Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Jasně, protože tam určitě když si vesničan stavěl barák, tak si najmul architekta, kterej by mu postavil chaloupku, která je oproti sousedům úplně strašně originální. Logicky asi ty stavby budou v daný oblasti podobný (hlavně aby plnily svůj funkční účel pro vesničana a ne pro oko turisty), krom toho že každá vesnice byla úplně jiná co se týče rozplánování budov, jejich zasazení do krajiny apod. A pak právě těch detailů, o kterých mluvím, který eliminovaly tu prázdnost prostoru. Ne že jsem šel prázdnou ulicí mezi dvěma holýma zdma, jako to je v Dragons Dogma, ale ty ulice byly plný bordelu, louží, věšáků na prádlo a kdo ví čeho všeho ještě.
  • Doba, ve který všechny JRPG byly na tahy, je dávno pryč. Jinak Child of Light, rly?
  • Jeden z největším Zaklínač trollů jsi tady ty. Pod každým pochvalným příspěvkem hromada tvojich grcek. Jsi jen hlupé děcko. *1*
  • Last remnant byla šílená sračka, sorry :)

    Jinak, tobě jde fakt jen o ten turn-based combat, co? To je úsměvný.
  • Xenoblade Chronicles, Child of Light? Ta doba je pryč? Rly?
  • Máro,
    asi mysleli grafický styl. Jinak máš pravdu.
  • MidnighT91
    Ano to je pravda, je tam Eternal ferrystone takže si je nemusíš kupovat do zásoby, Každopádně než najdeš dost portcrystalů aby ses bez běhání dostal po celé mapě tak jsi na konci hry kdy už je ti to jedno...

    Musím říct že kdyby tam byl jinej způsob jak se rychle přesouvat (třeba pštros) tak by bylo takhle omezené rychlé cestování skvělej nápad. Jenže tam není...
  • Hra měla poměrně zásadní problémy - idiocké spawny mobů a extrémně zlouhavé cestování. Snad tohle vyřešili, i když velmi pochybuju. Jinak velmi zajímavá a podle mě docela unikátní a pěkně vypadající hra.
  • Ano, stará JRPG bývala na tahy, ale ta doba je dávno pryč. Třímetrový meč neznamená anime stylizaci? Ok, tady končím tvými slovy: Nevíš o čem mluvíš. Howgh
  • TheGGG
    resonance of fate, last remnant (hry co mám v současnosti rozehraný BTW) jsou typické JRPG, DD rozhodně klasické JRPG není...
  • TheGGG
    nevíš o čem mluvíš... většina JRPG je na tahy a třímetrový meč neznamená anime stylizaci... takže tak...
  • Jinak ještě co se toho běhání týče, je dobré že v PC verzi je neomezené rychlé cestovaní, pokud jsem to pochopil dobře, to na konzolích nebylo a muselo se za to platit...
  • Takže Ornsteina se Smoughem už máš za sebou? A hraješ to sám, nebo používáš summony? V tom je totiž dost velkej rozdíl. Poslední věc, ta obtížnost Dark Souls nepramení jenom z bossfightů, kolikrát je větší záhul se k bossovi vůbec dostat, než ho pak zmlátit - typickej příklad je Iron golem, Quelaag, nebo Nito. Všechno lehký bossové, ale člověk se k nim musí dostat přes tak šílený lokace, že má kolikrát chuť si to hodit.
  • jako někoho zachránit nebo nezachránit. Vždy je to ano/ ne. Pokud chceš více omáčky, tak to máš říct, rovnou...
  • Já měl spíš na mysli něco komplexnějšího, než jen ano/ne ;)
  • Komplexní ta hra určitě není. Příběh je bídnej a charaktery taky nic moc. Úkoly, hlavně ty z nástěnek, jsou celkem k smíchu. Přesto mě to zatim baví, hraje se to dobře, má to takovej zvláštní feeling neznáma, nevíš, co tě kde čeká. Je to takový přístupnější Dark Souls s pomocníkama.
    Akorát se obávám, že po 15ti hodinách mě to přestane bavit. No, uvidím.
  • Tak mám odehráno 22 hodin a všechno co jste napsal je pravda. Jediné co mě u toho zatím drží, jsou ty souboje, které mě "zatím" baví.
  • Abych to trochu rozvedl, mám nahráno 22 hodin a jediná informace o příběhu je úvodní video kdy vám drak vezme srdce a to je všechno, od té doby jsem se nedozvěděl vůbec nic...
  • MidnighT91
    Jo komplexní xD... O téhle hře už jsem toho napsal dost a stojím si za tím. Ta hra se Witcherovi nevyrovná ani v jednom bodě. Nulovej příběh, extrémě tupá ai, bezduché charaktery, zdlouhavá grindovací hratelnost, úkoly jako zabij 45 králíků, spousta nelogičností, neměnící se prostředí (když nepočítáte dlc) pořád se obnovující nepřátelé (20x bojujete s tou samou chymérou a kyklopem) později už nepřátele ignorujete a jen proběhnete kolem. V podstatě zhruba 60% hry strávíte běháním tam a zpět. Jak řekl Joe, Hra dělá od začátku všechno proto aby vám znechutila hraní. Má to maximální potenciál ale je těžce nevyužitej, věřím že budoucí druhej díl bude daleko lepší...
  • to se ale pleteš, že nejsou možnosti dialogu. Hned ze začáku máš možnost zaplatit/odmítnou zaplatit cestu té blonďaté obchodnici. Pak můžeš vyplatit tu rodinu, aby se odstěhovala z toho baráku atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit