Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wini
    Zapomněli jste na Bushido Blade... *10*
  • ten ggg je ale hnusný konzolový fašoun tfuj
    • Ale musíš uznat, že v tom co dělá je nejlepší - blití na diskuzích a kouření č....ů.
      • predpokladam ze pises o vlastnej skusenosti co? *15* *15*
  • Mám pocit , a myslím že to nie je len pocit, že Warhorse viac o tej svojej hre kecá ako na nej maká. Ako keby po tom kickstarteri zamrzli. Ten posledný gameplay to len klincuje , quest kde má honza sračku a hodinu hľadáte burinu na lúke , keby okolo toho bol aspoň nejaký vtip , z hlavného deja neukázali nič a vyslovene varia z vody. Ten ich súbojový systém ak bude taký zábavný ako ten quest tak tú hru môžu pribalovať k banánom v kauflande a dôchodcom sa to možno bude páčiť. Ja budem radšej robiť piruety,zabíjať monštrá, užívať si hru. A vôbec ma nezaujíma či sú tie piruety reálne, keď hrám za badass zaklínača tak to proste viem (narozdiel od honzu zo sedlákova). A v knihách su súboje tiež akčné tak pánom z Warhorse doporučujem aby namiesto hnidopichovania niečo spravili a potom hráči zhodnotia nakolko ich to zaujalo a či je pre nich dôležitá zábava alebo autentické kadibudky
    • Ty jsi ten quest hrál, že víš jak je zábavný? Spíš asi posuzuješ podle gameplaye. Já jsem ho hrál a myslím si, že byl skvělej. Říct, že byl o tom jak má Honza sračku není moc fér, byl o nařčení šenkýřky z travičství a vyšetřování jestli to tak bylo. A to jak to vyřešíš nebylo předem daný, mohl jsi třeba jen přesvědčit starostu, že to neudělala, mohl jsi zkusit ho přesvědčit že to udělala a shrábnout odměnu od Honzi nebo to skutečně pořádně vyšetřit. Pointa nakonec docela vtipná byla, pokud jsi to vyšetřil. Možná někomu dělá problém si ten quest užít bez dialogů.
    • wenceslaus
      Nechceš? Neber. Je tu ale dost těch, co se na reálnější a autentičtější souboje těší.
  • Hnisavec
    nechápem prečo sa spomína vkuse Dark Souls, keď prvý bol Demon´s Souls, kde to bolo riešené ešte lepšie a bola to prvá hra v sérii...Dark Souls to len komplet prebral do pokračovania
    • No, to mas pravdu - prebral, vcetne vsech chyb.
      • Hnisavec
        áno určite si ho hral PCčkár, keď to je ps3 exkluzivita
        • Ale aj tak ma pravdu, vsetky chyby su vo vsetkych souls dieloch rovnake, biedne hitboxy, zly kolizny system, hlupa staticka AI s obcasnym sklonom k sebevrazdam, handrovi panaci bez vahy pod nohami a pod.
        • Ne, hral jsem DS 1 a DS2 a vzhledem k tomu jaky je mezi nimi rozdil a z videi docela dobre urcit, ze vyvoj v soubojovem systemu nebyl zadny nebo spis k horsimu. Me zarazi, ze kdyz ty chyby tam nasekali uz v Demon Souls, ze to Vam konzolistum vubec nevadi, ze je prenesli komplet do DS.
          • Edit. Hrál jsem na youtube samozřejmě, konzolovky mně nesmí na disk
            • Co je losere, nemaz vlastni mozek, aby jsi prisel na vlastni nick? Demon Souls na PC samozrejme nevyslo. Jinak jeste rekni drahousi, ze Demon Souls ty chyby neobsahoval a ze je nasekali az v DS, aby PCkari mohli hatovat ten dokonaly soubojovy system.
  • wenceslaus
    Fakt pěkný článek!

    Mimo jiné shrnuje to, proč pokládám pohled 3. osoby při šermu za realističtější. Pořád doufám, že to bude nakonec v KC:D jako možnost... přece to hlasování nestornujou kvůli naprosté menšině.
    • Na monitoru jiste, ale treba v pripade nekolika monitoru v matici tak, aby pokryvaly cele zorne pole, pripadne rovnou Oculus, nebo jine VR bryle, by se pohled z 1. osoby realismu priblizil nejvice.
      • wenceslaus
        Naprosto souhlasím. O důvod víc, těšit se na Oculus .-) Ale popravdě, jeden monitor je prostě standart a dlouho bude.
        • S tim "dlouho bude" si nejsem jisty. Oculus by prave mohl byt to prave orechove pro hry, ktere se snazi o vyssi uroven realismu (nemusi to byt nutne simulace). Osobne bych si dokazal predstavit sermovani s Oculusem na ocich a Playstation Move v ruce a sledovan Kinectem pro zaznamu pohybu postavy a koncetin. No nechme se prekvapit, ale potencial je obrovsky a ani by to nemuselo byt moc drahe.
          • A pro zpetnou vazbu te bude liskat tatik nasadou od krumpace...
  • Kopa textu o nepodstatných veciach... dôležité je, aby bola hra zábavná, a nie realistická či historicky verná.

    Mne sa vždy najviac pozdával systém dark messiah pre akčnejšiu hru a mount and blade pre viac taktickú hru.

    Také chivalry bola neskutočná blbosť, veď tam stačilo naboostovať dpi myšky a aj najväčšia halapartňa mohla sekať ako kombajn (pre lepšiu predstavu - ako barbar z diabla s whirlwindom) a aj najpidi dýka takýto útok dokázala zablokovať. *7*
  • Peroslav alias Dolan alias Wallet Warrior alias ukradnutý Jejdásek nám tu zase brečí. Odstřelte proboha někdo to ubrečené pc-děcko..
    • Divny, zase brecis ty. *5*
  • Hnisavec
    no hlavne od Kingdom Come netreba čakať zázraky, je to lacná v podstate PC kickstarter hra s budget rozpočtom a absolútne neskúseným tímom. Netreba čakať, že z toho vylezie taká neskutočná pecka ako z hardcore rpg Demon ´s Souls, ktorá ovplyvnila hry na niekoľko rokov dopredu a v podstate si vydupala kultový status.

    pár slepých zadubených PC fanboyov to bude samozrejme velebiť a prehypovávať ako Stalkera, Divinity, atď, ale dieru do sveta to nespraví.
    • No tak tím "absolútne neskúseným tímom" jsi to vskutku zapíchl *1* Možná bys mohl zaregistrovat, že Warhorse není jenom Vávra a jeho pes...
    • del0
      "...hardcore rpg..."

      Vtipálek... *15*
      • jn, když všichni víme že hardcore je tady pouze tvoje mama
    • Princ.Jablon
      Ty si taky takovej budget, v lidském podání
      • Hnisavec
        už to je tu, čo som písal k PC master race pri Bloodborne *3* *15* *15*
        • Princ.Jablon
          Sorry ale nevim co si psal k PC master race při bloodborne, nedřepim tu jako permanentně jako ty, (i když tě to samozřejmě vůbec nebaví a máš svůj život) abych měl čas si část každej článek a diskusi pod nim ,)...každopádně to bude zase nějaká píčovina teb hodná...
          • Hnisavec
            jj 5 príspevkov za deň cez mobil...úplny nolife :D nájdi si, ale sedí to presne na Teba duševného zakomplexovaného PC mrzáka, čo pre srandu k hre vyťahuje hneď urážky *3* *5*
            • Co jste cekali, dyt je to slovak. Oddelili se aby byli cool a mohli pouzivat anglicky nazvy mesicu, neumej mluvit a jsou naprosto vypatlany. Ted se za nama tahnou jako nudle, jak podelanej komar co furt otravuje. Ani svuj herni web nemaj kam by tenhle traged mohl postovat ty svoje h*vna.
            • Princ.Jablon
              Kdybys alespoň nekecal, to prvně a podružně...je jedno k čemu se vyjadřuješ, jde o to jak se vyjadřuješ...jako debil...kdyby ses radši ujal stráže jižní hranice vašeho tataristánu, až vás budou maďaři zabírat tak už vám žádný češi jako za první repuliky na pomoc nepřijdou
      • na jeho vyvoj bohuzel budget nebyl potreba, vznikl v dusledku pochybeni
    • *1* *1* *1*
    • Fakt se běž léčit. Ty ten flame chceš rozpoutat i v diskusi k neutrálnímu tématu.
    • Co to zase plácáš..
    • Pokud vím, kickstarter nebyl jediný zdroj. Mají i finanční podporu Bakaly.
      • Vávra je šikovný chlapík to beze sporu, ale na jeho plány ty peníze jsou naprosto nedostatečné. Kolik že měl od Bakaly 10mega? To je nic..
        • Mart9
          100 mega
    • Divinity *1* To je infantilní hříčka, to nemůžeme nazývat hrou...
  • mě by se líbilo, kdyby na Dark Souls 3 zapracovali a přidali tam prostě srážení meče u protivníku s mečem, pak by to bylo dokonale, Vávra to má hodně promakané, na druhou stranu víte jak zábavné jsou simulátory *7* Není větší nuda než něco simulovat, Vesmírny simulátory, jízdní simulátory, simulátory chleba apod.
    • Simulátor chleba mám rád dávám si ho s čočkou
  • „Pojď, jdem se mečovat!“ .... To jako vážně??? :D
    • Ano vazne. Sice uz je to hoodne davno, co jsem byl dite, ale slovo mecovat jsme normalne pouzivali :)
    • Aha, on to už dole psal Rejsek. Asi jsi to nečetl.
    • To je z toho vtipu o teplouších ve sprše. Celé to končí tím ,že se k němu otočí zády a řekne mu "Mě už to nebaví, zapíchni mě !" Kdo ví, proč si na to redaktor vzpoměl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit