Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastně jsem zapomněl ještě na jednu hru - Drakensang - to je opravdový návrat k oldschool 90. let. Skvělá hra, moc jsem si ji užil.
  • jo, Amalur je skvělá a taky myslím že dost nedoceněná. Ten svět je hodně zajimavý, na příběhu a lore té hry se podílel R.A.Salvatore - ten známý fantasy autor, co vymyslel Drizzta. Taky je ta hra obří, určitě na 100+ hodin. Akční souboje to má lepší než W3, ale horší než DS
  • To jsem ani neznal, diky za tip
  • postavy v zavislosti na tom kolik meri a vezi mají vyhody a nevyhody. Bezi pomaleji/rychleji, spotřeba staminy, mala postava se protahne dirou velka ne, lehkou postavu capne letajici potvora a odnese, tezkou ne atd. Splhani po potvorach. Cross povolani. Systém online pujcovani pawnu. Tvoreni vlastnich teleportacnich bodu. Rozdilne potvory ve dne a v noci. Trifazovy systém kazeni potravin s moznosti potraviny nakládat aby dyl vydrzeli. Postavy a nepratele lze odnest. Drench systém. Pak třeba to ze když ma nejaka velka potvora na noze kus zeleza nebo na hlave prilbu, mec se od kovu odrazi.
    A tak dále, ještě by se dalo pokracovat docela dlouho. Jo, o pribehu a postavách tahle hra moc není, pribeh je fajn, nektere postavy taky ale jestli hledas styl Witcher 3, tak tady ho nenajdes. tady to je hlavne o hratelnosti a systemu hry.

    Jo a malem bych zapomel, pro podivne zamerene jedince ma hra v zasobe lehke romance s kymkoliv ve hre, klidne i s detma, dedou nebo babou. Sice to není nic extremne sexuálního, ale tohle jinde taky tezko budete hledat:)
  • Vojta_Ilavsky
    Kingdoms of Amalur je extrémně nedoceněná hra, z mého pohledu převyšuje Dragons Dogma o pár hlav. Neskutečně, neskutečně nedoceněná hra.
  • Můžeš napsat nějaký příklady originality krom povedenýho soubojovýho systému? Má to nějakej originální svět, zapamatovatelný postavy, zápletku, způsob získávání zkušeností...? Co je tam konkrétně originálního?
  • Dues ex , Mass effect je jinej style , a jinak z toho zbytku sem hral Kingdoms of Amalur, me to prijde, ze z toho porad Dragons dogma vychazi daleko nejlip *1* Tak nejak me prijde ze na to kazdej nadava jenze ve vysledku moc lepsich zalezitosti neni *1*
  • Nemají, je tam recenze na starou konzolovou verzi.
  • souhlas
  • mechaniky jsou navazane na fps, ale rozesirat se to zacne az nad 150 fps, takze to nikoho nemusi moc trapit.
  • Midnighte ty by jsi nepoznal dobrou hru ani kdyby te kopla do kouli, tak co tady maluješ ty tapety?
  • Víš, on to myslel tak, že kdybys neměl počítač z doby ledový, tak bys žádný screen tearing neměl a nemusel by sis zapínat vsync. Zkus si občas přečíst svůj komentář, následně cizí reakci a pak piš. V budoucnu mi za tu radu ještě poděkuješ.
  • summony a coop jsou pro casualy. Zatím všechny bossy jsem dal solo. Teď už mně sice asi 20x zabil Velký šedý vlk Sif, ale já ho nakonec dostanu.
  • Meznia
    V které hře od Blizzardu ovlivňuje typ brnění mobilitu?
  • Muzete se zlobit, nesouhlasit ale Dragons Dogma Dark Arisen je pravdepodobne nejlepší akcni rpg všech dob. Stravil jsem v nem vic jak 1000 hodin napric ruznymi platformami, takze nemelu z hladu.
    Genialni skloubeni moderni hratelnosti z old school pristupem. Originality ma tolik ze by ji mohlo rozdávat vsem generickym rpg lopatou. Podareny remaster/port pro PC tomu dava pověstnou tresnicku na dortu. Neznalky prosim o klid, protože pokud se jim zda hra blba, je to jejich názor, a nikdo jim ho nebere ale na globalni kvalite hry to neubira vůbec nic. Mistrovske dilo hratelnosti a game designu si zaslouzi pozornost každého kovaného rpg hrace.

    PS: tenhle clanek je místo recenze pane Polacek?..ostuda..

    A pro všechny kdo hru znaji je tenhle kratky comics, pro ty kdo neznaji to je asi zbytecne cist:)
    http://i.imgur.com/fJKVEkt.png
  • Premyslel jsem proc se mi ta hra libi, kdyz ma tolik evidentnich objektivnich nedostatku a je to tim, ze ta hra cloveka proste prekvapi. To muzu rict o malo ktere hre v dnesni dobe. Jo, sice me prekvapi vetsinou tim, jak mi da pres hubu, vrazi kudlu do zad a pak tam s ni krouti, ale misto toho aby me to primelo hru smazat a uz nikdy vice se nevracet, tak me to neustale drazdi se pomstit a tem skodolibym vyvojarum ukazat, ze me nedostali. A svym zpusobem je ta jeji neotesanost skoro ve vsech hernich vlastnostech vlastne osvezenim v zaplave ostatnich dnesnich hernich titulu
  • TheGGG
    viděl 5 minut na youtubu a teď mele govna, žádný takový itemy tam nejsou...
  • o jakých itemech se bavíš. Co jsi nezískal na první hře a potřeboval jsi na to NG+
  • TheGGG
    samozřejmě, wanna be diskuzní medieval experti si pořád myslí, že brnění váží 20 tun a nedá se v něm hýbat... holt důsledek degenerace hraní her od blizzardu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit