Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    alespoň se Witcher narozdíl od Diabla neodehrává ve světě, který má originalitu zápisků v deníčku 5 letého nerda...
  • TheGGG
    meleš hry co spolu nemají nic společnýho... ME trilogie ve stejné větě jako DAII, Amalur nebo TWII? LOL, ty jsi jeliman
  • TheGGG
    sou lidi co dohráli hru na prvním levelu, bez spešl itemů a je se základním vybavením... a hrát NG ++ tě nikdo nenutí, já dohrál každý DS je jednou... naprostá pohoda, když to nešlo, dal se zavolat pomocník na coop...
  • zkus Kingdoms of Amalur, Two World II, Dragon Knight Saga, Gothic III, Mass Effect trilogii, Deus Ex HR, Dragon Age II.
  • to si me teda poradil *1* jinak tady to tak nechodi, v DA :I je to hrozny, na mape sesbirej 7/7 5/5 8/8 a taky "najdi blýskátka na tohmle panorama" neco v tom smyslu uz to nemam tak zive v pameti *1*
  • mne se system jednoho savu libi, je to jako ironman mode v xcomu, nebo v mmo, nebo v diablu. proste rozhodnuti jsou definitivni a nemuzete je vzit zpet. chapu ze lidem co zneuzivaji save/load na opakovani souboju se to libit nebude
  • vetvene questy a komplexni rozhovory, v ktere hre si tohle videl naposled?
  • Nerikej, a proto se jdes na NG a NG+ a NG++ a zvysujes si jednotlivymi itemy sanci na drop.
  • MidnighT91
    Už nemáš čím argumentovat tak ses dal na grammar nazi. Jo! gratuluju, nevím co je tu víc k smíchu tvoje zoufalost nebo moje chyba...
  • nightborne
    V DD nemusíš grindovat =).
  • Chiméra s y. *15*
  • MidnighT91
    jako bych behal sam v MMO(rpg)...
    Připočti k tomu 3 tupé pawny a máš tuhle hru...
  • Hoši Hoši vy ste se rozjeli *7* tak jaka hra je lepsi na tenhle styl? Witcher se da, poctiva jednohubka, DS je pohoda ale po jiste dobe se naucis vsechny attacky tech mobu a bossu a da se to projit celkem fajne. Ty dve hry bych teda vynchal , jeste dragon age inquisition ale tem me prestal bavit podezrele rychle... jako bych behal sam v MMO(rpg) No necham si od vas poradit *1* *1*
  • MidnighT91
    Máš pravdu člověk by řekl že chiméra bude vzácná, ne že jich za hru zabiješ 50. V zaklínačovy se aspoň velká monstra neobnovují a obnovování utopenců? SO WHAT v tom světě je válka, pro spousty ghulů a utopenců je tam důvod. Navíc aspoň víš co jsou ta monstra zač a jak vznikají, tady se chiméry roděj ze vzduchu...
  • Jinak samozřejmě utopenci mají taky respawn. Stačí hodit meditaci a jsou tam zase mrtchy jedny. Vyrubal jsem asi deset tisíc utopenců. Celý Velen se asi utopil a nad tím vznik nový Velen, jinak si neumím vysvětlil, kde se berou ty hordy utopenců..
  • však to spadá do příběhu i světa. Proč by jsi jako rubal utopence? Aby vypadla tří metrová sekara? *1*

    Zde rubeš dokola a monstra tam jsou pořád. Narubeš co chceš a jdeš rubat jinam. Neřídí se to příběhem jako hry, které jsem napsal.
  • neřekl bych, že DS je grindovačka. Pokud teda pod grindem rozumíš nekonečné farmení předmětů a urovní. DS je akční hra, která je primárně o učení - o tom naučit se prostředí, naučit se pohyby potvor, naučit se ovládat postavu. Spoustu potvor ani grindovat nejde, jakmile zabiješ Black Knighty, tak je to definitivní, do konce hry už nerespawnují. A loot z nich není garantovaný, tj. máš jen určitou šanci, že ten svůj black knight sword dostaneš. DS má konceptem mnohem blíž k Prince of Persia nebo Golden Axe
  • zaklínač je horší rubačka než diablo. Diablo je alespoň zábavné a návykové. V zaklínači rubeš utopence a vůbec nic zajímavého krom mozků utopence z nich není. Na konci hry tam máš v baťohu 458 mozků utopence.
  • jo já pravý lol to totiž hrál dvě hodiny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit