Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Není moc pohodlný.
  • souls 2 je průmerná hra a zklamaní roku 2014 a ani ten combat tam neni funkční viz strašné hitboxy oproti jedničce. Měl jsi začít s fantastickou jedničkou a dvojku vynechat.
  • TheGGG
    to zní good...
  • TheGGG
    proč si teda nekoupíš gpad...? To jsi tak zarytý pravověrný pcčkář, že cokoliv jinýho než K+M je pro tebe hereze?
  • mna souls 2 chvilu bavilo, ale nieje to moja salka kavy, je to priliz akcne, neustale treba byt v strehu :)
    radsej znova ten Icewind 2
  • jakubc
    Jen detail - framerate není omezen na 60, mechaniky hry nejsou navázané na framerate, takže vyšší framerate nevadí.

    EDIT: Potřeboval bych vysvětlit pawny a jejich itemy - co se stane, když dám najatému pawnovi nějaké vybavení, třeba zbraň? Dočetl jsem se, že je to permanentní dar původnímu majiteli, ale zároveň taky to, že dary lze dávat jen jednou a to, když pawna propouštíte, takže mi to nedává moc smysl. Mohl by mi to někdo znalý vysvětlit? Díky
  • Gothic 2 je asi lepší, ale to atmosférou mně to připomíná. Navíc Dragon' s Dogma má fantastické dungeony, fakt jak pravé, temné dungeony, tohle jsem v open- worldu dlouho nezažil takové dungeony...
  • Sr_Lobo
    Ale nepocitej s tim ze to budes hrat na klavesnici, pri tvorbe postavy (psani jmena) sem zjistil ze Backspace, je jak pro mazani znaku tak pro odvirani nejakyho dialogovyho okna... na to jeden facepalm nestaci.
  • Jede mi to dobře. Ovládá se to dobře k+m. Když se zapne ta těžší obtížnost je to fajn.
  • nie, jednu hydru by som sekal 2 hodiny, ultra hardcore..pre noliferov mozno vyzva, pre mna nuda
  • Artorias, Manus, Kalameet, Dragon Slayer Ornstein(jdi solo), Gwyn potom ještě Four Kings na NG+ z něho je pěkná kurvaa. Jinak se to dá v pohodě.
  • panebože, vždyť ten gamepad stojí 300 korun
  • Gothic + TES + Dark Souls = DD.
    tak to zní moc dobře :-)
  • Maxed out + ENB na 7870 kolem 60FPS...
  • Dark Souls není tak těžké, jak se obecně soudí. Už jsem projel Sens Fortress a jsem v katakombách (asi třetina až polovina hry), žádný boss zatím nebyl natolik tuhý, že by se po chvíli snažení nedal zabít. Zatím jsem ještě nezabil červeného draka na mostě, ale vrátím se pro něj. Nejhorší byl asi Capra Demon, protože se s ním muselo bojovat na malém prostoru. Myslím si, že Icewind Dale 2 nebo Wizardry 8 bylo možná těžší - tam si stačilo zvolit nevhodnou partu na začátku a člověk po dvaceti hodinách hraní zjistil, že dál se prostě nehne.
  • Dá se to hrát v klidu i na klávesnici? Udělal jsem chybu s darksouls 2, a po čase jsem to bez gamepadu vzdal..
  • Zalínače bych tam netahal, to je nejméně RPG, to stojí jenom na filmovosti. Tady máš milion povolaní, spousty abilit, tříd, podtříd, spousty itemů, spousty role-playingu. Navíc jsou tam rozkazy pro pawns... Jak říkám Gothic + TES + Dark Souls = DD.
  • takže je to akční RPG ve stylu Witcher 3, Dragon Knight Saga, Kingdoms of Amalur, Dark Souls, TES hry a samozřejmě vrchol žánru Gothic ... otázka jak bude kvalitní. Možná to časem zkusím. Recence to má poněkud smíšené, stejně jako třeba Two Worlds
  • tak sis mohl dát hardcore obtížnost. Nevím, jestli bys to rozdýchal...
  • Grand
    Hm. to jsi vypotil solidní blbost. Přečti si ještě jednou co jsem napsal a alespon trošičku se nad tím zamysli, ikdyž to bude bolet, ber to jako trénink. Prosím, udělej to pro mě. V budoucnu mi za tu radu ještě poděkuješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit