Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zavři hubu kok**e meleš srač*y.
    Mimochodem k tomu distribučnímu programu - na to je přeci jednoduchá medicína - stačí jej zakázat ve spouštění ne?;-) k tomu poslouží TuneUp např. a nebo CCleaner.....nejsme přeci blbý:-)
    • Ironie, jestli ti to nedocvaklo.... Presne takhle se totiz vyjadruji lidi co jeste ani BF3 nehrali na diskuzich k Call of Duty, to se pak nesmis divit ze nekdo zachazi az takhle daleko uz jen z recese.
  • zx_spektrum
    Mno.... chtěl jsem si to koupit, hra působí sympaticky, ale teď už ne. Až to bude na Steamu bez nějakého uflusaného Originu, budu jeden z prvních kdo to koupí, do té doby si nechám zajít chutě. (ano, to znamená, že to prostě nebudu hrát, pirátství nebudu podporovat)
    • Ataker
      Jako kupuju si to na Xbox, ale kvůli nějakému Originu si nechat ujít BF 3 na PC nevím no, ale v pohodě beru to... je to tvá volba samozřejmě *3*
      • zx_spektrum
        To víš, že mě to štve. Ale nebudu dávat 1000 Kč za něco, co mně otravuje a komplikuje život. Origin jsem omrknul, příčí se mi a nehodlám ho používat.
        • Ataker
          No nevím, ale asi nejsem normální, když mi život nekomplikuje PC, ale starosti např. ohledně práce atd.
          • :) nemuzu se ubranit malemu rypnuti.. me osobne se zda ze napr. jen diskuze k nekterym hram jsou u nekterych jedincu tady jejich hlavni zivotni naplni :P
          • zx_spektrum
            No vzhledem k tomu, že během měsíce končím v práci, stěhuju se na opačnou stranu republiky a zároveň se budu snažit najít práci novou, tak myslím, že i těchhle starostí mám dost. Proto mi bohatě stačí jeden snadno přenositelný Steam.
  • BF3 je sh*!!! cod je nejlepsi! vsichni co hrajou BF3 jsou idioti !

    :) ..sem se nakazil od stupidnich cod haters omlouvám se :P sem si rekl ze musim taky do diskuze k bf udelat ze se uplnou pyYYYYču!
    • Dávám ti plus, vaginu si ze sebe udělal dokonale *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit