Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Last Remnant jsem měl kdysi taky rád, takže mě rve srdce, když ho tady vyzdvihuje takový pako jako ty a už by sis měl fakt uvědomit, že ty si tady ten, kdo neví co mele. I když....., co příspěvek, to perla, člověk se aspoň pobaví, takže......... nepřestávej, napiš mi nějakou "pissardí tardovinu" plís :)
  • Žes nenapsal " od pissardu" určité by to bylo "víc vana bý kůl" :) Miluju tvoje hlášky :D
  • Takže podruhé :) Říká ten, co se prsí tím, že má nahráno 1k hodin Diabla 3 ... LOL ........... asi takhle, Diablo může hrát každý vemeno, co neumí ani slovo anglicky. Rubačka je Diablo. Quick save používaj másla, co hry berou jak filmy a to přetáčení je nebaví. Ten kdo má 1k hodin na D3 napíše o DD "vše musíš dělat dokola.... ", no to je opravdu LOL. BTW - taky má 1k hodin na D3 (koukám, že to má kdekdo:))... to víš, je to taková RPG FIFA, sem tam si brnkneš pár zápasů před spaním :D..................:D......
  • Hele s tebou sem už si v nějaký diskuzi pěkně "popsal" (tuším, že to bylo v příspěvku o Batgirl do Batman:AK :))... a vypatlanej jseš furt stejně. Nahoď zas ty tvý rádoby cool zkomoleniny jako pissard, tardovina a overrated ŠIT, hodně mě to tenkrát pobavilo :)
  • ...:) Někde níže jsem napsal "Quick save používaj másla, co hry berou jak filmy a to přetáčení je nebaví.", tak asi tak :)
  • Říká ten, co se prsí tím, že má nahráno 1k hodin Diabla 3 ... LOL
  • Srovnávat Diablo s DD........... asi takhle, Diablo může hrát každý vemeno, co neumí ani slovo anglicky. Rubačka je Diablo. Quick save používaj másla, co hry berou jak filmy a to přetáčení je nebaví. Kdyby sis pustil někdy Mass Effect na vyšší než nejnižší obtížnost, zjistil bys, že boje se dají pauznout a taktizovat při nich. Ten kdo má 1k hodin na D3 napíše o DD "vše musíš dělat dokola.... ", no to je opravdu LOL. BTW - taky má 1k hodin na D3 (koukám, že to má kdekdo:))... to víš, jeto taková RPG FIFA, sem tam si brnkneš pár zápasů před spaním :D..................:D......
  • Uz som sa zlakol, ze budes mat cosi k veci....
  • no kdyby ten 1 save co mas byl aspon opravdu tvuj, jenze hra ho zaroven pouziva na autosave, ktery ma v umyslu delat v tech nejpitomejsich okamzicich, idealne po nejakem vasem dulezitem rozhodnuti. Casem se clovek takove podrazy nauci predvidat a spolu s teleportem a portovacima sutrama to resit checkpointem (diky datadisku) = vyspanim v hospode, ale je to jeden z typickych prikladu jak je hra uzivatelsky ,,privetiva,,
  • jakubc
    Já bych moc hráče tím DS a DA nemystifikoval, nemá to ani s jednou z těch her moc společného.
    Je to totiž naprosto unikátní hra, nemám zatím nahráno moc, ale opravdu to není k čemu moc přirovnat. Systém povolání, skillů a chování AI, průzkum světa, monstra, to vše působí úplně jinak, mnohem přirozeněji a zajímavěji. Není to nutně lepší hra než ty dvě zmíněné, ale v některých ohledech je daleko překonává a mně neskutečně sedla.
  • Tobě na to nestačilo prvních 20 minut, kdy lezeš na záda KozoLvoHadovi a drak ti sní srdce? *15* Kýč je většinou poznat na první pohled..
  • souhlas, nechápu co má kdo proti quicksavu, ať tam daj možnost na začátku zvolit, jestli chceš hrát iron mana nebo normálně se savama
  • JRPG to je, ale ne na který jsi zvyklej, smiř se s tím *3*
  • no ne, se podívej na Otazníka. Otazník má 50% času custcény. 50% pak rubačka a hledaní stop.
  • Nechci kazit iluze, ale jelikož je to japan role-play game tak to JRPG je, že to není na tahy tenktokrát je jejich věc.Anime postavy tam fakt nefigurujou takže klasika typu FF to opravdu není no, ale japončíci se v ty hře nezapřeli vůbec.
  • Grand
    Muzes mit klidne pocitac za 100k a stejne budes mit screen tearing. Je videt, ze jen radi pisete, ikdyz vubec nemate poneti o cem.
  • No neke, ve videohře je 80% zábavy právě hraní *8*
  • Johnny
    Ano, a přesně tohle pořád dokola a dokola a dokola... ono to tu atmosféru rychle začne ztrácet......
  • Mas názor, jsi dospely..parada,..ale to nic nemeni na tom co jsem napsal..tim jsme myslim skoncily.

    PS: jo ja hral diablo taky vic jak 1000 hodin..a co jako..hehehe
  • Radši nedokonalou originální hru než skvěle odladěnou nudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit