Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně? Já mám objednanou krabicovou verzi hry na X360. To se tedy netěším, že budu muset něco instalovat ANEB dělejme svou práci dobře! *6*
  • Pouze s tím rozdílem, že zapneš browser s battlelogem, vybereš server či přátele, jdeš hrát. Vše ostatní proběhne na pozadí až po úplné načtení hry. To je pokrok, žádné animace a retardované rozhraní ve hrách.
  • Jo, hrát konzolovou demo verzi se fakt vyplatí. *1*
  • Problem je, ze tys neuvedl zadny fakticky veci. Ze mas na bf2 2000 hodin? No, to je parada, uznavam te. Ja na tom tolik rozhodne nemam nahrano, presto si nemyslim, ze bych tu hru neumel a neznal, jen preferuju napr. dotu. To, ze neuvadim vek, je ciste jen moje osobni zalezitost. Na druhou stranu by sis mohl uvedomit, ze kvuli praci na hry, potazmo ani na dotu nemam moc cas, takze mi asi 15 let nebude -.- .. Je fakt, ze ctyricatnik taky nejsem.
    Ja si necham s r a t na hlavu od EA? Tim, ze si stahnu jejich Origin, kterej maximalne tak prispeje do konkurencniho boje? Noo, to je velka zlost! Chlape, ty mas problem. Velkej.
    Diskutovat se mnou diskutovat? Tak ted nevim, co delas. Rozhodne muj rozum na pravou miru neuvadis.
    Smekam tve zhovadelosti, vsechna cest
  • smejki
    was?
  • ano ale vela ludi dufalo ze to nebude "len dalsie" BC ale plnohodnotny BF ved sa to aj vola BF 3 a nie BC 3 totiz BC sa za BF ani neda povazovat ved to je ako CoD s vozidlami
  • Ta vaše objednávka na limitovanou edici je na ho*no protože nefuguje. ojednal jsem si u vás tu LE a měl přijít e-mail s potvrzením objednávky a pořád nic a už je to tejden, takže znova to dělat nebudu čekám kdy se výjádříte. Bud to bude nebo ne ja se nepos*ru, vaše smůla moje prachy půjdou jinam.
  • hry celkově z tebe dělaj blba tak je jedno co hraješ.. Když hraješ..
  • jo přesně já si taky koupil origo crysis ale cracknul sem ho abych nemusel vždycky hledat originálku, a další věc když chce hra připojení k internetu taky crackuju protože někdy se stane že mi net třeba nejde tak právě proto jdu hrát a když by to záviselo na připojení tak bych si taky nemusel zahrát nic proto crackuju i originálky ale i si stahuju abych tu hru vyzkoušel protože kdybych si koupil TDU 2 tak bych do dvd používal maximálně jako frisbee protože tam po*rali an co šáhli
  • tadytoho ****** si můžete všimnout i v jiných diskuzích vždycky někam něco napíše a pak se baví tim jak mu lidi nadávaj no někdo hraje battlefield a nekdo blbě kecá na foru a zabírá místo *1*
  • ale opravdu jen skoro jako na PC protoze na PC to budem aspon hrat na velkych neorezanych mapach v poradnym poctu hracu
  • Tak si kupte xboxovu verziu. Ta origin nebude mat a hrat mozete bez vselijakych zbytocnych registracii navyse. Alebo este lepsie rovno ps3 verziu - tam je multi zadarmo! a ak mate splitfish controller tak hrate prakticky ako na PC.
  • A já si to koupím, abych si pořádně zapařil (doufám). Vyvojáři sou mi asi tam, kde já jim...
  • vubec si nezareagoval, prumerny vek parana tiscali je pod 20 takze kdyz sis to vzal osobne, tvuj problem, vubec si nereagoval na fakticke veci ktore som uviedol. a diskutovat tu s tebou nediskutujem,uviedol som ti tvoj rozum na pravu mieru, ze nas zo starej skoly uz EA sere, za to ze ty si nechas kakat na hlavu od EA, za to ti clovek nemoze.... uzivaj si origin aj bfbc3
  • Nás absolutně nezajima ze ty mas na 3 roky co hrat...Ja rozhodne vyvojare podporim koupi....Jsi holt jeste dítě... *2*
  • smejki
    From Dust, BF3, možná Bioshock Infinite (pokud bude mít opět GfWL).. kolik jen dobrých her já si to nezahraju jen kvůli vymletým nápadům vydavatelských molochů? Smutné je, že ani nejsem smutný, anžto mám zásobě hry asi tak na dva tři roky hraní.
  • smejki
    fukken fail'd *15*
  • a me Origin ani Steam nevadi ............. lidi proste nemaj co delat, tak porad resej kraviny !!
  • myslel som origin, proti BF3 nemám nič...
  • Ano oblubeny obchod a rovno pri počitači ani chodiť nikde nemusiš.
    Ja dam prednosť pekne krabici-ja si ju odložim a ked budem chcieť nainštalujem.
    Kde je napisane že Steam o par rokov bude ešte existovať??!!
    A potom sťažujte sa na lamparni.
    A ceny maju vysoke preto, lebo to vyhovuje im nie zakaznikom a pri tom sa najdu aj taky blbci čo si to tam kupia -myslim tie predražene novinky... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit