Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic, myslel sem že to bude první BF kterej si koupím. A teď vidím že ho ani nezahraju. Škoda. Proč si jen všichni myslí že ten jejich způsob je vždy správný. Trochu mi to připomíná http://xkcd.com/927/
  • MW3 síce nebude mať klienta, ale uži si vymakaný IW net s pingom 250 a s nastavením multiplayeru: Play game , Quit game :)
  • Na pirátství to svalovat nemohou, protože Steamu se bude dařit výtečně.
  • Dávám ti plus, vaginu si ze sebe udělal dokonale *3*
  • a tebe baví?
  • Já si nestěžuju... já už Origin nainstalovanej mám *15*.
  • Darksider proč se do toho vměšuješ, když nepochopíš, že ne všechny musí zákonitě bavit to co tebe. Já se klidně k chlapům přidám. Ano, taky mě bavil CSS, DoD, CoD, celkem mě tedy pořád baví BF2 a BFBC2, ale já dám prednost příběhu, před zběsilou akcí, v pohodě, v klídku, žádnej stres. A přesně jak napsal Honza... na MP hraju v podstatě jen MMORPG, protože tam se dá v klidu komunikovat, nikam mě nic nehoní, ale jsem s lidma co mi rozumí.
  • nah toto pisem vsade a vacsina ludi to ignoruje alebo sa mi to snazi vyvratit aspon je vidiet aky ma BF 3 (BC 3) hype jednoducho EA su zmrdi a slova DICE ako to bude pravy BF a ze s BC to nebude mat nic spolocne su kecy
  • asi se pridam, protoze co je moc to je moc. BF3 neni pro hrace BF2. Je to BFBC3 pro konzolisty a specialne hrace COD, aby pretahli prodeje od Activision. Nejaka serie BF nebo obrovska fanouskovska zakladna BF2 nejake EA nezajima a podle toho taky dopadnou...
  • ze ja se s tebou vobec zacal bavit. Ved ty obhajujes kroky vydavatelstiev ktore idu proti tvojim pravam. Ako rusenie podpory hier ci multiplayerovych serverov. Ty si naozaj enchas KAKAT na hlavu :)
  • len som povedal ze Origin moze byt padny dovod zrusenia predobjednavky, pozri sa okolo seba -- ludia to uz robia. Nemienia si nechat kakat na hlavu a zneprijemnovat si zivot chujovinami. Okrem toho BF3 neni ani nasledovnik BF2 ale skorej BFBC3 a so vsetkymi jeho featurami a battlelogom a neviem cim vsetkym je BF3 idealny kandidat na zrusenie predobjednavky. Neviem comu TY nerozumies. Budes mat 5 vydavatelstiev, kazde bude mat svoju platformu a ty budes mat nainstalovanych 5 online programov ako je Steam, hej? LOL.
  • Origin neni nic ine ako premenovany EA Downloader/EA Link a je tu od roku 2005, takze ziadna novinka ktora do roka-dvoch zhebne. A aj ked v ziadnej dimenzii nebude tak rozsireny ako Steam, proste nezanikne pretoze cez to predavaju hry ako predtym na EA Store. Skor sa obavam toho, ze budu nizke predaje a budu to zvalovat na velku mieru piratstva bla, bla, namiesto toho aby si priznali ze to mali dat aj na Steam, ktory je proste oblubenejsi a lepsi :(
  • Ja mam Origin nainstalovany, aby som si hry mohol pekne tahat a nemusel stale hladat tie doskrabane placky. Kupim krabicu, ktora JE lacnejsie ako novinka na Steame a zaregistrujem to na Origine. Takto vyriesim aj pripadnu nanutenu cesku verziu (DA, ME2), pretoze si to stiahnem v anglictine. BF3 v kvalitnej a profesionalnej cestine? Pche, to urcite :)
  • Tu je řeč o PC verzi
  • Hrať fps s gamepadom, to je ako trtkať krista a modliť sa pri tom *11*
  • No každopádně se najdou lidi, kteřá na Steam nadávají... ale v porovnání s Originem (evoluce EA Download Managera)... Bůh žehnej Steamu *4*. Origin mi prostě připadá jako Games For Windows Live, prostě totální a otravná blbost. Steam je jiný, ten alespoň jede ve velkém a sám se na něj občas podívám, jaké indie hry zrovna vyšly, jaké jsou nová dema atd. Origin jsem otevřel pouze tehdy, když jsem si do něj (neúspěšně) chtěl přiřadit novou hru.
  • so vsetkym infom co mam sa mi to cim dalej menej paci totiz mi to zatial pride len ako vylepsene BC a nie ako plnohodnotny BF a aby mi browser a menu atp. zaviseli od Battlelogu mi tiez nedojde najlepsie ale este to tu nie je tak uvidime ako to dopadne
  • Přesně tak! A za rok, dva jim dojde, že vymysleli epic fail a ony ochrany / podpory / stupidní klienty (Origin) zruší.
    Steam mě naučil kupovat hry. Krok, který nyní číní EA je ale krokem zpět.
  • Nemám zájem instalovat nového klienta, který za sebou nemá ani pořádnou premiéru. Nenabízí nic nového, ba dokonce nenabízí ani minimum z toho, co přináší perfektně fungující Steam.
    Stejně jako kdysi u Assassin's Creed 2 (čekání se vyplatilo!), ruším i předobjednávku BF3 s konstatováním, že letos (bohužel) vyhraje Ko(ko)tick a jeho MW3. *11*
  • Uvidime jak to dopadne. Pokud cele to prihlaseni probehne v rozumne rychlosti,tak to neni tak hrozne. Pro me je navic dulezitejsi, jak zvladnou vydani hry tak, aby zase nebyly problemy s prihlasovanim kvuli pretizenym serverum. Zkratka chci hrat hned jak mi hra prijde a ne cekat nekolik dnu, nez to vyladi kvuli "necekane" velkemu zajmu hracu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit