Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příběh je V DD naprosto lineární, nejsou tu žádné možnosti dialogu.
    Souboje na kola rozhodně nejsou podmínkou pro JRPG.
    Anime stylizaci, ač na první pohled možná ne, má a dost velikou.
    Spíš bych řekl, že ty jsi žádné JRPG nehrál, a pokud ano, tak pouze Final Fantasy ;)
  • Ano, dary jdou dávat jen při propouštění a je to vždy jeden item, který vyberete.
  • Zaklínač 3 má naprosto stejné vesničky. Jedna chalupa ve druhé jako přes kopírak. *3*
  • Vybavení najatých pawnů měnit nejde nebo alespoň mě to nešlo, cokoliv co jim dáte do inventáře nebo co seberou se v okamžiku jejich smrti nebo propuštění přesune do "skladu/banky".
  • moc jrpg to nevypadá. Jrpg bývají naprosto lineární, nejsou možnosti dialogu, spíš jen odklikáš rozhovory, souboje jsou na kola, kde přiskočíš k příšerám, švihneš mečem, pak přiskočí příšery, švihnou tebe chapadlem, bývá to anime. Nejspíš jsi žádné jrpg nehrál
  • JRPG ani zdaleka nemusí být na tahy, to říkají jen ti, co hráli pouze starší Final Fantasy :)

    JRPG (navíc k tomu, co jsem již vyjmenoval) má velmi lineární příběh bez možnosti ho nějak ovlivnit.

    V tom jsou hlavní rozdíly mezi JRPG a WRPG. A nikoliv, jestli je to na tahy.

    Není to anime stylizovaný? Moje postava má momentálně asi 3 metry dlouhej, širokej meč, takže asi tak ;)
  • tomocz
    Zaklínač mi právě nahodil tu laťku v zaplněnosti světa. Proto mi svět v Dragons Dogma přijde tak prázdnej, když tam jde městem a skoro nic tam není, narozdíl od Zaklínače, kde je každá vesnička vymodelovaná do detailů tak, aby to prázdně nepůsobilo. Stejnej problém mám i s MMOčkama, protože tam mi ty oblasti přijdou taky strašně nepřirozeně prázdný a nudný většinou.
  • proč by to jako nebylo RPG? Ty Zaklínač trolly neřeš, ty za RPG považují milion custcén a milion prázdných slov...
  • TheGGG
    well, není to na tahy a není to anime stylizovaný... tak to tak klasický není...
  • o tom hardcore mod není, co tak koukám na youtube..
  • TheGGG
    to je věc názoru... IMAO někdy je lepší než K+M
  • Odvíjí*
    sorry, psal jsem to dost rychle :)
  • Že to není klasické JRPG? Tohle je snad to nejklasičtější JRPG!
    Do příběhu tě to hodí, žádný cavyky. Žádný možnosti rozhovorů. Žádný piplání s přidáváním bodů do statistik tam i tam, všecho se odvýjí od equipu a level je jen na HPčka. Dobrý souboje, jednoduchý, ale zábavný, otevřenej svět, kterej tě nevede za ručičku atd. Jestli tohle nejsou znaky JRPG tak já už nevím. :)
  • Na klávesnici+myši se to dá hrát naprosto v pohodě, na gamepadu si to ani nedovedu představit, jelikož hraji rangera a potřebuji mířit...
  • Krescz
    kup si Xbox contoller je levný a podporují ho všechny hry + je pohodlný
  • Příběh je bohužel defakto neexistující....
  • Tak za mně musím říct, že je to snad první hra, kde se mi obraz netrhá a tudíž mohu hrát bez vsync.
    2560x1440 - 100 až 175fps a pohoda, jediné co se trhalo byl úvodní filmeček s drakem.
  • PC port je dosť dobrý.. grafika v tejto dobe už neočarí, ale je dostatočná + rozbehajú to aj slabšie PC + max. fps je 140, čo je dosť slušné.. aj ovládanie na klávesnici je vcelku ok - oveľa lepšie ako pri Dark Souls PC porte - len niekoľko vecí tam je čudných.. ale ak máš nejaký gamepad, tak je to lepšie s tým hrať ako na K+M
  • Co sem serreš zaklínače ty děcko.
  • Ano, možná podle tebe. Necpi to ostatním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit