Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas tak bych ten minulý systém nekritizoval, byly tam nové schopnosti, které se ti odemykaly při dosažení určitého stupně - u zbraní se ti při dosažení takového milníku přidaly nějaké efekty a možnosti v soubojích, u magie jsi mohl začít používat kouzla, která do té doby ne. Bude to obdobné, ale asi o něco složitější právě kvůli tomu, že bude jen jeden bod na level... V Oblivionu jsi to dostal automaticky při dosažení toho stupně, který šlo získat i jen tím, že jsi tu činnost stále opakoval. Ano, Skyrim to má o mnoho dotaženější a náročnější, to chválím, ale ani Oblivion nebyl úplně plochý.
  • Dokonalé. Díky
  • SkillJam
    Z Xzonu mi vždy všechny hry přišli v den vydání, takže se není čeho bát *4* Málokdy se stane, že to přijde druhý den.
  • trolo
    lol stazujes sa na zatazenie klavesnice a sam to praktikujes... mas to v hlave v poriadku? ked si chces honit RPG ego a mat best statistiky a zatazovat tlacitka na klavesnici tak ja neviem ci si tu hru vobec uzijes a vzijes sa do postavy ked ti ide len o two handed 99 a sprint 100 atd...
  • já jsem v tomhle strikntí...nemam 4 horní končetiny abych zvládal v realu ovládat 4 postavy najednou zatimco soupeř tu možnost má.Wizardry 8 je poslední mohykán.Kéž by se dala někde sehnat krabicová verze.
  • MrSanta
    Jaká destrukce? Nemáš tam atributy, místo nich si dostal perky, které ti boostnou skilly. Na každej level dostaneš jeden bodík, hra je plánovaná na 50. Levelit se půjde i dál, ale má to být o dost pomalejší. Rozdělování bodíků si budeš muset rozmyslet. A hodně perků má hodně významné bonusy.
    Já plánuju na první hraní orka - válečníka. To mám minimálně 13 bodů do two-handed, dál 12 do heavy armor, 10 na smithing a 13 do enchantingu. To je, bez případných bonusových bodů z knih (jestli tam jsou), nebo questů, práce na 48 levelů.
    Mě to teda přijde o dost zajímavější, než atributy, které sice dávali bonusy, ale jenom číselné. Nové schopnosti z nich nebyly.
  • trolo
    ja zase chapem takych ludi ale neviem preco to robia hard way a proste si to nenacheatuju
  • Ultimátní kouzlo Bless you... *2*
  • MrSanta
    Mělo by to jít vypnout, ale nic neslibuju.
  • skaven123
    urcite nejake percento presne tato kombinacia zaujme *5*
  • MrSanta
    Buď v klidu - na Steam si jí přidáš. Vlastně musíš, jinak to nespustíš. Jako DRM to má Steamworks.
  • Skor asi myslel wizardry 7, 8 - nebolo to zle, len Wiz 7 bola straaaasne natiahnuta a malokto to dotiahol do konca.. skor mi vyhovoval system Dungeon master 2 + Eye of beholder 2
  • v tom případě jsi mladej...
  • něco jako Drakensang...zaplať budho za něj...ikdyž to je jenom takovej mix real a tahovýho systému.Bohužel Elder Scrools - rubačka,střílečka ve fantasy světě a munici nahrazuje magicka.
  • christianus
    ლ(ಠ_ಠ)ლ
  • Jj, už to mám taky na cestě, tak to jsem nečekal, jsem se bál, že o víkendu budu koukat z okna *1*
  • Viděl jsem kousky tříhodinového videa z hraní na xboxu... po těch fantastických videích tady to bylo dost...obyčejné. Hratelnost bude typická a prostředí... je krásné, ale je to jako u Unreal enginu 3, kde i když hra vypadá jinak, než druhá, je na ni vidět, že je v jádru stejná, tedy u Skyrim je přítomen takový ten "Oblivion feel". Na druhou stranu, Oblivion byl (s OOO) dokonalý (bez OOO pouze výborný) a Skyrim přináší hodně vylepšení. Na půlnoční prodej nejdu, ale zítra se pro hru určitě stavím. :-)
  • Hele klídek ;) Jednak takto šlo trénovat jen určité vlastnosti, takže samospasitelné jako cheaty to nebylo, jednak si do toho přece jen musel věnovat energii (elektrickou) a čas, takže laciné jako cheaty to také nebylo a navíc ani za týden by si i se 150 levelem komplet Morrowind neprošel. A nikdo netvrdí, že bych to používal permanentně. Jednou jsem díky bugu se Sulikem musel po desítkách hodin hraní, začít od znovu a na fan stránce jsem narazil na tohle ulehčení, tak jsem to zkusil, protože jsem prostě nechtěl ztratit drive. Jak píše Zedd rychlejší běhání to hodně usnadňovalo. Jinak cheaty vůbec nepoužívám, natož v RPG.
  • Třeba i KotORy, NWN a ostatní jsou tahové, jen tam ty tahy probíhají v reálném čase, prostě všichni najednou.
  • Kdo má předobjednáno z xzone, těšte se na zítřek (snad) - právě jsem dostal mail, že to poslali. Teď jen doufat v rychlost České pošty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit