Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspoň je to lepší než zaklínač,ale na Dragon Age to stále nemá.
  • jo, skusil som to, a je to rubacka ako souls hry, ale jednoduhsia(nie "hardcore" ako si vravia souls hraci)
    ale konecne prva hra, kde spolocnici ktorych neovladas aj nieco robia, niesu len kulisy :)
  • Díky!
  • TheGGG
    a je to alespoň dobře optimalizovaný? Že bych si to koupil po druhý aj na PC, ale nějaký nehratelný šunt rozhodně nechci...
    a reakce typu:"tak nemáš hrát witchera 3 hahaha" fakt slyšet nechci...
  • tak Dark Souls, Bloodborne jsou hodně příběhové. Potřebuješ naraci nebo co?
  • Pokud jsi hrál DS, Morrowindu či ten Gothic, tak už víš na čem jsi. Kuň tam není, jsou tam dvě města, krást se dá, rozhovory a inteligence ne, je tam normální příběh dle custcén, ale hra dává přednost svobodě hraní. Větvené qusty tam jsou. Crafting tam je, ale můžeš kombinovat jenom předměty a z toho vytvářet itemy, zbraně vyrábět nemůžeš. Hru jsem ani z daleka nedohrál, takže přesný to nebude.
  • tomocz
    Další přeceňovaný konzolový rádoby RPG? Koukal jsem na pár videí a přijde mi to jako obyčejná rubačka s poněkud prázdné působícím a ošklivým světem.
  • Takže jakoby Dark Souls v otevřeném svete?
  • Skoro na vše se dá odpovědět NE. Je to rubačka.
  • N0isy
    Možná to nehrát na wooden PC a pojede ti to. U mě mi to jede nádherně a bez problémů včetně u kámošů. Kde bude teda asi problém? Že by v uživateli? *15*
  • Chci si to koupit, ale radši se ještě zeptám (omlouvám se za hodne otázek): Je ve hre vic mest? Muzu tam byt zloděj a lézt lidem do domu a krást? Jsou tam větvené questy? Jsou tam komplexní rozhovory které ovlivnuji vase statistiky (napr inteligence)? Da se tam jezdit na koni? Muzu si vyrábět vlastni zbraně (byt kovář)? Je to vic pribehove nebo spis Dark Souls? Díky a jedte jednou sorry za tolik otazek
  • komplexní, to jo teda :-D
  • docela sranda je, že jak CDP všude rval tu svou vichřici, tak tady vítr působí naprosto přirozeně. Port skvělý, šlape krásně, grafika a atmosféra neskutečná. První hra, která vypadá jako z Anglie. Prostě Gothic 2 meeting Morrowind meeting Dark Souls. Fantazie.

    Ty zříceniny hradů. Wau!
  • Plánujete prosím recenzi? Chci počkat před koupí...
  • Tohle není článek o Zaklínači...
  • Grand
    Grafika 10 let stara. Ovladani/HUD konzolemi zmrsene, se screen tearingem na takove urovni jsem se snad jeste nikdy nesetkal, samozrejme ho muzete opravit zapnutim vsyncu cimz dostanete krasny input lag. Zase jeden nahrubo udelany port z konzoli.
  • POVEDENÉ? *8*
    už jste to zkusili? vždyť je to klišoidní kýčovitej humpl *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit