Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabiješ velká monstra = respawn a jsou tam znova. Originál
    Zabiješ něco = respawn z ničeho. Originál
    Svět nereaguje na to, co děláš = Originál
    Príběh typu zabij x = originál
    Příběh je sám o sobě tak trapný, že to nejde a nejde pořádně ovlivnit = originál
    AI tupá = originál
    Z monstra padá to, co by nemohlo mít (zbraně, věci materiál který nedává smysl) = originál
    ...

    *1* Ano, máš pravdu.
  • A co jako? Já jsem 1000 hodin hrál diablo 3 a nekecám, že to více než to je.

    Je to rubačka. To je celé. Na PC navíc hnusné a zastaralé. Viz ovládání a jeden save slot + bez quick save.

    Jestli tomu říkáš podařený PC port, tak máš velice nízké nároky. Akční RPG je třeba mass effect a ten má příběh i možnosti volby. Tohle je pouze rubačka. Sandbox. Vše okolo se podle toho řídí...respawn, vše musíš dělat dokola....
  • Když už píšeš slovensky na českém webu, tak by bylo záhodno, aby to mělo nějakou stylistickou úroveň, tohle je strašný psaný projev. Opravdu si myslíš, že tohle je příjemné čtení? A to neřeším, že jsi přechytralý až to bolí. Ty musíš být tedy vážně oblíben...
  • Safra! To je pěkně hnusná diskuze plná předsudků. Nejlepší jsou ti borci s quick savem. No Comment.
  • to by ta hra musela byt o dost lepsi abych ji hral tak dlouho
  • 3 metrový meč=anime? Co třeba warhammer, trpaslící se zbraněma co by v životě neuzvedli, co se týče stylizace je DD anime asi jako skyrim... a tvrdit že všechny jrpg mají lineární příběh bez možnosti ho ovlivnit znamená, žes jich moc nehrál a jen kecáš, protože JRPG znamená japanese role playing game, = jakékoliv rpg vyrobené v japonsku a to i pro západní trh a máš spoustu her kde volby dopady mají, naopak to, že západní rpg mají více konců je spíš otázka pár her než pravidlo, hlavně v posledních letech, nebo mi chceš tvrdit, že dungeony měli běžně víc konců... takovýhle "znalce" mám nejraději *7* skoro všechny grindovací hry mají daný příběh který neovlivníš vůbec
  • Tak od roku 2012 a samo ne na jedno hrani, dohral jsme to asi 8x. Proste laska na pvni pohled:)
  • nightborne
    Hah, tisíc hodin? Tak to klobouk dolů =). Já v Bitterblack dostal nasekáno od grimgoblinů, tak jsem místo toho šel dohrát hlavní linku a farmit postgame Everfall =).
  • Tak to da logiku, ze z utopenca by mal padat stit a najmenej 3-4 runy. Lebo utopenci ked sa nesnazia zrat ludi, tak sa venuju blacksmithingu ;-) Ako vazne cosi taketo prehlasi "kvaziodbornik" na RPG? "Logika" lootu je strasliva napr. pri Diable, zla v Souls ci zaklinacovi a naklepsia v Elder's Scrolls a Baldur's Gate kde to cim ma NPC biju u nich aj najdem.
  • Vobec nie, preto je to save....cize nieco, kde nemozem ziskat nic navyse len sa vratit do nejakeho momentu, rozumies, ci treba viac polopate? ;-)
  • Skvelu stylizaciu omalovanky pre japonske decka
    http://www.rpgfan.com/pics/The_Last_Remnant/ss-012.jpg
  • je tam vylepsovani věci, coz craft plne supluje, a to je propracovane dost. Loot není o nicem, ale to bys to anpred musel poradne hrat..z toho jak pises jasne vidim ze jsi zacatecnik a moc toho nevis..hraj a zkoumej..uvidis ze mam pravdu:) Mirne diskutabilni to není, protože tehle věci jsou tam stovky, a většina z nich originalni a když to spojis v jeden celek vychazi jedno obrovske plus.

    jinak gryffoni lovi gobliny a oxeny. jsou tam dve frakce banditu co jdou po krku, jedna sou samy chlapi druha samy zensky. Obecne na tohle hra nedava moc velkou vahu, protože to nepotrebuje.

    A vůbec, az se ti podari zdolat druhou verzi Bitterblack Isle na hard mode, tak mi sem prijd vykladat něco o frakcích a diskutabilních vecech, jinak to nemá smysl:)
  • Dragons Dogma je opravdu něco....nedokážu přesně vystihnout co ale ta hra TO má. Když všichni pařili Dark Souls tak já hrál tohle na PS3 a královsky se bavil. Je to prostě takový potomek Dark Souls a třeba Dragon Age od každého si bere něco ale hlavně ta atmosféra... Velmi dobře si pamatuju jak jsem měl za ukol vystopovat grifina a zabít ho. Téměř hodinu jsem se probíjel přes mapu a stoupal koloseem abych se dostal na vrchol. Začala bouřka a grifin se na mě snesl, popadl mojí čarodějku /léčitelku a shodil jí z kolosea do řeky. Tak jseme tam zbili jen tři. Lučištník a dva bojovníci. Nevypadalo to dobře. Nebyl jsem an ten souboj ani vvybaven ani připraven. Když tu se objevil člověk, kterému jsem pomohl splnit jeden vedelší úkol s kouzelnickou kniho a vše se obrátilo. Podoroval nás ohnivými kouzly (čímž spálil peří Grifovi a my ho mohli rubat na zemi) a my zvítězili.

    Ta hra má prostě atmosféru a je to podobně jako GTA nebo jiné Sandbox hry. Příběh si vytváříte vy a 80% zábavy je právě hraní a objevování světa. Za mě rozhodně doporučuju.
  • Vogon
    Uvědomuješ si že Hard mode je lehčí než normální viď? Hard mode je totiž zaměřen na hráče, kteří chtějí vyzkoušet nové buildy, takže tam máš několikanásobně zvýšené expy a zlato, takže během chvíle všechno přeleveluješ. A ne nestačí vždy používat stejnou taktiku, protože pokud nepoužiješ určitou taktiku tak ti nespadne určitý loot, takže pokud kyklopovi nusekneš kly, tak je nedostaneš, a pokud drakovi neponičíš hlavu tak máš nízkou šanci na získání jeho slzy, atd.
  • Tak udelaji dvojku..DDO je trosku sragora..
  • Pawni ok, ostatni je takove mirne diskutabilni. Me treba docela vadi poradna absence jednotlivych nepratelskych frakci, ktere se mezi sebou nemaji rady...vlci tak pobihaji s harpyjema mezi bandity a kamosi jak hrom...dokud se ovsem neobjevim ja se svou skupinkou....pak hrrrr na me. Frakce uz sly jednoduse nastavit i ve starickem NWN1. Craft skoro zadny a pritom je ta hra docela zavisla na equipu. Loot o nicem, z obyc potvor nevypadava skoro nic zajimaveho. System povolani je rekneme celkem zajimavy, ale nejaka extra super ficura to zase neni. Hra je to dobra, ale ma spoustu nedomyslenosti na to, aby se vynasela do nebe.
  • Vogon
    Máš naprostou pravdu, DD je prostě obyčejné single player mmorpg, A PROTO je online předělávka Dragon's Dogma považována za jedno z nejoriginálnějších mmorpg. Tvůj argument dává naprostý smysl.
    Jinak tenhle komentář plný mylných informací, jako obvykle. Hele, když už chceš mluvit o hře, o které moc nevíš, tak si aspoň něco zjisti. Pasáž o vedlejšácích byla naprosto směšná, to samé to o vývoji postavy, když něčemu ve hře nerozumíš, neznamená že to tam není.
  • Existuje Dragons Dogma Online...ale bohužel jen v Asii. Ale třeba pokud se bude PC port dobře prodávat...
  • S ním bych počkal až po DLC(kvůli moc pěkné cutscéně), i když nevím, jestli bude custcéna fungovat, když už jsi tam vlezl...
  • Teď jsem koukal na letsplay z DD a přál bych si MMO s podobným soubojovým systémem a grafikou. Zahrál bych si nějaké pve, nebo pvp jako kdysi ve wowku, ale novější. Je škoda že teď se MMO z nevímjakého duvodu nedělají. Je jich hodne ale spíš (pod)prumerných.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit