Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ME 1 super, ME 2 horsi, ME 2 jeste horsi.
    DA 1 super, DA 2 odpad :).

    Bioware nejak dochazi dech .
  • Asharak
    Jo, přesně ti :)
  • Asharak
    No... dvojka JE o smrti... alespon mi to tak z videí přišlo.. navíc samé splash dmg a AoE
  • Spíše se teďka všichni smějí tobě, protože ironie, nebo jak řikáš sarkasmus se musí umět napsat vhodně.
    Tohle je jasná tvoje hloupost a teďka se snažíš něco tady ze sebe dělat.
    Bohužel, možná jsi to tak myslel, když se k tobě přikloním, ale vyznělo to v tvůj neprospěch, neboť neumíš psát slohově :)
    (Hlavně když se tady zapojuješ ke každému komentáři, jak jsi tu hru hrál a jak obtížnost, atd atd atd..)
    Zamysli se, než se budeš snažit hrát si na dospělého
  • Mna DA celkom bavilo.Co ma na tejto serii uraza je obludnost koridoru ktory predvadza.Na niektorych miestach to islo uz ozaj do absurdnych rozmerov ked ste vlastne mohli ist len chodbou o sirke 1 postavy a pri tom sa to chcelo tvarit ako exterier.To uz stare plosinovky ponukali vdaleko viac volnosti.
  • Enchantment? enchantment! *1* *16*
  • Malleth
    Včera sem ME3 dohrál a souhlasim, že jde zdaleka o nejhorší díl. Je to prakticky dvojka, ale bez příběhu a s osekanýma dialogama.
  • Malleth
    Prostě klasický high fantasy. Nuda
  • Souhlasim, taky mam dojem,ze jde Bioware s kvalitou rapidne dolu.
    Obavam se, ze kvalitni hru jako KOTOR1 nebo Dragon Age 1 uz mozna nikdy neudelaji.
    Mass Effect 3 bych taky neoznacil za nejlepsi dil ze serie a 1st day DLC + uspechany a nepromysleny konec taky nedava velkou nadeji na nejake vetsi zlepseni do budoucna.
  • Masa-san
    amen
  • Cahir
    To máš tak. Někdo si myslí, že jeho názor je objektivní (rozzuření nolifeři z 4chanu ho v tom ještě vehementně utvrzují), takže veškeré ostatní hráčské názory jsou mimo a veškeré recenze jsou podmázlé, případně psané degeneráty. DA2 i ME3 stojej za hovnajs a jestli si nějaký recenzent myslí opak, tak musí bejt určitě zaplacenej.
  • Cahir
    Přesně tak! Pavel a spol. by se měli stydět! Stojej vám ty bavoráky za to?!
  • Cahir
    Jak zvládáš komunikaci s ostatními lidmi? Protože buď jsi nepochopil mou ironii, sarkasmus a výsměch tvému komentáři (za deset minut poznáš leda hovn...), nebo se snažíš o vtip někde, kde už je to pasé. Doufám, že je to ta druhá možnost, jelikož je lepší být na štíru s vlastními humornými reakcemi, ač chápat jiné, než nepochopit naprosto zjevný výsměch.

    To samé platí pro ty tři retardy, co ti dali plus.
  • To je otázka vkusu. Pro mě osobně byl DA2 mnohem lepší než DA1 a Mass Effect 3 je pro mě nejlepší hrou, jakou jsem kdy hrál. Záleží taky, jak se k tomu člověk postaví. Z obsahového hlediska se už nedá čekat moc novinek...
  • ale cosi....DA univerzum je moc zaujimave....darkspawn s archdeamonom su skveli.....potirani magovia pre svoje schopnosti je tiez moc zaujimava premisa s tevinter imperiom na druhej strane.....dwarfovia so svojim kastovnictvom a vo vacsine snahou vyhybat s asvetu na povrchu, zato v neustalom boji s darkspawn.....orlesian imperium, takisto zaujimava a zdaleka nevytazena vec.....elfovia ako otloukankovia zvysku ras...zato dalish ako nomadi.....
    ten svet ma toho strasne vela zaujimaveho co ponuknut.....skoro som zabudol na qunari.....

    DA svet je vseliaky, ale urcite nie nezaujimavy *5* *3*
  • trochu blba otazka....kto su splozenci?...darkspawn? ...som to hral v originale....tak mi to znie strasne divne.... *8*
  • Bioware de s kvalitou celkem dolu..DA2 stál za prd a Mass effect 3 byla celkem slušná hra, ale podle mě nejhorší z celý série. Ale to nezastaví recenzenty dávat každý hře od Bioware automaticky nad 90% protože prostě musí *1* Recenzím na velké tituly se už nedá věřít.
  • Ty máš asi problémy s rozdovjenou osobností, že? Protože jednou píšeš, že jsi hrál prvních 30sekund a šlo to do koše.. a pak tu píšeš jak jsi to hrál a dohrál, tak kde je zakopaná sekera?
  • Myslim si, že jsi už dostala :-))
  • smejki
    http://simpsonswiki.net/w/images/8/8e/I_Didn%27t_Do_It!_The_Bart_Simpson_Story.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit