Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jsem si nevšiml, že se tam něco rozdává, ale už mám HL2 a Lost Coast.Datadisk jsem ještě nehrál. :)
    • Ocelot23
      Souhlas :D Čuměl jsem že jsem dostal Half life 2 jen za to, že jsem si prohlídnul svůj inventory :D Když to tak půjde dál do vánoc mám všechny Valve hry :D
      • Zlava 33% na Valve titul. Uplne nanic, ked si ho mozem kupit normalne aj za 75%. *7*
        • Musíš počkat na HL3. :)
          • davidBray
            rád bych, ale ten kupon platí jen do března .. :-/
        • davidBray
          já dostal slevu 25% od novýho roku ještě k tomu .. smetí :((
      • ucho
        týjo já dostávám samý uhlí :D
        • Vitekb
          Já nedostávám nic. *12*
        • uhlí tam má taky :D
  • Jezisi, tohle mi Games nedelejte, uz jsem si zase myslel, ze byl i Steam nadobro hacknuty.... :-)
  • keby boli take zlavy na hardware
  • Vyhra v soutezi: Every single game on Steam?
    Dokaze nekdo spocitat, jakou ma takovejhle balicek hodnotu?
    • Vitekb
      Pro jednoho člověka. Neříkám, že to není špatné, ale šance vyhrát je snad menší než v loterii.
      Navíc to pěkně ponouká šetřit uhlí na finámlový los a nepoužívat v průběhu, takže ho přijde většina nazmar.
  • Pro všechny stratégy je jasná volba Cossacks 1 + 2 + American Conquests včetně všech datáčů 75% sleva už tak nízké původní ceny. Za hubičku ;-)
  • Portal bundle FTW!
  • ak niekto chce tak tradnem -50% na valve titul za terrariu:)
  • Já dal za Portal 2 litra a teď tam je za 150, trošku mě to štve ale na druhou stranu to koupí víc kamarádů a bude s kym hrát :)

    Většinu her, které chci jsem koupil v menších akcích během roku, takže teď tam nějak moc her vyhlídnutých nemám.
  • Chtel jsem koupit pres vanoce az bude v akci dragon age2 (kdyz jsem loni koupil jednicku se datadiskem a dlc) a koukam, ze ho uz od leta na steamu nemaj.... pekny
    • Jak v žánru RPG, tak v žánru hack'n'slash existují mnohem lepší hry, takže bych si nekupoval jejich mírně postiženého syna jménem DA2.

      Ale pokud to fakt chceš, tak čekuj Origin, třeba tam taky budou slevy.
  • No tak Portal Bundle je jasna kupa, dalej bude Mass Effect a Mass Effect 2 Deluxe Edition a este uvazujem nad Serious Sam 3: BFE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit