Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Vsechno parada, ale trochu to odporuje tomu tvrzeni, ze clovek bude mit "many" hodne malo. Takze bud tohle clovek dokaze spachat v poslednich levelech nebo je to trochu zavadejici video. At tak ci onak, moznosti je dost, jen by me zajimalo, co se s hracem zrovna deje, kdyz nekoho ovlada, at uz krysu, nebo vojaka.
    Pochopil bych napriklad, ze bude hrac nekde skrcenej a pred posednutim bude nutny si ohlidat to, ze v okoli nikdo neni, kdo by me sundal, zatimco ja beham s krysou.
    Pokud je to ale tak, ze jakoby "zmenim formu", tak pak by ale melo znamenat zabiti danyho zivocicha/vojaka, ze umru taky.. To mi prijde trochu zvlastni a celkove jsem ke hre trochu skeptickej (rozhodne vic nez autor clanku -> dishonored clanek = 100 vet, ze to vypada dokonale), ackoliv vypada zajimave a jsem rad, ze se tam tech moznosti snazej nacpat co nejvic :).
  • Připomíná mi to stejný hypo jako tehdy u Bulletstorm... "Milion různých možností jak zabít protivníka" a stejně jak zde, se o tom povídalo jak o revoluční FPS.
    Všichni víme jak to dopadlo... Tak snad jen očekávat od Dishonored, že nebude pouze očekávanou hrou, ale taktéž kvalitní :)

    (pro rejpaly: Bulletstorm neodsuzuji, a ani neřikám že je špatnou hrou, ale očekávání bylo větší, po čase hra omrzela)
  • misho8723
    To je možné, ale môže sa stať, že každý hráč si osvojí rôzne schopnosti - možno budú používať len dve, ale stále je to lepšie ako keby všetci mali k dispozícií len dve schopnosti a museli ich používať po celú hru a pri každom rozohraní, nie?.. a to nie je problém hry, ak sa ľudia rozhodnú nepoužívať a nekombinovať viaceré schopnosti.. problém by to bol len vtedy, ak by tie schopnosti neboli dobre vybalancované alebo len niektoré by boli k úžitku..
  • Krysí atentát paráda :D
  • Abych rek pravdu moc nechapu to silenstvi kolem tehle hry. Nerikam urcite bude patrit k nadprumeru ale ste si jisty ze to neni moc prekombinovany ? Uprimne vyresit kombinaci vlastnosti zabiti cile bude clovek vyuzivat,minimalne ze zacatku urcite.Ale silne pochybuju ze se to bude vyuzivat i pro normalni radovy enemaky.Urcite se najdou lidi kteri takle projdou celou hru ale priznejme si bude jich mensina.Hra vypada pekne ale myslim ze nakonec clovek si osvoji dve schopnosti a s tema probehne hru jak to u tehle her vetsinou je.

    K clanku: nechci bejt rejpal ale slova "působivé a zvrhle zábavné " bych k popisu nepouzil.Je to pekny to jo ale hubu na stole z toho nemam teda.
  • Vzdyt to jede!
  • Jazz
    Ještě kdyby to tak jelo.... *11*
    http://www.youtube.com/watch?v=j-eco_ugT6k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit