Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plánujete prosím recenzi? Chci počkat před koupí...
  • V clanku pisete ze video vysvětluje některé základní charakteristiky hry. A ktere video? Ten nicnerikajici kratky trailer?
  • Jede mi to dobře. Ovládá se to dobře k+m. Když se zapne ta těžší obtížnost je to fajn.
  • Safra! To je pěkně hnusná diskuze plná předsudků. Nejlepší jsou ti borci s quick savem. No Comment.
    • ...:) Někde níže jsem napsal "Quick save používaj másla, co hry berou jak filmy a to přetáčení je nebaví.", tak asi tak :)
    • no kdyby ten 1 save co mas byl aspon opravdu tvuj, jenze hra ho zaroven pouziva na autosave, ktery ma v umyslu delat v tech nejpitomejsich okamzicich, idealne po nejakem vasem dulezitem rozhodnuti. Casem se clovek takove podrazy nauci predvidat a spolu s teleportem a portovacima sutrama to resit checkpointem (diky datadisku) = vyspanim v hospode, ale je to jeden z typickych prikladu jak je hra uzivatelsky ,,privetiva,,
    • souhlas, nechápu co má kdo proti quicksavu, ať tam daj možnost na začátku zvolit, jestli chceš hrát iron mana nebo normálně se savama
  • Hra měla poměrně zásadní problémy - idiocké spawny mobů a extrémně zlouhavé cestování. Snad tohle vyřešili, i když velmi pochybuju. Jinak velmi zajímavá a podle mě docela unikátní a pěkně vypadající hra.
    • Johnny
      nevyřešili, ani na to nesahly a v tom je ta hra pravě tak strašně nudná
  • POVEDENÉ? *8*
    už jste to zkusili? vždyť je to klišoidní kýčovitej humpl *15*
    • Tohle není článek o Zaklínači...
      • Co sem serreš zaklínače ty děcko.
  • Veny
    Prostě RPG dělané na ne-PC platformy. Ovládání jak pro debily (backspace pro smazání znaku ve jménu a zároveň potvrzení volby- pokud se u jména překliknete, jste v háji a ne, v nastavení nelze změnit). Vývoj postavy nulový- jo, 9 tříd, všechny odemčené od začátku, lze je přepínat jen v hospodě. Skilly si můžete kupovat, ale je jich jen pár a není na nich nic speciálního. Pawni jsou dementní- jeden ti umírá? Ostatní se nezajímaj a oživování nechaj na tobě.
    Jeden save slot- tohle jsem ještě nezažil. Quicksave není.

    Jako hra to není špatná, boje s bossy mají atmosféru, ale není to dobré PC RPG a už vůbec ne v roce 2016.
    • Bohužel máš naprostou pravdu.

      Tolik zastaralých a divných věcí to přineslo a to šlo změnit. Muselo to jít změnit a nikdo nechce 4k hru...A stejně to tam není.

      Jeden save + bez quick save je největší wtf moment co jsem tam viděl. A to mám rád Souls hry a hrál jsem se všechny na konzoli (když na pc bylo opožděně).
    • Jednosavovaci system naozaj neznasam , vrchol v Souls hrach alebo tu...chces si zahrat znovu zaujimavy suboj s nejakym bossom? Tak co je lepsie ako znovu hrat celu hru a prechadzat znova a znova cez tych istych nudnych trash nepriatelov s novou postavou. Este stastie , ze pri pc to zase nie je taky problem vyriesit.
      • iSpirit
        tohle už je tak malicherné, že je mi za tebe smutno *13*
        • Co je na tom malicherne? Napriklad v DS som si chcel zahrat znovu suboj s Orstein & Smaughom lebo mi prisiel zaujimavy a vyskusat si ine poradie zabitia. Ale kvoli onesave konceptu smola, bud za dalsich x hodin ng+ , alebo nova hra a dalsich x hodin. Dakujem repetitivnosti souls mam dost aj bez toho.
          • iSpirit
            abys dostal druhý armor Ornesteina, co? Ha. Takhle na vás malicherné stvoření!
            • Vobec nie, preto je to save....cize nieco, kde nemozem ziskat nic navyse len sa vratit do nejakeho momentu, rozumies, ci treba viac polopate? ;-)
  • Grand
    Grafika 10 let stara. Ovladani/HUD konzolemi zmrsene, se screen tearingem na takove urovni jsem se snad jeste nikdy nesetkal, samozrejme ho muzete opravit zapnutim vsyncu cimz dostanete krasny input lag. Zase jeden nahrubo udelany port z konzoli.
    • Tak za mně musím říct, že je to snad první hra, kde se mi obraz netrhá a tudíž mohu hrát bez vsync.
      2560x1440 - 100 až 175fps a pohoda, jediné co se trhalo byl úvodní filmeček s drakem.
    • N0isy
      Možná to nehrát na wooden PC a pojede ti to. U mě mi to jede nádherně a bez problémů včetně u kámošů. Kde bude teda asi problém? Že by v uživateli? *15*
      • Grand
        Hm. to jsi vypotil solidní blbost. Přečti si ještě jednou co jsem napsal a alespon trošičku se nad tím zamysli, ikdyž to bude bolet, ber to jako trénink. Prosím, udělej to pro mě. V budoucnu mi za tu radu ještě poděkuješ.
        • Víš, on to myslel tak, že kdybys neměl počítač z doby ledový, tak bys žádný screen tearing neměl a nemusel by sis zapínat vsync. Zkus si občas přečíst svůj komentář, následně cizí reakci a pak piš. V budoucnu mi za tu radu ještě poděkuješ.
          • Grand
            Muzes mit klidne pocitac za 100k a stejne budes mit screen tearing. Je videt, ze jen radi pisete, ikdyz vubec nemate poneti o cem.
  • docela sranda je, že jak CDP všude rval tu svou vichřici, tak tady vítr působí naprosto přirozeně. Port skvělý, šlape krásně, grafika a atmosféra neskutečná. První hra, která vypadá jako z Anglie. Prostě Gothic 2 meeting Morrowind meeting Dark Souls. Fantazie.

    Ty zříceniny hradů. Wau!
    • Chci si to koupit, ale radši se ještě zeptám (omlouvám se za hodne otázek): Je ve hre vic mest? Muzu tam byt zloděj a lézt lidem do domu a krást? Jsou tam větvené questy? Jsou tam komplexní rozhovory které ovlivnuji vase statistiky (napr inteligence)? Da se tam jezdit na koni? Muzu si vyrábět vlastni zbraně (byt kovář)? Je to vic pribehove nebo spis Dark Souls? Díky a jedte jednou sorry za tolik otazek
      • vetvene questy a komplexni rozhovory, v ktere hre si tohle videl naposled?
      • Pokud jsi hrál DS, Morrowindu či ten Gothic, tak už víš na čem jsi. Kuň tam není, jsou tam dvě města, krást se dá, rozhovory a inteligence ne, je tam normální příběh dle custcén, ale hra dává přednost svobodě hraní. Větvené qusty tam jsou. Crafting tam je, ale můžeš kombinovat jenom předměty a z toho vytvářet itemy, zbraně vyrábět nemůžeš. Hru jsem ani z daleka nedohrál, takže přesný to nebude.
        • Příběh je bohužel defakto neexistující....
          • Abych to trochu rozvedl, mám nahráno 22 hodin a jediná informace o příběhu je úvodní video kdy vám drak vezme srdce a to je všechno, od té doby jsem se nedozvěděl vůbec nic...
        • Díky!
      • Skoro na vše se dá odpovědět NE. Je to rubačka.
        • Takže jakoby Dark Souls v otevřeném svete?
          • tak Dark Souls, Bloodborne jsou hodně příběhové. Potřebuješ naraci nebo co?
  • Teď jsem koukal na letsplay z DD a přál bych si MMO s podobným soubojovým systémem a grafikou. Zahrál bych si nějaké pve, nebo pvp jako kdysi ve wowku, ale novější. Je škoda že teď se MMO z nevímjakého duvodu nedělají. Je jich hodne ale spíš (pod)prumerných.
    • Existuje Dragons Dogma Online...ale bohužel jen v Asii. Ale třeba pokud se bude PC port dobře prodávat...
      • Tak udelaji dvojku..DDO je trosku sragora..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit