Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O čem to ten demntík Samuele slintá. Když jdeš v DS proti více nepřátelům naráz, tak jsi dozajista 100% mrtvý *1* Takže to zkus znova a lépe.
  • martin bach a jeho uvahy...
  • Rejsek
    A tenhle znate?.. Mecujou se dva gayove ptakama ve sprse a ten jeden po chvilce rika "me uz to nebavi", druhy se k nemu otoci zadkem a rika "tak me zapichni"....
    • A proč se k němu otočil zadkem? *4*
  • Hnisavec
    no hlavne od Kingdom Come netreba čakať zázraky, je to lacná v podstate PC kickstarter hra s budget rozpočtom a absolútne neskúseným tímom. Netreba čakať, že z toho vylezie taká neskutočná pecka ako z hardcore rpg Demon ´s Souls, ktorá ovplyvnila hry na niekoľko rokov dopredu a v podstate si vydupala kultový status.

    pár slepých zadubených PC fanboyov to bude samozrejme velebiť a prehypovávať ako Stalkera, Divinity, atď, ale dieru do sveta to nespraví.
    • No tak tím "absolútne neskúseným tímom" jsi to vskutku zapíchl *1* Možná bys mohl zaregistrovat, že Warhorse není jenom Vávra a jeho pes...
    • del0
      "...hardcore rpg..."

      Vtipálek... *15*
      • jn, když všichni víme že hardcore je tady pouze tvoje mama
    • Princ.Jablon
      Ty si taky takovej budget, v lidském podání
      • Hnisavec
        už to je tu, čo som písal k PC master race pri Bloodborne *3* *15* *15*
        • Princ.Jablon
          Sorry ale nevim co si psal k PC master race při bloodborne, nedřepim tu jako permanentně jako ty, (i když tě to samozřejmě vůbec nebaví a máš svůj život) abych měl čas si část každej článek a diskusi pod nim ,)...každopádně to bude zase nějaká píčovina teb hodná...
          • Hnisavec
            jj 5 príspevkov za deň cez mobil...úplny nolife :D nájdi si, ale sedí to presne na Teba duševného zakomplexovaného PC mrzáka, čo pre srandu k hre vyťahuje hneď urážky *3* *5*
            • Co jste cekali, dyt je to slovak. Oddelili se aby byli cool a mohli pouzivat anglicky nazvy mesicu, neumej mluvit a jsou naprosto vypatlany. Ted se za nama tahnou jako nudle, jak podelanej komar co furt otravuje. Ani svuj herni web nemaj kam by tenhle traged mohl postovat ty svoje h*vna.
            • Princ.Jablon
              Kdybys alespoň nekecal, to prvně a podružně...je jedno k čemu se vyjadřuješ, jde o to jak se vyjadřuješ...jako debil...kdyby ses radši ujal stráže jižní hranice vašeho tataristánu, až vás budou maďaři zabírat tak už vám žádný češi jako za první repuliky na pomoc nepřijdou
      • na jeho vyvoj bohuzel budget nebyl potreba, vznikl v dusledku pochybeni
    • *1* *1* *1*
    • Fakt se běž léčit. Ty ten flame chceš rozpoutat i v diskusi k neutrálnímu tématu.
    • Co to zase plácáš..
    • Pokud vím, kickstarter nebyl jediný zdroj. Mají i finanční podporu Bakaly.
      • Vávra je šikovný chlapík to beze sporu, ale na jeho plány ty peníze jsou naprosto nedostatečné. Kolik že měl od Bakaly 10mega? To je nic..
        • Mart9
          100 mega
    • Divinity *1* To je infantilní hříčka, to nemůžeme nazývat hrou...
  • Kopa textu o nepodstatných veciach... dôležité je, aby bola hra zábavná, a nie realistická či historicky verná.

    Mne sa vždy najviac pozdával systém dark messiah pre akčnejšiu hru a mount and blade pre viac taktickú hru.

    Také chivalry bola neskutočná blbosť, veď tam stačilo naboostovať dpi myšky a aj najväčšia halapartňa mohla sekať ako kombajn (pre lepšiu predstavu - ako barbar z diabla s whirlwindom) a aj najpidi dýka takýto útok dokázala zablokovať. *7*
  • No, tak predevsim souboje proti vice souperum v DS jsou tragicke, protoze tam neexistuje nic jako fyzika. Jeden o druhem proste nevi. Neni nad to, kdyz je jeden protivnik za druhym a ten vzadu Vas placne obrovskym kyjem, jako kdyby ten prednim vubec nebyl. Navic zbrane protivniku prochazeji standartne zdi.
    • Pethulla
      tak teď jsi popsal klasickou scénu z Chivalry MW jen s tím rozdílem, že tam ten zadní o vás ví, ale i tak vás s tím kladivem klíďo píďo přetáhne. A teď co je horší...
      • Nic, oboji stoji za prd. Pritom souboje proti vice protivnikum by mohly byt v DS mnohem zabavnejsi, kdyby existoval neco jako friendly fire, takze by se dalo vyuzit toho, ze je jich vice.
    • Hnisavec
      paráda, až nato že všetky Souls hry používajú vynikajúcu fyziku z Half Life 2, ale pokus dobrý
      • To by tomu mohlo odpovidat - rok 2004. Problem je, ze Half life 2 je FPS a ne mlaticka, kde jsou souboje zblizka dulezite. Takze u kouzelniku je to celkem v pohode, i kdyz prochazi stenou nekterych kouzel je o drzku. U melee charakteru je to proste oser, kdyz 2 metrova sekera prolitne stenou, jako by tam nebyla. Je navic zvlastni, ze takovy nesmysl si hlavni postavy pohlidali, ale u nepratel vubec.
        • Ohlidat si root motion (aby kolize sla s charakterem pri animaci kdyz je pivot na puvodnim bode), nebo posunuti kosti a tracovani zbrane /preruseni animace, je v dnesni dobe skoro samozrejmost. Uz v dobe HL2 to nebylo nic extra a neni duvod proc by mel third person charakter necim prolizat.
        • Sam pls už to zabal, je mi stydno i za tebe.
          • Proc dite? Dobra prca je zasekavani sipu ve vzduchu. Cca 1-2 cm na monitoru od okraje kazde steny nebo zabradli je neviditelna stena, do ktere se zaryje sip.
            • Drahy Edwarde Cullene, tak si spust DS2, teleportuj se napr. do Heide's ruin nebo do DLC Sanctum walk. Pouzij Bonfire ascetic, vybav se stitem - napr. Havel, mecem a lukem, protoze je na case si ozivit pamet. Schvalne dojdi k prvni dvojici a sleduj se zvednutym stitem, jak jeden nepritel nevi o druhem a masti zbranemi skrz sebe. Pak si vem luk a vyzkousej si z otevrenych dveri vystrelit na par nepratel.
            • flash789
              DS 1 a 2 jsem hral, ale prestali me bavit z uplne jinych duvodu nez vadi tobe, uprimne mi ani jedna věc co popisuješ nijak zvlast nevadila..nebylo to nijak často ze by mi to kazilo zabavu..a myslim ze nejsem jedinej..neopravili to prave proto ze si na to tolik lidi nestezovalo..
            • Ty asi musis byt taky solidne vymlety. Ja hraji za melee character - mece a luky - magie minimum.

              Otazka: tak proc do ni strilis když tam ta neviditelna stena je?
              Kdyz chces nekoho sejmout na dalku, protoze Te ostreluje sipy/ kouzly, tak se snazis vycuhovat zpoza steny co nejmene a tim padem se stane, ze strilis do neviditelne steny, i kdyz to neni Tvym cilem. Takze kdyz stojis u steny, tak se stane, ze neviditelna stena zabira i 1/3 obrazovky.

              Otazka: A proc lezes ke stromu když vis ze ho prosekne?
              Hral jsi vubec DS? Jak presne chces dosahnout toho, kdyz jsi v lese, ze se Ti nezasekne zbran o strom? Navic neni problem v tom, ze me se zasekne, ale v tom, ze nepriteli se nezasekne.

              Statement: Navíc konzolovy hry bych moc nevinil, na PC jsou tuny tak zabugovanejch s*racek ze oproti nim jsou Souls hry prikladne.
              Problem je v tom, ze vydali 3 hry a vsechny maji v soubojich stejne chyby a vubec se je neobtezovali v pozdejsich hrach odstranit. Navic u hry, ktera je vlastne jenom o soubojich jsou takove chyby tragedie. O tom, ze na PC jsou tuny zabugovanejch s*racek nema smysl polemizovat. Ale ty nedostaly 10/10
            • Mám teda si celkově kolem 600-800 hodin v DS hrách a občas se něco zasekne, ale že bych si pamatoval tolik události, co ty, tak opravdu ne, to si musíš každý den sjíždět na youtube, popravdě se mi moc takových situací z DS nevybaví a jak říkám, každýmu dílu jsem věnoval přes 200hod.
            • flash789
              tak proc do ni strilis když tam ta neviditelna stena je? A proc lezes ke stromu když vis ze ho prosekne? A proc sekas do nepritele za stromem když vis ze se ti zbran zasekne? navíc konzolovy hry bych moc nevinil, na PC jsou tuny tak zabugovanejch s*racek ze oproti nim jsou Souls hry prikladne.
            • já to dohrál na volantu s calamity ring na NG7+ zkus tohle trufnout ty kecko :)
            • Mega hlupak jsi Ty. Ja jsem DS 1 a DS2 dohral - oboji na NG+ a na klavesnici. Je to takova odpocinkova hra, pred spanim. Nic moc narocneho na premysleni. Clovek proste muze uplne vypnout.
              • Reakce na příspěvek:

                Neverim ze jsi to hral, protoze kdybys to hral, tak bys vedel, ze bojovat dlouhymi zbranemi v chodbach je voser prave kvuli fyzice (ktera tam dle tebe neexistuje), kdy se zbrane zasekavaji o stenu a je to naprosto vyjimecna zalezitost, zadne jine akcni rpg tohle neresi, pokud vim.
            • *3* to hraješ kvůli tomu že jo? To tě lituji nebo jsi zkoukl pár videii a teď tu ze sebe děláš mega hlupáka? Nevím, co je horší, ale obě verze potvrzují, že jsi troska...A to označení dítě *1* To nemyslíš vážně, to tě nenaučili ani diskutovat???
        • Hnisavec
          njn je to asi v 1% hry že to prejde cez stenu, ale ktorá hra nemá bugy však...inak sa regulérne už v Démonovi veľké meče s rinčaním o stenu len oškreli a nešlo trafiť...ale kto chce psa biť palicu si nájde.
          • Ty jses dobrej nymand. V jakem jednu procentu? Nato, ze se kasas, ze mas v soul serii vice jak 2000h, musis byt asi uplne slepy. Tak napriklad Stone knighti prosekli skrz metrovy strom svym mecem, jako kdyby se nechumelilo, kdezto Tvoje zbran se od stromu samozrejme odrazila. Velka cast souboju se odehrava v mistnostech, nebo jsou kolem jine prekazky jako balvany, stromy.. a pri kazdem takovem souboji, je to videt. A DS2 je na tom podstatne hure, protoze souboju, kdy jde na Tebe vice nepratel nez jeden je vetsina.
  • Hnisavec
    nechápem prečo sa spomína vkuse Dark Souls, keď prvý bol Demon´s Souls, kde to bolo riešené ešte lepšie a bola to prvá hra v sérii...Dark Souls to len komplet prebral do pokračovania
    • No, to mas pravdu - prebral, vcetne vsech chyb.
      • Hnisavec
        áno určite si ho hral PCčkár, keď to je ps3 exkluzivita
        • Ale aj tak ma pravdu, vsetky chyby su vo vsetkych souls dieloch rovnake, biedne hitboxy, zly kolizny system, hlupa staticka AI s obcasnym sklonom k sebevrazdam, handrovi panaci bez vahy pod nohami a pod.
        • Ne, hral jsem DS 1 a DS2 a vzhledem k tomu jaky je mezi nimi rozdil a z videi docela dobre urcit, ze vyvoj v soubojovem systemu nebyl zadny nebo spis k horsimu. Me zarazi, ze kdyz ty chyby tam nasekali uz v Demon Souls, ze to Vam konzolistum vubec nevadi, ze je prenesli komplet do DS.
          • Edit. Hrál jsem na youtube samozřejmě, konzolovky mně nesmí na disk
            • Co je losere, nemaz vlastni mozek, aby jsi prisel na vlastni nick? Demon Souls na PC samozrejme nevyslo. Jinak jeste rekni drahousi, ze Demon Souls ty chyby neobsahoval a ze je nasekali az v DS, aby PCkari mohli hatovat ten dokonaly soubojovy system.
  • Nejlepší bojový systém, co jsem zažil, bylo v Mount and Blade. Nejhorší v Darksouls 1/2. Dělat kotouly v těžké zbroji je prostě naprostý nesmysl. Nikdy nepochopím, proč je bojový systém v DS tak vyzdvihovaný. Vždyť je to jen o těch kotoulech... *7*

    Skyrim bojový systém by vzhledem k povaze hry šel. Tam je problém v nesmyslně nastavné obtížnosti, která je špatně vyvážená a hloupá a chce to hodně modifikací, aby se to trochu vyvážilo.
    • Kdybys to opravdu hrál, tak víš, že ve velmi těžké zbroji kotouly dělat nejdou. Bojový systém je vyzdvihován proto, že je skvělý.

      Co se týče kotoulů v normálním plátovém brnění, viz třeba:
      http://youtu.be/zvCvOC2VwDc?t=1m16s
    • hezky trolling, hlavně s tím Skyrimem, K DS - zkus si to zahrát než se začneš ztrapňovat na webu..
      • Hrál jsem DS 1 i 2 (ačkoli jen na PC). Není to špatná hra, ale bojový systém je tam prostě strašně přeceněný. Proti tomu je Mount and Blade mnohem dále.
  • Dle mého názoru by na komplexnost ovládání meče docela pomohla levelovatelnost. Ve starých hrách ve stylu Pharaoha se nestavěla metropole hned od začátku. Tak by měli být udělány šermířské souboje.Jako panoš dělat základní pohyby a postupem hry se dostat až na pokročilé ovládání.. a tím nenásilně hráče naučit komplexní soubojový systém aniž by po deseti minutách hrání znechuceně odešel.
    • flash789
      Takze myslis vlastne to same jako ma dnes skoro kazde rpg ze se postupne ucis nove skilly a udery :)
  • jsem zvedav, jak se s problematikou zminovanou v clanku popere takovy Sui Generis, na ktery se ohromne tesim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit