Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pred piatimi dnami som kupoval v zlave Tales of Monkey Island. Steam zahlasil chybu transakcie, ale peniaze samozrejme Paypal razervoval z karty, aj ked som nic nekupil. Na druhy pokus mi to islo, lenze teraz mam na karte zarezervovanych cez 8€, ktore mi tam visia len tak a nemozem ich pouzit. Teraz neviem ci to je chyba Steamu alebo Paypalu. Teoreticky by sa mi to malo vratit, ale kedy? Mimochodom internet je plny staznosti od ludi na Paypal, ze im takto zadrziava peniaze. Jednemu aj 30000€! *8* Mam este cakat alebo co? *13*
    • na games.cz prispieva do diskusii cca 70% deti, preco statisticky myslis ze ti tu niekto odpovie? :)
      a ked uz sme pri tom: co tak napisat do paypal ? parkrat som riesil s nimi podobne problemy, a boli fakt ustretovi
      • Pretože tu môže natrafiť aj na niekoho kto ma skusenosť s podobnym problemom.

        Ako poslednu alternativu ak neuspejes ani u jedneho (steam/paypal), kontaktuj svoju banku.
    • Obrať se na podporu na steamu nebo paypalu. Lepší informace než od nich dostaneš tady jen těžko.

      Já jsem jednou koupil na steamu jednu hru omylem dvakrát, protože mi nejdřív vypsala, že došlo k chybě (nicméně to byla jen hláška a i tak to tu hru koupilo) a peníze mi steam vrátil a jednu kopii hry mi smázl, stačilo jim napsat. *3*
      • Len som chcel skusit, ci niekto nema taku skusenost. Dnes sa idem prekusavat tym svatym pismom na Steame a Paypale, a uvidim co tam pisu. Ale asi sa obratim radsej na Steam. Zda sa ze Paypal nie je az taka fer sluzba ako tak citam.
  • Ja som dostal Two Worlds 2. No nieje to moj šalok kávy. ak niekto ma v ponuke nejaku hru možeme medzi sebou tradnuť. Napište mi kto by mal zaujem.
    • ucho
      Two Worlds 2 tiše závidím, musím dnes vybojovat nějaké balíčky :D
      já bych nabídl jakoukoli hru na Steamu v hodnotě pěti eur. (víc se mi dávat nechce a pokud hra nebude v akci letošní vánoce, klidně počkám na příští, jiných her na hraní mám dost :D)
      • A čo takto ten Portal 2 čo tam je ?
        Ak ho teraz kupiš večer tu budem ako osm pisal a na 100% tradnem.
        • ucho
          ok, Portal 2 může být, jen doufám, že to myslíš vážně, co bych dělal dvěma kopiema Portal 2 :D
          • 19:30 tu budem. Myslim. :)
            • http://steamcommunity.com/profiles/76561198038277735

              tu je moj steam acc. pridaj si ma. Budem sa opakovat ale. Večer tu až budem /nemôžem momentalne/. Tak potom to uskutočníme. :)
            • ucho
              koupeno, můžem tradnout.
    • Budem tu až o 19:30, čiže potom kontaktujem. 50% zlava na Steame ma moc nelaka. Napišem každopadne.
    • Jazz
      Tradnu za -50% slevu na Valve titul.
    • Ja bych tu hru bral,mam tyhle gamesy na vymenu:Operation Flashpoint: Dragon Rising,Monday Night Combat,Terraria,Space Siege,The First Templar - Steam Special Edition,Titan Quest Gold....tak jak bys to chtěl za nějakou hru vyměnit dej mi vědět na bssrzz23@gmail.com
  • Možno by nebolo od veci okrem reklamy pridať aj (podstatné) info:
    " To participate in this portion of the event, you must have something of value in your account such as an activated retail game, a Steam game, or a completed microtransaction. "
    • smejki
      aneb "nerozdáváme hry mrtvým duším". Oh, hell!
    • ucho
      to není žádné podstatné info, tuhle podmínku splňuje každý korektní uživatel steamu...
      • Takže ja som nekorektný, pretože som na steame ešte neminul peniaze, ahaaa.
        • smejki
          chodíš se taky nacpat do obchodů na ochutnávkách zadarmo, aniž by si v tom obchodě něco koupil?
          • vypadá to, že je to ten typ :D
          • No zabi ma, lebo neviem ako funguje steam, a nezaujimaju ma tam ziadne hry, az na Dotu 2. Milion inych webov / spolocnosti ponuka sutaze podobneho typu bez podmienky, ze by si niekedy musel u nich nieco utratit.

            Neviem co to ma spolocne s tym, o com hovoris, ale tak to poznas asi ty.
            • btw to je dobře že musíš něco utratit, aspoň nebudou zadarmo dostávat něco lidi jako jsi ty.
        • "activated retail game"

          Nebo máš snad Steam jen tak?
          • No mám tam účet jedine kvôli bete Doty 2. K tomu "activated retail game" stačí, ak si teraz stiahnem / nejak inak "aktivujem" (ako ?) aj nejakú free-to-play hru ?
  • já si vždycky připadám takhle : http://www.youtube.com/watch?v=8QfSzgV1q5g *2*
  • bomba...poslední dobou jsem hodně váhal nad UT3 ... za 125kč je to jasný :-) a manesia...mnam
  • Paulcz
    hmm, loni jsem si koupil 3 hry v této akci a hrál jsem pouze jednu a ještě k tomu jen pár hodin :) docela bych chtěl vidět statistiku jestli ty nakoupený hry někdo vůbec hraje
    • ucho
      to většinou odkoukáš u achievementů (stačí většinou podle nějakého, který získáš na začátku nějaké hry). překvapivě velké množství zákazníků jen kupuje :)
      • To je úplně normální jev. Hodně lidí kupuje jen proto, že je to za hubičku/ve slevě...detail že to vlastně nepotřebují, ale zvesela přehlíží.
  • Všemocný Gabe mi věnoval jako úvodní dárek Counter Strike: Source zdarma.

    Takže super.
    • Hmm mě dárek HL2-E2 no už ji mám, ale jeden kámoš ještě ne takže směnný obchod on mi 2 piva já mu hru *15* paráda
  • Metro za 2,5E no nekupte to! :)
    • kupil som uz minulu akciu a nelutujem :) ale mam tam aj take ze kupim a nehram :D...ale toto som si zahral...
    • Ja koupil za plnou... docela jsem litoval.
    • Nekupim. Aspon ja osobne. *4*
    • rancor1223
      No nekoupim, to radši komplet Stalkera, pěkně v krabičkách a za mnohem víc *1*
      • rancor1223
        Koukám že se to tu hemží fanoušky Metra. Tak sorry že si nekoupím vaši milovanou hru *7*
        • No len sa z tých mínusiek neposer *3*
  • Vsechny ty hry uz ve sleve byly asi stokrat... obavam se ze kdo to trochu sleduje tak krom Portal 2 tam nic novyho ve sleve nenajde.
    • davidBray
      byly ve slevě 100x .. a to sis koupil hned při první akci všechny hry co jsi chtěl?
    • Nemáš pravdu. Portal 2 už v podobné slevě byl taky, ale The Next Big Thing v takové akci ne.
    • napriklad mna potesilo singularity pretoze minulu akciu som nestihol...takze to ze to tam je 2. ci 100. krat neznamena ze je to zle...aspon maju sancu si to co uz bolo v akci kupit ti co to minule nestihli alebo nezaregistrovali :)...a na steam pribudaju novy a novy ludia a ti by mali dostat tiez rovnaku sancu ako ostatni no nie ? :)
  • Tak dnes ma oslovilo akurat Metro 2033 a Amnesia spolu za 6€.. Do vecera sa musim rozhodnut :)...
    PS: Portal 2 je dnes za 6€.. Kto nechcel kupovat za 22€ tak ma teraz jedinecnu moznost. Pripadne si pockat na Valve pack. Ja som to tak urobil cez letne akcie. Vsetky valve hry za 50€ :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit