Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, já si doteď myslel, že má jít o stealth akci, ale očividně jsem se spletl. Vypadá to na takový steampunkový Bioshock.

    Každopádně ta výbušná krysa mě fakt pobavila. *1*
  • Nemáš nic lepšího na práci ? *7*
  • chybi tam zabijei s nozem, me by fur nebavilo zpomalovat cas
  • Souhlasím, Bulletstorm mě docela nas*al, byl to prachsprostý konzolový port na PC, se špatnou optimalizací atd... Ale zabavil jsem dostatečně až na zmíněné mouchy.
  • Vrať se k svému GuitarHERO a pusť si nějakého Justin Pupena Biebra nebo podobnou teenmáničku.
  • Já se narozdíl od ostatních celkem pobavil. Libí se mi kolik možností tam člověk má. :)
  • Já jsem ohledně tohohle taky docela skeptický. Nedávno, když se tu probíral Thief, tak jsem si říkal, jak jednoduchá a logická ta hra je: můžeš tam maximálně někoho praštit po hlavě a zhasnout lampičku, to je všechno. Ale hergot jaký je rozdíl mezi útokem krys a rozzuřených sudiček? Pro mě je to jedna stejná věc: nepřítel chcípne. A proč to vůbec potřebuju, když můžu všechny obejít?

    neberte mě špatně, já se na tu hru vlastně těším...
  • Ty jsi hater :D. Stejně si to zahraješ.
  • mně ty ability teda zrovna zábavný nepřijdou, Bioshock byl ve speciálních schopnestech přeci jen promyšlenější a interaktivnější vůči prostředí
  • Možná se změní i s celou výbavou na mlžný opar nebo tak něco :)
  • misho8723
    Jasne, chápem.. ale tak takéto hry by mali hrávať ľudia, ktorí vedia čo od nej čakajú.. to, že ľudia fakt prestanú po chvíli experimentovať, to znamená, že hra je zlá, alebo, že ľudia sú leniví ?.. toto je hra, ktorú človek môže niekoľkokrát hrať a pri každom prejdení, si môže vyskúšať inú kombináciu schopností a áno, možno to je problém týchto hier, ale práve to je aj ich najväčšia zbraň.. kde ostatné hry ti nedávajú žiadnu možnosť, len hrať hru tým štýlom, akým chcú tvorcovia hry, tak pri takejto hre tvorcovia spoliehajú na tvoju fantáziu a chuť experimentovať.. to je ako keby FIFA prestala byť realistická a obsahovať menej možností preto, lebo ľudia sa nechcú učiť ťažké finty alebo komplikované kombinácie alebo v Street Fighterovi by bolo možné urobiť len 2 kombá, pretože ľudia sa nechcú učiť tie ťažie..
  • Hmm docela mne mrzí, že si to pustím až za týden... Dishonored si určitě nenechám ujít...
  • Ja se asi vyjadril spatne nebo nepresne. Nemyslel sem tim ze je chyba hry ze je tam hodne schopnosti a ani si nemyslim ze by clovek musel vyuzivat za kazdou cenu jen dve schopnosti. Myslim si ale ze hraci ze zacatku budou experimentovat ale pak proste budou hru jen probihat jen se dvema schopnostma(napriklad) a na ostatni budou kaslat.To je problem tehle her.Ze je tam tolik obsahu ze to pak lidi prestane zajimat.Treba to bude tak uzasne vybalancovany ze budem vyuzivat vsechny dokola ale osobne tomu neverim.
  • To vypadá na pořádnou piczovinu..
  • DangerousDave
    už minule som písal, že je to vyriešené síce efektne ale úplne zcesty keďže dochádza k "vteleniu" celej postavy, zbraní aj výbavy. Prevtelovanie bolo dobre riešené v staršich hrách, kde sa prevtelovalo iba vedomie a telo sa zosunulo k zemi kde bolo zranitelné. Forma aká je v Dishonored je vyslovene ultimátnou zbraňou ... i keď to nie je v dobe legal wallhackov prekvapujúce.
  • Gossen
    ale na konci videa, jak zabíjí pomocí elektrického pole ovládne vojáka a do toho pole vejde, čas před tím nezastavoval
  • JohnyTheZik
    Jo, vypadalo to tak. Ale zase kdyz se obcas vratil do puvodni podoby, tak me prislo, ze stoji na miste, kde krysu posedl.
  • Mno ve videu často před tím než něco posedl zastavil čas. A možná prostě jeho tělo zmizí, však se mě zdálo že když byl přeměněnej do krysi a chlápek ho zamáčkl byl to konec. A vždy když se vrátil do své původní podoby stál hned za místem kde byla krysa
  • JohnyTheZik
    Jo, tak mi to taky prijde, ale s telem samotnym se deje co? Putuje se mnou nebo se objevim tam, kde jsem stal a mezitim tam proste neni?
  • Mě to přijde jako nějaká forma ducha po zabití hostitele prostě vystoupí nezraněn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit