Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra chtěl udělat drama, vytvořil celkem fajn komedii
    https://youtu.be/1WSAU2ns_VM?t=129
  • Stav hry je v pohodě, netřeba nic ospravedlňovat, být tebou bych se zamyslel spíš nad tvým vlastním toxickým přístupem *3*

    10/10 Skyrim, to byla zabugovaná hra!
  • Bohužel to stále neodstali do normální podoby. S trochou trpělivoti je to jakože hratelné. Ale fakt se to nedá považovat za hotovou hru.
  • Místo DLC by hlavně mohli prvně dodělat základní hru a dostat ji z alfy aspoň do bety. Pokusil jsem se tomu dát šanci po posledním patchi v bláhové naději, že aspoň základy budou fungovat. NPC si stále chodí po střechách, dialogy nedávají smysl pokud si dovolím v nelineárním RPG dělat něco jiného než jít za šipkou (Buď dialogy říkají že jsem udělal něco co jsem ještě neudělal, nebo tvrdí že mám udělat něco, co jsem udělal). Sem tam to spadne, apod. Prostě radost hrát.
  • Něco vyřešily, něco rozesraly.
  • To je přístup. Ospravedlňovat stav hry tím, že jsem zažil horší. Radost za něco takového platit.
  • Ale podle mnoha recenzi je jich tam porad dost...
  • Pohankou?
  • Tos´ jim to natřel. Určitě jsou teď ve Warhorse zdrcení, že je nějaký švejk nechce okrást.
  • Všiml sis, že mezitím vyšlo několik updatů, které řešily zejména bugy?
  • nefunkční neni, hra jde v pohodě dohrát, zažil jsem horší
  • Hra je zabugovana jak prase a optimalizace je k placi. Tesil sem se na to, koupil sem na steamu v den vydani, a po 30 minutach sem to vratil. Je to smutny, ale dokud neopravijou hru, na naky DLccka jim z vysoka kalim. *11* *11*
  • A nekritizoval on nahodou Vavra vsechny kolem prave za to, ze dodavaj neuplny hry ... a pak za jejich dodelani chtej dalsi prachy za DLC? Ale jo, jinak si muzete jeste gratulovat, za svy prachy ste dostali sice nefunkcni smejd, ale ti co prihodili na SC nedostanou nikdy nic.
  • Ne, výše zmíněné odměny nebudou.
  • Super, puvodne jsem chtel kupovat ted, az hra bude aspon trochu opravena, ale takto si pockam, az vyjdou vsechny DLC a koupim to cele dohromady.
  • Zapomněl jsi na Putina *14*
    Hru jsem koupil a hrál a je skvělá. Nevím co řešíte s bugama pořád takhle velká hra a vy furt brečíte jak malý děcka, aby jste si dokázali že máte nějaký názor. *15* Když jste takový experti tak si udělejte vlastní hru *1* .Pár bugu jsem zažil, jeden co znemožnil hrát dále, ale po dvou dnech opraveno. Za mě spokojenost.
  • aha *1*
  • Já furt nechápu tyhle názory, že 30 FPS stačí a víc nepoznáš. Já teda rozdíl mezi 30 a 60fps poznám hned a hraní je prostě úplně někde jinde. Pro mě bylo všechny nad 60 zbytečný, ale 30?
  • Odulin
    Super zpráva. Teď si to s bratrem pomalu užíváme a zrovna včera jsme říkali, že by to chtělo nějaký DLC, aby to vydrželo déle....bezva.
  • Vlez jim jeste hloubeji do pr**e. Jo ty uz vlastne ani nevylejzas... Primerna jebka hra, dokonce bez dabingu, ale vemena jako ty se o ni budou prat do roztrhani tela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit