Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At zije skupinka tardu a lobotmu,co se nechaji tardy vyprovokovat,myslicich si o sobe,ze jsou chytrolini.
  • jsem zvedav, jak se s problematikou zminovanou v clanku popere takovy Sui Generis, na ktery se ohromne tesim :)
  • Jack1947
    Tak to máte potvrzené - DS FTW! *3*
    • Česky by to nešlo napsat?
      • Jack1947
        "Temné duše, vítězí"??? *7*
        • To zní dobře. Trochu mi to připomíná český dabing Warcraftu 3. *4*
          • Jack1947
            To je tak kdyř někdo potřebuje být za hlupáka a mt to počěštěné protože anglicky mu to nevoní.

            P.S neveděl jsem že ta klasická zkratka znamená For the win... prostě pro mne to bylo ftw a neřešil sem nikdy.
            • Jack1947
              No jo ale kdybys ses měl učit o starovýrazech ve ěkole tak by tě rychle přešla chut. *7*

              Tak já jim to rád přeložím ne. At mají radost *3*
            • Normálně piš FTW, LOL, BTW, WTF atd. čecháčci a důchodci taky používaj tunu starovýrazů co už nedávaj smysl a nikdo nepčuje.
      • Chim
        V jeho případě bohužel asi ne.
  • "V Zaklínači tak nejde bodat vůbec, v Dark Souls jen na některých místech" - To je pitomost v DARK SOULS jde bodat se zbraněmi u kterých to dává smysl - čili s mečem, dýkou nebo rapírem ano, s válečným kladivem ne.
    • Ale s kosou jo :D
  • Kdyby ti dva kluci na záčátku článku dostali hrací pistole, tak by si na ty meče ani nevzpomněli
  • Nejlepší bojový systém, co jsem zažil, bylo v Mount and Blade. Nejhorší v Darksouls 1/2. Dělat kotouly v těžké zbroji je prostě naprostý nesmysl. Nikdy nepochopím, proč je bojový systém v DS tak vyzdvihovaný. Vždyť je to jen o těch kotoulech... *7*

    Skyrim bojový systém by vzhledem k povaze hry šel. Tam je problém v nesmyslně nastavné obtížnosti, která je špatně vyvážená a hloupá a chce to hodně modifikací, aby se to trochu vyvážilo.
    • Kdybys to opravdu hrál, tak víš, že ve velmi těžké zbroji kotouly dělat nejdou. Bojový systém je vyzdvihován proto, že je skvělý.

      Co se týče kotoulů v normálním plátovém brnění, viz třeba:
      http://youtu.be/zvCvOC2VwDc?t=1m16s
    • hezky trolling, hlavně s tím Skyrimem, K DS - zkus si to zahrát než se začneš ztrapňovat na webu..
      • Hrál jsem DS 1 i 2 (ačkoli jen na PC). Není to špatná hra, ale bojový systém je tam prostě strašně přeceněný. Proti tomu je Mount and Blade mnohem dále.
  • No, tak predevsim souboje proti vice souperum v DS jsou tragicke, protoze tam neexistuje nic jako fyzika. Jeden o druhem proste nevi. Neni nad to, kdyz je jeden protivnik za druhym a ten vzadu Vas placne obrovskym kyjem, jako kdyby ten prednim vubec nebyl. Navic zbrane protivniku prochazeji standartne zdi.
    • Pethulla
      tak teď jsi popsal klasickou scénu z Chivalry MW jen s tím rozdílem, že tam ten zadní o vás ví, ale i tak vás s tím kladivem klíďo píďo přetáhne. A teď co je horší...
      • Nic, oboji stoji za prd. Pritom souboje proti vice protivnikum by mohly byt v DS mnohem zabavnejsi, kdyby existoval neco jako friendly fire, takze by se dalo vyuzit toho, ze je jich vice.
    • Hnisavec
      paráda, až nato že všetky Souls hry používajú vynikajúcu fyziku z Half Life 2, ale pokus dobrý
      • To by tomu mohlo odpovidat - rok 2004. Problem je, ze Half life 2 je FPS a ne mlaticka, kde jsou souboje zblizka dulezite. Takze u kouzelniku je to celkem v pohode, i kdyz prochazi stenou nekterych kouzel je o drzku. U melee charakteru je to proste oser, kdyz 2 metrova sekera prolitne stenou, jako by tam nebyla. Je navic zvlastni, ze takovy nesmysl si hlavni postavy pohlidali, ale u nepratel vubec.
        • Ohlidat si root motion (aby kolize sla s charakterem pri animaci kdyz je pivot na puvodnim bode), nebo posunuti kosti a tracovani zbrane /preruseni animace, je v dnesni dobe skoro samozrejmost. Uz v dobe HL2 to nebylo nic extra a neni duvod proc by mel third person charakter necim prolizat.
        • Sam pls už to zabal, je mi stydno i za tebe.
          • Proc dite? Dobra prca je zasekavani sipu ve vzduchu. Cca 1-2 cm na monitoru od okraje kazde steny nebo zabradli je neviditelna stena, do ktere se zaryje sip.
            • Drahy Edwarde Cullene, tak si spust DS2, teleportuj se napr. do Heide's ruin nebo do DLC Sanctum walk. Pouzij Bonfire ascetic, vybav se stitem - napr. Havel, mecem a lukem, protoze je na case si ozivit pamet. Schvalne dojdi k prvni dvojici a sleduj se zvednutym stitem, jak jeden nepritel nevi o druhem a masti zbranemi skrz sebe. Pak si vem luk a vyzkousej si z otevrenych dveri vystrelit na par nepratel.
            • flash789
              DS 1 a 2 jsem hral, ale prestali me bavit z uplne jinych duvodu nez vadi tobe, uprimne mi ani jedna věc co popisuješ nijak zvlast nevadila..nebylo to nijak často ze by mi to kazilo zabavu..a myslim ze nejsem jedinej..neopravili to prave proto ze si na to tolik lidi nestezovalo..
            • Ty asi musis byt taky solidne vymlety. Ja hraji za melee character - mece a luky - magie minimum.

              Otazka: tak proc do ni strilis když tam ta neviditelna stena je?
              Kdyz chces nekoho sejmout na dalku, protoze Te ostreluje sipy/ kouzly, tak se snazis vycuhovat zpoza steny co nejmene a tim padem se stane, ze strilis do neviditelne steny, i kdyz to neni Tvym cilem. Takze kdyz stojis u steny, tak se stane, ze neviditelna stena zabira i 1/3 obrazovky.

              Otazka: A proc lezes ke stromu když vis ze ho prosekne?
              Hral jsi vubec DS? Jak presne chces dosahnout toho, kdyz jsi v lese, ze se Ti nezasekne zbran o strom? Navic neni problem v tom, ze me se zasekne, ale v tom, ze nepriteli se nezasekne.

              Statement: Navíc konzolovy hry bych moc nevinil, na PC jsou tuny tak zabugovanejch s*racek ze oproti nim jsou Souls hry prikladne.
              Problem je v tom, ze vydali 3 hry a vsechny maji v soubojich stejne chyby a vubec se je neobtezovali v pozdejsich hrach odstranit. Navic u hry, ktera je vlastne jenom o soubojich jsou takove chyby tragedie. O tom, ze na PC jsou tuny zabugovanejch s*racek nema smysl polemizovat. Ale ty nedostaly 10/10
            • Mám teda si celkově kolem 600-800 hodin v DS hrách a občas se něco zasekne, ale že bych si pamatoval tolik události, co ty, tak opravdu ne, to si musíš každý den sjíždět na youtube, popravdě se mi moc takových situací z DS nevybaví a jak říkám, každýmu dílu jsem věnoval přes 200hod.
            • flash789
              tak proc do ni strilis když tam ta neviditelna stena je? A proc lezes ke stromu když vis ze ho prosekne? A proc sekas do nepritele za stromem když vis ze se ti zbran zasekne? navíc konzolovy hry bych moc nevinil, na PC jsou tuny tak zabugovanejch s*racek ze oproti nim jsou Souls hry prikladne.
            • já to dohrál na volantu s calamity ring na NG7+ zkus tohle trufnout ty kecko :)
            • Mega hlupak jsi Ty. Ja jsem DS 1 a DS2 dohral - oboji na NG+ a na klavesnici. Je to takova odpocinkova hra, pred spanim. Nic moc narocneho na premysleni. Clovek proste muze uplne vypnout.
              • Reakce na příspěvek:

                Neverim ze jsi to hral, protoze kdybys to hral, tak bys vedel, ze bojovat dlouhymi zbranemi v chodbach je voser prave kvuli fyzice (ktera tam dle tebe neexistuje), kdy se zbrane zasekavaji o stenu a je to naprosto vyjimecna zalezitost, zadne jine akcni rpg tohle neresi, pokud vim.
            • *3* to hraješ kvůli tomu že jo? To tě lituji nebo jsi zkoukl pár videii a teď tu ze sebe děláš mega hlupáka? Nevím, co je horší, ale obě verze potvrzují, že jsi troska...A to označení dítě *1* To nemyslíš vážně, to tě nenaučili ani diskutovat???
        • Hnisavec
          njn je to asi v 1% hry že to prejde cez stenu, ale ktorá hra nemá bugy však...inak sa regulérne už v Démonovi veľké meče s rinčaním o stenu len oškreli a nešlo trafiť...ale kto chce psa biť palicu si nájde.
          • Ty jses dobrej nymand. V jakem jednu procentu? Nato, ze se kasas, ze mas v soul serii vice jak 2000h, musis byt asi uplne slepy. Tak napriklad Stone knighti prosekli skrz metrovy strom svym mecem, jako kdyby se nechumelilo, kdezto Tvoje zbran se od stromu samozrejme odrazila. Velka cast souboju se odehrava v mistnostech, nebo jsou kolem jine prekazky jako balvany, stromy.. a pri kazdem takovem souboji, je to videt. A DS2 je na tom podstatne hure, protoze souboju, kdy jde na Tebe vice nepratel nez jeden je vetsina.
  • reciklace článku z levelu?pak se tedy ptám proč ho kupovat, když se to pak objeví zde?
    • Aby udělali reklamu na časák, kde se objevují právě takovéto tématické články, měli tady další obsah a autor se aspoň mohl pokochat čteností článku.
      Nemluvě o tom, že se tady objevuje měsíčně jeden článek a ne celej obsah LEVELu...
      • Kdyby ten článek šel před jako návnada,bych to bral.ALe takhle mne to nevoní.(pouze můj názor než se tu do mne pustíte)
        • To je asi podle uhlu pohledu. Pokud uvazis, ze Level na clancich tohoto typu stoji, tak i clanek ze starsiho levelu je pro spoustu lidi navnada k tomu, aby sis koupil aktualni cislo a pak si Level pripadne predplatil. Presne takhle to bylo u me. Navic redakci zverejneni starsiho clanku nic nestoji, tudiz i jeden ctenar, ktery si diky tomu koupi/predplati Level, je zisk.
          • ano to je pravda s tím nemohu nesouhlasit
  • Miluju DS a všechny tyto hry, ale problém je, že zde není žádný skutečný pocit sražení dvou mečů. Ostatně jako ve většině her, buď sekáte přímo do protivníkova těla, nebo protivník drží před sebou meč či štít v jedné pozici a vy se ho snažíte obejít. v SoM se sice meče občas srazily, ale většinou jen v připravené momentce, když čelíte kapitánovy, nebo odrážíte útok ve stylu arkham her. Tak jako tak, jak protivníka jednou odkryjete, vyblokujete, nebo obejdete, už je to jen sekanice do masa a snaha ho ubít.
    Chtělo by to hru, kde jeden dva přesné údery protivníka zabijí, ale nebude snadné projít skrz jeho AKTIVNÍ obranu, tzn. většinu souboje budou tvořit střety dvou mečů a né jen střídání se v tom kdo útočí a kdo blokuje útoky v jedné neměné pozici.
    Snad to Vávroň nějak promyslí a zpracuje. Je to IMO 100krát důležitější, než jestli bude ofce utíkat správným směrem nebo kovář bude vždy na jiném místě.
    • Jack1947
      Kingdom come:D
      • King Kong Cum?
        • Jack1947
          Když mně napadá hra s chladnými zbraněmi tak špatný systém jen (více otravný) nemá aktuální Dying light kdy sice hra katastrofa co se týče ooptimilizace (i když jak prokoho) je jinak docela pěkně dobře udělaná v boji na blízko. Protivníci vykrijí asi 90% úderů. Za to ty se tam krýt nemůžeš vůbec.
    • Je mi lito, na to konzole nema vykon.
      • Další PCtard co nechápe, že si mohu hru zahrát jak na PC tak na konzolích, neb nejsem zaslepený ment*lek jako ty a rád si dopřávám více platforem. Jakože je skoro jasný že King Kong Cum vyjde aj na konzole
        • Orezany verze se nepocitaj a pc co to rozjede je tvuj vlhky sen, tak si dej pohov ty pohadkari. *4*
          • BTW: ořezaná konzole se nepočíta, ale až ty to budeš na svém šrotu hrát v 800x600 na low, tak zajisté budeš velký master race.
            • *1* Todle si nalháváte ve svém "NEVÍM JAK PŘESVĚDČIT RODIČE AŤ MI KOUPÍ KONZOLI" klubu? Tak díky, díky, ty jsi svojí tup*stí dar z nebes. Právě jsi mi přiznal že bys radši hrál na PC v 800x600, než na konzoli, kde typuju to daj na 900p, což mi ke štěstí stačí. Možná, ale to budu hrát na PC, věřím, že to Vávroň nepopo
            • Skoda ze 800x600 je porad lepsi kvalita nez konzole, hloupe dite. *3*
          • Jestli to nerozjedu já, tak pokud jde o tebe, tak to nerozjede ani tvůj pravnuk.
            • 60+, 10fps? PC fanatici koukám horší pomatenci než ti z ISIS.
            • Zvlastni ze jediny kdo tu breci jsi ty. Btw, ne kazdy rika 10 fps slusne. To chce aspon 60+.
            • Někdo koho tu vidím dnes poprvé (zřejmě del0 či podobný PCzaostalec) mě vážně nerozhází. Sem si celkem jistý, že když jedu Armu III na high slušně i při větších bitkách, zvládnu i toto. Co ale ty socíku, nemáš na konzoli a rodiče nechtějí koupit koupit nový PC? To pak asi nezbívá než jen okupovat a brečet na diskuzi. *5*
            • Koukam ze lhani je u konzolistu bezne. Pak diskuze nema smysl. Jsi troska. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit