Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Ani moc netroluješ.
    Vzpoměň si na jednu z filozofií DA2 -> button = awesome. Zmáčkneš tlačítko a stane se něco úžasného. To co popisuješ je jen evoluce tohoto konceptu. A určitě to není RPG.
  • Vždycky jsem si chtěl zahrát hru, kdy budu mačkat všechno možný a stejnak budu vítězem :-D To už by rovnou mohli udělat interaktivní film, kdy budeš mačkat jen mezerník (případně i ENTER na HARD obtížnost) a prostě postava ti poběží a najednou "mačkej mezerník - mačkej!!!" vyskočí troll a usekneš mu strašně coool hlavu a dopadneš na zem z 15metrů se 150kilovym mečem... Jo to je ta hra, co by měla mít název DragonAge3 :-))

    Já vim, trošku troluju :-D
  • Spades
    Dragon Age měl být buď taktické RPG z izometrického pohledu, nebo hra alá Mass Effect, kde se ovládá jen jedna postava a metáte jednu abilitu za druhou...
    DA2 To nějak chtělo zkloubit, a vyšel divnej buttonmash, kde na easy nezáleželo co zmáčknete a na medium se dalo umřít na demenci umělé inteligence
  • Witcher2 šel úplně stejnou cestou jako Witcher 1, jen s tím rozdílem, že přidal více možností, které skutečně ovlivňovaly hru, pěknou grafiku - engine.. hra by to byla na takové hodnocení 7 z 10, ale protože CD PROJEKT se o tu hru staraj jak o prvorozeného, tak jednoznačně 10/10..
    Možná BioWare uškodilo, že se z nich stala velká značka, dříve dělali jen jeden projekt, který měli jako prioritu. Teďka tam byl MassEffect, MMO SW:TOR, DragonAge.. prostě si toho berou na svoje bedra moc a na hrách to jde znát.
    Když už něco, tak pořádně :)
  • Po tom paskvilu (dvojce) by tedy měli hoodně přemýšlet. Jestli takhle si někdo představuje duchovního nástupce BG tak je hodně velký Osel. Měli by změnit úplně koncept a vrátit se k jedničce a s ní vycházet a pokračovat spíše směr jakým šel Witcher II .
  • já bych si přál více komplexnosti, obtížnosti, taktiky, možností.. Jednička byla byla dobrá, věřil jsem, že to jen začátek a dvojka půjde právě tímto směrem (jako "duchovní nástupce BG"), ale byl z toho jen jakýsi špatný vtip od EA. Od trojky nevím co čekat, každopádně moc nevěřím tomu, že s ní budu spokojený *2*
  • PCfanos
    Je dobře, že už se v DA2 nebudou dál vrtat, podle mě by měli začít od začátku a hlavně se rozhodnout jestli chcou dělat hru s dospělým příběhem, taktickým bojem, realistickým chováním postav nebo skákačku, mlátičku s komiksovým nádechem, velkejma kozama a vybuchujícími těly po zásahu šípu. Jak ukázalo DA2 oboje míchat dohromady moc dobře nejde.
  • Otázka jestli, nebo zda-li má vůbec svět DragonAge co ještě nabídnout.
    Nepřijde mi to tak pěkný a "bohatý" jako BaldoursGate, nebo KOTOR.
    Rád bych byl kdyby se spíše udělalo pokračování KOTORu, neboť to MMO co udělali není špatné, ale nehraji MMO (není čas), tak bych si rád zahrál zase něco kolem REVAN(a) a přiblížil se tomu tajemnému a záhadnému světu sithů blíže.

    I když je pravda, že by se mi líbilo konečně zjistit milion otázek k rasám, původu Reaperů (smrťáků) atd atd v MassEffectu...

    Bioware, udělejte cokoliv, klidně i nové universum. Ale DragonAge už nechte být, jednička dobrá, ale pokračování jasně ukazuje, že to není a nemá budoucnost
  • To bylo keců jak vydaj další dlc ale ono prd......Hlavně nezapoměnte dat do trojky multak.....
  • Já jsem hrál prvních 10minut a šlo to pryč :-)) Takže klobouk dolu, pokuď jsi udělal větší pokrok ve hře jak já :)) Protože to se nedalo
  • Mno měli by popřemýšlet nad ME3 a jeho koncem. Vyvstalo mnoho otázek a od té doby mám silnou depku. Po dohrání hry bych měl mít dobrý pocit a ne že jsem ztratil chuť si to rozjet znovu T_T
  • DA II sem ani nedohral, hrozna rychlokvaska..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit