Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabývat se hodnotnou simulací meče má cenu pouze s patřičným ovladačem. Na myši, klávesnici nebo padu, to nemá moc cenu. Pokud si to někdo nutí na běžné ovladače, tak je to akorát hlupáček *7*
    • No jo, jsem si neuvědomil, že hráči jiné ovladače ani nezkusili. Kdo hrál na Wii třeba tenis, tak ví jak to myslím.
  • del0
    Ano. Tušil sem, že tu bude nablito. GGJoke a Hnis měli zase mentální průjem.

    Btw, ty naklikaný mínuska u jakýkoliv kritiky DS jsou loloidní. *15*
    • Mart9
      Loloidní?? Úroveň internetové mluvy klesla na úplné dno.
      • del0
        Díky za napomenutí, pane grammar policajt. Vaše komenty tady mají velkou váhu a budou brány na vědomí při mém vzdělávání. *15*
        • uhuh, prý při "tvém vzdělání" Tak se dneska říká hulení pod mostem a chlastání okeny?
          • del0
            Nevtírej se.
    • prd*l a jeho naklikávací teorie *3* *3* Myslím že v tom maj prsty samotní illumináti. Ti koneckonců byli založení, aby ztěžovali život takovým kktkům jako jsi ty *3* . Takže usuš slzy a setři si to sem*no z obličeje, je to tady všechno velký kompost.
      BTW: jaký to je, tady prvně psat jako anonymek, dostat výprask a pak brečet a zkuhrat na naklikávání. Nojo, YOLO.
      • Co, že máš? Sperma na obličeji a říkáš tomu slzy? *15* Proti gustu, žádný dišputát, že *15*
        • á del0, nebo některý z jeho nastříkávacích kamarádů, ty to ani přes tu záplavu na obličeji nemůžeš správně přečíst. Že vy PCtardi jste se zase mečovali.
          • S Dellem je to dobrý, neboj oslíku *15* *15*
            • Tak jako ty ve sprše, když jde kolem del0?

              No chápu, že na ty předražený HW potřebuješ nějak vydělat, ale todle *11*
              Nejen že tě oje*ává nvidia a intel, ale eště aj kolega PCMUSTARDRACE *14* *14* *14* *9* *8* *8* *1* *1* *5* *12* *12* *7* *8* *8*
            • Houšť ty komiku, začínáš upadat *15* *15* *15*
            • BTW: problémy se čtením? Hmmm NUMBER ONE fanoušek a vrchní přikuřovač by měl umět vyslovovat jméno svého sado-máslo mistra. Del0 a střev-o jeb*u se do prd*l-o
            • Tak už víme, odkud znáš ono výrazivo, osobní zkušenost nade vše, viď, oslíku *15* *15* *15*
            • ty a del0 by jste vytvořili parádní vláček, možná by se vám podařilo dojet až do Aidsova. *3*
          • Houšť chlapče, tvá debilita nám prozáří celý dnešní den, nepřestávej bavit *14* *14* *14*
            • Tak samozřejmě, to je docela pěkné že máš vanu a nemáš sprchu. Upřímně, bez toho aby sis to musel googlit, VÝŠ TY KKT, CO JE VŮBEC SPRCHA? Vážně, výš to?
              Muhehehe, prej maj vanu, sprcha je pro socky, ty si dobrý reta*d. *1* *1* *1* *1*
              • Reakce na příspěvek:

                Popros paní učitelku, ať tě naučí, co je výš a víš!
            • Já ti nevím oslíku, doma má velkou rohovou vanu, sprchu nechám pro socky jako ty *15* *15* *15*
            • Prozářit den není tak těžké, tvoje debilita projasní noc.
              Jinak, jak ti to jde s delem?
          • že seš nasříknutej, to už tady všichni víme nějakej ten pátek *15* Někdo je pc retard, někdo zase console pussy *15*
            • A zase jsi to špatně přečetl, většinou obrana re*ardů, co nedokážou argumentovat, tak jen dělají že špatně slyšeli, no v diskuzi to akorát dokazuje, že neumíš číst. Já vždycky věřil, že když nejlepší PC exklusivitou je Word, že jste se alespoň toto naučili. Škoda, ale hádám, že tě del0 právě zapíchl, tak nemohu moc soudit.
              Každopádně tě nebudu odsuzovat jen proto že jsi gay a máš rád našeho prezidenta. Je sice trochu divné, že někdo s tvou 4% orientací používá slovo pussy, ale jak říkám, nebudu soudit.
    • To víš, hnisák nějak musí obhájit ten novodobej QTE marast *15*
  • á tady je pořádná banda deme.ntů teda ultra hráčů
  • Myslím si , že s realistickým systémem boje s meči se setkáme až se sci-fi stane skutečností ( myslím tím plné ponoření mysli do virtuální reality ) . A tuším , že to nebude dřív než za 10 let *3* .
  • delO
    Všechnou jsou tupé mlátičky, jediné poctivé RPG je jednotlačitkové a izometrické, vše ostatní jsou tupé konzolové mlátičky...
  • Age of Chivalry se dá na steamu hrát zdarma, ale jako člověk, který už předtím hrál Chivalry Medieval Warfare bych to nedoporučoval. Hra značně zjednodušená a tím, že jde o Free to Play je i špatná komunita. Zatímco se záměrným teamkillingem se v Medieval Warfare setkáte zřídka a člověk většinou do minuty letí skrz votekick, v Age of Chivalry jsem nehrál jedinou hru bez lidí čekajících na spawnu na vlastní spoluhráče.
    Každopádně tak jako tak Chivalry MW je dost intenzivní a stresová záležitost. Já jakožto cholerik jsem zničil během mých 100 hodin hraní dvě myši a poškodil klávesnici. Ale stálo to za to. :-)
    • Myslím, že takové klasické výlevy jako PROČ NEBLOKUJEŠ PI*O se donesly až k chudákům sousedům. Zkrátka jsem člověk co už ví, že by se měl od nervních záležitostí typu Dark Souls držet dál. :-)
  • Sice jsem článek zase nečetl. Ale diskuze nezklamala.
    To je jak Idnes. Zase jste mi zvedli náladu. Ty vaše hádky o ničem jsou prostě super.
    Jen tak dál a díky.
  • Proč všichni ignorují WAR OF THE ROSES.

    Podle mě je to lepší hra jak Chivalry a bojový systém je tam propracovaný....
    • wenceslaus
      Není vůbec špatná... ale po tom, co my vývojář řekl, že pokud mi dívky-rytířky připadají nehistorické, tak jsem "misogynist" jsem o tu hru nějak ztratil zájem :-)
  • martin bach a jeho uvahy...
  • nevim jestl isem jen prehledl.. ale nikde tu nevidim Dishonored a myslim ze ten mel boj s meci velkmi propracovany a kvalitni ;)
    • ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit