Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ME 1 super, ME 2 horsi, ME 2 jeste horsi.
    DA 1 super, DA 2 odpad :).

    Bioware nejak dochazi dech .
  • Mna DA celkom bavilo.Co ma na tejto serii uraza je obludnost koridoru ktory predvadza.Na niektorych miestach to islo uz ozaj do absurdnych rozmerov ked ste vlastne mohli ist len chodbou o sirke 1 postavy a pri tom sa to chcelo tvarit ako exterier.To uz stare plosinovky ponukali vdaleko viac volnosti.
  • Enchantment? enchantment! *1* *16*
  • Bioware de s kvalitou celkem dolu..DA2 stál za prd a Mass effect 3 byla celkem slušná hra, ale podle mě nejhorší z celý série. Ale to nezastaví recenzenty dávat každý hře od Bioware automaticky nad 90% protože prostě musí *1* Recenzím na velké tituly se už nedá věřít.
    • Malleth
      Včera sem ME3 dohrál a souhlasim, že jde zdaleka o nejhorší díl. Je to prakticky dvojka, ale bez příběhu a s osekanýma dialogama.
    • Souhlasim, taky mam dojem,ze jde Bioware s kvalitou rapidne dolu.
      Obavam se, ze kvalitni hru jako KOTOR1 nebo Dragon Age 1 uz mozna nikdy neudelaji.
      Mass Effect 3 bych taky neoznacil za nejlepsi dil ze serie a 1st day DLC + uspechany a nepromysleny konec taky nedava velkou nadeji na nejake vetsi zlepseni do budoucna.
    • Cahir
      Přesně tak! Pavel a spol. by se měli stydět! Stojej vám ty bavoráky za to?!
    • To je otázka vkusu. Pro mě osobně byl DA2 mnohem lepší než DA1 a Mass Effect 3 je pro mě nejlepší hrou, jakou jsem kdy hrál. Záleží taky, jak se k tomu člověk postaví. Z obsahového hlediska se už nedá čekat moc novinek...
      • Cahir
        To máš tak. Někdo si myslí, že jeho názor je objektivní (rozzuření nolifeři z 4chanu ho v tom ještě vehementně utvrzují), takže veškeré ostatní hráčské názory jsou mimo a veškeré recenze jsou podmázlé, případně psané degeneráty. DA2 i ME3 stojej za hovnajs a jestli si nějaký recenzent myslí opak, tak musí bejt určitě zaplacenej.
  • MrSanta
    Neoficálně už bylo řečeno, že na trojce se nějaký ten pátek už pracuje. Obě hry mě bavily, jednotka byla v něčem lepší, ale i ve dvojce jsou (aspoň pro mě) dobré nápady. Zatím mě BioWare vyloženě nezklamal, takže na další Dragon Age se těším. Jenom zbytečně nechvátat, klidně si počkám až do roku 2014.
    Hlavně ať se hraje za nového hrdinu, možnost vybrat si rasu by taky nebyla špatná. I když většinou hraju za člověka, když k dostání není ork.
    • Amylee.Anderson
      Já bych si nejradši zahrála za hrdinu z prvního. Měla jsem jí ráda a strašně se mi líbil ten příběh a jak to u mě dopadlo. A taky za Hawka by to nebylo špatný. Neřekli, cos nim (v mím případě ní) bylo potom a vzhledem k délce hry s tou postavou člověk tak nesžil... Hlavně aby ve trojce byl Anders :D
      • Ja mam praveze pocit ze Anders bol dizajnovany presne tak aby bol co najnesimpatickejsi a hraca co najviac stval... Aspon teda ja toho mojho. Vyborne napisany (splnil ucel), ale uz od Awekeningu by som ho v hre najradsej nemal.
        • Amylee.Anderson
          To je vtip? Už od první chvíle, kdy skolí Darkspawny a pak řekne "I didn't do it" je předzvěstí, že to bude dobrý charakter :D
          • smejki
            http://simpsonswiki.net/w/images/8/8e/I_Didn%27t_Do_It!_The_Bart_Simpson_Story.png
  • Zase nam mazou med kolem huby.
    Stejne si to udelaj po svym a bude to stat za pendrek.
  • Amylee.Anderson
    Já mam Dragon Age docela ráda. Po hlatelnosti to neni zázrak, ale co se týče příběhu, nemůžu si stěžovat. Teď jsem dohrála dvojku (tak doufám, že 3 bude co nejdřív) a taky neni špatná, ale kvality jedničky jí chybí. A z pohledu holky - líbí se mi na tom ty vztahy, měli by je víc prohloubit, ne ve stylu dvojky, že s kolegama jde kecat jenom když mi hra řekne.
    • jednicka mela pribeh fajn, bohuzel dvojka a scenaristicke kiksy a znacna nekonsistence kvality dialogu mi uplne zruinovali veskery pozitek...
      • Amylee.Anderson
        Možná to je moje chyba, ale přišlo mi, že ve dvojce je zbytečně moc smrti. Ne, že bych byla hipík nebo něco, ale kvůli Merill, se kterou jsem se nemusela, jsem vyvražila celej její kmen. To mi vadilo. Nebo nasili v situacich, kde by měla být možnost se z toho nějak vykecat.
        • Asharak
          No... dvojka JE o smrti... alespon mi to tak z videí přišlo.. navíc samé splash dmg a AoE
  • Asharak
    Fajn... no, nejprve je třeba odklonit se od taktiky EA.
    Dál je třeba omrknout, pořádně omrknout jedničku, protože když jsem jí zapl tak i to menu mi vdechlo úžasný pocit! No a pokračovat hledáním chyb, co bylo špatně, co je třeba zlepšit (boj, ale neinspirovat se dvojkou, ted když ví co se líbilo, co ne možná by mohli udělat něco lepšího), taky bych se soustředil na méně protivníků, ale silnějších a dobře je nascriptovat. Tak jsou daleko lepší šance na solidní bojový systém než zapnout vlny nepřátel.
    Projet recenze, porovnat recenze na 1 a 2, a samotné diskuze.
    Bylo by super odstoupit od skoro anime grafiky, co použili ve dvojce, a taky systému postavy... jednička byla super... nějak takhle to použít na vše a vyjde něco lepšího :)
    A s příběhem bych navázal buď na strážce, nebo udělal nový. Koncept zplozenců, nebo spíš ostatních kreatur se mi líbil, možná potlačit zplozence a vytvořit něco horšího *16* sice by zanikal nápad boje proti zplozencům, ale proč nepokračovat v jedné hře jinak...
    // jo a... elfy, trpaslíky! Jeden hrdina je nudnej *4*
    • trochu blba otazka....kto su splozenci?...darkspawn? ...som to hral v originale....tak mi to znie strasne divne.... *8*
      • Asharak
        Jo, přesně ti :)
  • Cahir
    Každá jeijch hra je koridor, já bych to ani jinak nechtěl. Jinak prostě nejde udělat hru zaměřenou na vyprávění. Po stránce designu může být buď dobrý koridor (Zaklínaš 2), nebo horší (DA2), ale furt je to koridor.

    For Amaraoun
    • Aha tak takhle... Neměl jsem na mysli Open world... Ale přesně něco ve stylu Zaklínače či Drakensang - kde je ta plocha větší :-)
      • Jj, ultraprázdny a ultraplytký openworld (skyshit), to je sen všetkých fanúšikov rpg. *7* To je až na pováženie ako si môže niekto nevšimnúť, že tw2 je o rozprávaní príbehu.
        • Jaký TW2? O tom nějak nemluvím... Ale tak jsou různý open worldy- FNV má skvělí příběh. :-)
  • 1+data asm 2jku som hral hodku a uninstall xD
    • Dobrá voľba, je to shit, zbytočná strata času.
    • dobře ti tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit