Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit
    Ještě něco o Zaklínači? Jinak Geralt provozuje kotrmelce i v samurajské zbroji pod kotníky :) Jinak kotrmelec v plátové zbroji není problém viz youtube, tipl bych si, že v té samurajské to bude horší.
  • TheGGG
    vedle m8
  • Monster je možné v knižní předloze méně, ale hra se postavami a světem knih jen inspirovala. Kdyby to bylo přesně podle knihy, žádný výstroj by na postavě ve hře nebylo možné měnit. Zaklínač svůj oděv zrovna často nemění. Stejně tak meče, protože ty jeho jsou špičkou a na v tom univerzu je jich jen pár srovnatelných. To by určitě RPG hře "pomohlo", kdyby tu autoři neudělali kompromis.
    Soubojový systém je jaký je. Není nejlepší ani nejhorší. Ale je směšné, když tu někteří jedinci nadávají na souboje v Zaklínači a vychvalují Dark Souls a Bloodborne, kde postava nosí zbraně které musí vážit tunu, případně jsou v celoplátovom brnění a metajú kotouly jeden za druhým jako na gymnastice.
  • iSpirit
    abys dostal druhý armor Ornesteina, co? Ha. Takhle na vás malicherné stvoření!
  • dole jsi psal, že je kýčovitý a klišoidní humus. To jsi stihl odrhnout za hodinu hraní?
  • Co je na tom malicherne? Napriklad v DS som si chcel zahrat znovu suboj s Orstein & Smaughom lebo mi prisiel zaujimavy a vyskusat si ine poradie zabitia. Ale kvoli onesave konceptu smola, bud za dalsich x hodin ng+ , alebo nova hra a dalsich x hodin. Dakujem repetitivnosti souls mam dost aj bez toho.
  • TheGGG
    je to dobrá hra a má skvělou stylizaci... ale hádám, že anonymkům z games nemá cenu něco vysvětlovat...
  • V clanku pisete ze video vysvětluje některé základní charakteristiky hry. A ktere video? Ten nicnerikajici kratky trailer?
  • Last Remnant je hrozna omalovanka, to ta bavi hrat? No a navyse to nie je ani dobra hra, ani ked si odmyslis klasicky detsky farebny artstyl.
  • iSpirit
    tohle už je tak malicherné, že je mi za tebe smutno *13*
  • Mne sa to hra lepsie na k+m. Jedina vec co je horsia je neanalogovy pohyb, kde si medzi run / walk treba prepinat. Inak som po vyskusani gamepadu vs k+m skoncil pri k+m , premapovane niektore tlacidla na viactlacitkovu mys a hraje sa to vyborne.
  • iSpirit
    Tuhle hru miluji. Čistá láska. Žádná jiná mi nedá, to co DD. Začátek trochu vlažnější, ale v podstatě jsem se od hry ještě neodlepil, to se mi dlouho nestalo. Jak jsem to mohl minout na Xboxu 360?
  • Nemýlíš se v ničem. já jsem to vydržel hrát asi hodinu a půl a už se mi do toho vůbec nechce. Combat je taková sranda arkáda, kde levým tlačítkem myši je rychlej utok a pravym je pomalej "silnej" utok..atd atd..totalne řadouvá rubačka, v podstatě stejný princip jako LOTR:Return of the King - jenže ten byl super v coopu a měl atmosféru. tady na games se negativní komentáře na hry nenosí, všichni radši budou všechno chválit, a pak se divit že se jim pořád dostává stejnej sh*t.
  • Johnny
    Vyzoušel sem a litoval sem. když pominu vyvoj postav atd tak mě nejvíc sejří to neustale běhání tam a zpět a pořád dokola zabíjení těch samých nepřátel. A ne nejsem causal RPG hráč, miluju starý baldury, fallouty atd... tahle hra je prostě nuda
  • Jednosavovaci system naozaj neznasam , vrchol v Souls hrach alebo tu...chces si zahrat znovu zaujimavy suboj s nejakym bossom? Tak co je lepsie ako znovu hrat celu hru a prechadzat znova a znova cez tych istych nudnych trash nepriatelov s novou postavou. Este stastie , ze pri pc to zase nie je taky problem vyriesit.
  • samozřejmě, když to říkáš.
  • MidnighT91
    Ne nejsem to jen tahle hra je tak banální...
  • " Hraju to na hard a s meele charakterem (meč a štít) jsem neměl problém sundat sám dva kyklopy naráz"

    Si borec. Vem si lízátko.
  • Veny
    Prostě RPG dělané na ne-PC platformy. Ovládání jak pro debily (backspace pro smazání znaku ve jménu a zároveň potvrzení volby- pokud se u jména překliknete, jste v háji a ne, v nastavení nelze změnit). Vývoj postavy nulový- jo, 9 tříd, všechny odemčené od začátku, lze je přepínat jen v hospodě. Skilly si můžete kupovat, ale je jich jen pár a není na nich nic speciálního. Pawni jsou dementní- jeden ti umírá? Ostatní se nezajímaj a oživování nechaj na tobě.
    Jeden save slot- tohle jsem ještě nezažil. Quicksave není.

    Jako hra to není špatná, boje s bossy mají atmosféru, ale není to dobré PC RPG a už vůbec ne v roce 2016.
  • MidnighT91
    Sorry ale psal to konzolovej fanboj, třeba ta část s kyklopem. Hraju to na hard a s meele charakterem (meč a štít) jsem neměl problém sundat sám dva kyklopy naráz. Ano zkusil jsem to po tom co jsem se rozhodl zjistit jestli to jde hrát bez pawnů, takže jsem je hodil ze skály a hádejte co, šlo to v pohodě... Podotýkám že souboj s chimérou by byl solo jiná káva.
    Ony všechny tři scénáře vyzní jinak když si uvědomíte že tam není jinej způsob jak s nima bojovat griffia musíte vždy zapálit jinak uletí, a golema vždy musíte sekat do krystalů. (na kyklopa stačí sekání do nohy)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší