinou kadencí než v youtube sestřihu). Ale hra se dala hrát úplně v pohodě. A pokud se ti jednou za čtyřicet hodin nějaký protivník sekl ve dveřích, tak to člověk zkousnul. U KC:D se člověk něčemu diví každou chvíli.
  • Ano, Skyrim byl zabugovaná hra, jenže spousta věcí tam šla opravit přes konzoli, když už byl člověk fakt v koncích. Kupoval jsem v den vydání a za celou dobu hraní jsem narazil pouze na jednu zásadní, kdy mi nešel dokončit jeden z hlavních questů (Diplomatic Immunity - Thalmorská ambasáda) a konzolí jsem se přes to dostal.

    KC jsem hrál někdy v době patche 1.2 (nečekal jsem na vydání, zprvu mě ta hra moc nezajímala), to nešlo dohrát vůbec, s patchem 1.3 jsem se sice posunul, ale nakonec jsem to musel rozehrát znova, problémy s Caponem, s Bernardem, Ginger in A Pickle, Gallows Brothers a takhle bych ve výčtu questů mohl pokračovat.
    Hra to ale byla skvělá, bohužel jen když to zrovna fungovalo...
  • a taky solidní horor
    https://youtu.be/1WSAU2ns_VM?t=371
    ten vávra je prostě genius
  • Bojím se, že to pro tebe nic nemění. Tempem jakým to opravují je velká šanci, že v době kdy vyjdou všechna DLC, tak hra nebude stále opravená.
  • to víš že dá ty jeden brepto *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit