Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si , že s realistickým systémem boje s meči se setkáme až se sci-fi stane skutečností ( myslím tím plné ponoření mysli do virtuální reality ) . A tuším , že to nebude dřív než za 10 let *3* .
  • Proč všichni ignorují WAR OF THE ROSES.

    Podle mě je to lepší hra jak Chivalry a bojový systém je tam propracovaný....
    • wenceslaus
      Není vůbec špatná... ale po tom, co my vývojář řekl, že pokud mi dívky-rytířky připadají nehistorické, tak jsem "misogynist" jsem o tu hru nějak ztratil zájem :-)
  • To já si zatím asi nejvíce užil Gothic 2. DS není špatné, Severace jsem zkusil letmo, zaklínač je přetažené fantasy, Dark Messiah je zvláštní a není úplně snadný. Mount and B se mi moc líbil. Pořád ale pro mě best Gothic 2 pak asi DS (mimo bossy a mega mamga zbrně), následován díky snadnosti a zábavnosti zaklínačem a skyrimem.
  • Mám pocit , a myslím že to nie je len pocit, že Warhorse viac o tej svojej hre kecá ako na nej maká. Ako keby po tom kickstarteri zamrzli. Ten posledný gameplay to len klincuje , quest kde má honza sračku a hodinu hľadáte burinu na lúke , keby okolo toho bol aspoň nejaký vtip , z hlavného deja neukázali nič a vyslovene varia z vody. Ten ich súbojový systém ak bude taký zábavný ako ten quest tak tú hru môžu pribalovať k banánom v kauflande a dôchodcom sa to možno bude páčiť. Ja budem radšej robiť piruety,zabíjať monštrá, užívať si hru. A vôbec ma nezaujíma či sú tie piruety reálne, keď hrám za badass zaklínača tak to proste viem (narozdiel od honzu zo sedlákova). A v knihách su súboje tiež akčné tak pánom z Warhorse doporučujem aby namiesto hnidopichovania niečo spravili a potom hráči zhodnotia nakolko ich to zaujalo a či je pre nich dôležitá zábava alebo autentické kadibudky
    • Ty jsi ten quest hrál, že víš jak je zábavný? Spíš asi posuzuješ podle gameplaye. Já jsem ho hrál a myslím si, že byl skvělej. Říct, že byl o tom jak má Honza sračku není moc fér, byl o nařčení šenkýřky z travičství a vyšetřování jestli to tak bylo. A to jak to vyřešíš nebylo předem daný, mohl jsi třeba jen přesvědčit starostu, že to neudělala, mohl jsi zkusit ho přesvědčit že to udělala a shrábnout odměnu od Honzi nebo to skutečně pořádně vyšetřit. Pointa nakonec docela vtipná byla, pokud jsi to vyšetřil. Možná někomu dělá problém si ten quest užít bez dialogů.
    • wenceslaus
      Nechceš? Neber. Je tu ale dost těch, co se na reálnější a autentičtější souboje těší.
  • "V Zaklínači tak nejde bodat vůbec, v Dark Souls jen na některých místech" - To je pitomost v DARK SOULS jde bodat se zbraněmi u kterých to dává smysl - čili s mečem, dýkou nebo rapírem ano, s válečným kladivem ne.
    • Ale s kosou jo :D
  • At zije skupinka tardu a lobotmu,co se nechaji tardy vyprovokovat,myslicich si o sobe,ze jsou chytrolini.
  • Sice jsem článek zase nečetl. Ale diskuze nezklamala.
    To je jak Idnes. Zase jste mi zvedli náladu. Ty vaše hádky o ničem jsou prostě super.
    Jen tak dál a díky.
  • á tady je pořádná banda deme.ntů teda ultra hráčů
  • ten ggg je ale hnusný konzolový fašoun tfuj
    • Ale musíš uznat, že v tom co dělá je nejlepší - blití na diskuzích a kouření č....ů.
      • predpokladam ze pises o vlastnej skusenosti co? *15* *15*
  • delO
    Vidím, že to tady hráči s kterými DS doslova vymrdalo docela nezvládají, pak ještě musí čist články od profesionálů, kteří považují DS za nejlepší kompromis mezi simulátorem a arkádou. Po dlouhé době akční RPG, které řeší fyziku zbraní, váhu zbraně, staminu, tvůj štít a další věci a tvoří celkově nejlepší combat z posledních let, ostatní AAA RPG se k tomu combatu nepřiblížilo ani po paty Dark Souls, takže zůstává jen to sebe ponižovaní. Teď ještě k tomu zloději nicků...

    ukradnutý Del zase dělá ostudu lidské rase. Psal jsem na podporu, proč nechávají takovou lidskou trosku krást nicky a dlouhodobě trollovat, bohužel mně nikdo neodpověděl, takže prosím na toho zloděja a lidský odpad ani nereagujte, nemá to cenu...
    • del0
      Hmm. Koukám, že ten kktek (tipuju Gajínka nebo he/he), který mi ukradl nick, už zase řádí, dokonce si i updatoval profilovku, kterou sem si schválně změnil. Bohužel, každý si může ověřit na profilu, čí nick byl založen dřív - což je fakt, který si kktek očividně neuvědomuje a který z něho dělá duševního mrzáka. *15* Tak hlavně, že sem zloděj nicků. *15* Holt když je někdo v reálu šikanovaný chudák, jehož názor nikdo nerespektuje... *7*
    • DS hry jsou skvele, moc me bavily, ale pouzit ve spojeni s nim slovo simulator, to je uz hodne prehnane. Ty hry nemaji se simulatorem cehokoliv nic spolecneho, nicmene to z nich nedela horsi nebo lepsi hry.
      • delO
        že to řeší v reálném čase staminu, zbroj, váhu zbraně, štít, váhu armoru a nepřítelův armor z toho dělá částečný simulátor, kotouly a další věci z toho dělají arkádu. Samozřejmě je to hra a nikdy to neměla být simulace, čili prvky arkády převládají, ale je to skloubené dokonale, velice jednoduché na naučení, těžké na to být mistrem.
      • Pro konzolefagota je kazda patlanina simulator. Btw, reagujes na konzoloveho fanatika a homosexuala GGG, kterej tady krade nicky. Je to traged.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit