Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PCfanos
    Je dobře, že už se v DA2 nebudou dál vrtat, podle mě by měli začít od začátku a hlavně se rozhodnout jestli chcou dělat hru s dospělým příběhem, taktickým bojem, realistickým chováním postav nebo skákačku, mlátičku s komiksovým nádechem, velkejma kozama a vybuchujícími těly po zásahu šípu. Jak ukázalo DA2 oboje míchat dohromady moc dobře nejde.
    • Cahir
      Ale jo jde.
      • Malleth
        Jo jde, ale co z toho pak vyleze...
        • Cahir
          Překvapivě dobrá hra, která těm, jež neodláká formou, nabídne celkem hluboký obsah...
  • Otázka jestli, nebo zda-li má vůbec svět DragonAge co ještě nabídnout.
    Nepřijde mi to tak pěkný a "bohatý" jako BaldoursGate, nebo KOTOR.
    Rád bych byl kdyby se spíše udělalo pokračování KOTORu, neboť to MMO co udělali není špatné, ale nehraji MMO (není čas), tak bych si rád zahrál zase něco kolem REVAN(a) a přiblížil se tomu tajemnému a záhadnému světu sithů blíže.

    I když je pravda, že by se mi líbilo konečně zjistit milion otázek k rasám, původu Reaperů (smrťáků) atd atd v MassEffectu...

    Bioware, udělejte cokoliv, klidně i nové universum. Ale DragonAge už nechte být, jednička dobrá, ale pokračování jasně ukazuje, že to není a nemá budoucnost
  • To bylo keců jak vydaj další dlc ale ono prd......Hlavně nezapoměnte dat do trojky multak.....
  • Mno měli by popřemýšlet nad ME3 a jeho koncem. Vyvstalo mnoho otázek a od té doby mám silnou depku. Po dohrání hry bych měl mít dobrý pocit a ne že jsem ztratil chuť si to rozjet znovu T_T
  • DA II sem ani nedohral, hrozna rychlokvaska..
    • Já jsem hrál prvních 10minut a šlo to pryč :-)) Takže klobouk dolu, pokuď jsi udělal větší pokrok ve hře jak já :)) Protože to se nedalo
      • Amylee.Anderson
        A dostanu něco za odměnu, že jsem dobrála oba díly, první dvakrát?
        • Myslim si, že jsi už dostala :-))
        • Spades
          urcite nejakej bonus v DA3 bude... a taky tam urcite bude bonus za dohrani vsech ME a kingdom of amalur... a BF3
      • Cahir
        Tak to seš ještě dobrej. To já to hrál jenom prvních 30 sekund a šlo to pryč nejen z disku, ale ještě jsem rozlámal cédéčko a rituálně ho upálil.
        • Ty máš asi problémy s rozdovjenou osobností, že? Protože jednou píšeš, že jsi hrál prvních 30sekund a šlo to do koše.. a pak tu píšeš jak jsi to hrál a dohrál, tak kde je zakopaná sekera?
          • Cahir
            Jak zvládáš komunikaci s ostatními lidmi? Protože buď jsi nepochopil mou ironii, sarkasmus a výsměch tvému komentáři (za deset minut poznáš leda hovn...), nebo se snažíš o vtip někde, kde už je to pasé. Doufám, že je to ta druhá možnost, jelikož je lepší být na štíru s vlastními humornými reakcemi, ač chápat jiné, než nepochopit naprosto zjevný výsměch.

            To samé platí pro ty tři retardy, co ti dali plus.
            • Spíše se teďka všichni smějí tobě, protože ironie, nebo jak řikáš sarkasmus se musí umět napsat vhodně.
              Tohle je jasná tvoje hloupost a teďka se snažíš něco tady ze sebe dělat.
              Bohužel, možná jsi to tak myslel, když se k tobě přikloním, ale vyznělo to v tvůj neprospěch, neboť neumíš psát slohově :)
              (Hlavně když se tady zapojuješ ke každému komentáři, jak jsi tu hru hrál a jak obtížnost, atd atd atd..)
              Zamysli se, než se budeš snažit hrát si na dospělého
      • Spades
        Dragon Age měl být buď taktické RPG z izometrického pohledu, nebo hra alá Mass Effect, kde se ovládá jen jedna postava a metáte jednu abilitu za druhou...
        DA2 To nějak chtělo zkloubit, a vyšel divnej buttonmash, kde na easy nezáleželo co zmáčknete a na medium se dalo umřít na demenci umělé inteligence
        • Vždycky jsem si chtěl zahrát hru, kdy budu mačkat všechno možný a stejnak budu vítězem :-D To už by rovnou mohli udělat interaktivní film, kdy budeš mačkat jen mezerník (případně i ENTER na HARD obtížnost) a prostě postava ti poběží a najednou "mačkej mezerník - mačkej!!!" vyskočí troll a usekneš mu strašně coool hlavu a dopadneš na zem z 15metrů se 150kilovym mečem... Jo to je ta hra, co by měla mít název DragonAge3 :-))

          Já vim, trošku troluju :-D
          • Zrovna DA2 na nejtezsi obtiznost byl pomerne tuhej. Takovej templar assassin vam na jednu ranu zabil kohokoli a clovek musl pouzivat skilly s rozmyslem
          • Ringwraith
            Ani moc netroluješ.
            Vzpoměň si na jednu z filozofií DA2 -> button = awesome. Zmáčkneš tlačítko a stane se něco úžasného. To co popisuješ je jen evoluce tohoto konceptu. A určitě to není RPG.
            • Cahir
              czlukas: Já jsem to na nightmare dohrál a friendly fire mi problémy nedělal...
            • Spades
              Ono to DA2 nebylo těžké, ale nehratelné - Když si zvýšil obtížnost, aby to nebyl jen blbej button mash, tak se ti zapl friendly fire, při kerem ti furt do rány vcháazeli postavy... a u některých bossů prostě nebylo místo, takže si musel zasáhnout celou místnost fireballem
            • Cahir
              Chlapci, vaše mokré sny jsou vskutku zajímavé, ale oba dva jste naprosto mimo. Jelikož jsem z vás dvou tu hru hrál jako jediný, tak vám můžu upřímně říci, že na hard a nightmare to bylo těžší než DAO. Kdo tvrdí, že neměl na nightamre problémy s drakem, magistrem nebo tím bossem z Hlubokých cest, tak prostě kecá. Assassin, kterej sundal mága na jednu ránu taky nebyl zrovna zjednodušujícím prvkem. Takže obtížnost bych dvojce opravdu nevytýkal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit