Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyjo tys mel ale stesti ze ses dostal do alpha testu...
  • septicflesh
    Dáte na obchod i limitovanou verzi bez nutnosti instalovat Origin? Kdyby taková byla, ocenil bych to víc než plechovou krabičku.
  • ano přesně tak
  • chapu, tekze MP je pouze pro pubertalni deti. diky za vysvetleni, mel bych se nad sebou teda zamyslet, co ja tady vubec resim, az vyjde pujdu na torrent a.....

    lol lidi dete na vzduch je tam hezky :)
  • já třeba nemam potřebu hrát stylem Respawn, kill dead, respawn kill dead jak blbeček pořád dokola (ano dřív v pubertálních letech jsem hrával CoD2, FEAR Combat, ale už sem vyrostl). Radši si zahraju pěknou příběhovou kampaň hezky v klidku... když Multiplayer tak MMORPG.
  • Pán není expert, je to blbec a troll.
  • blbosti pánové něco si přečtěte ;) v tom případě pokud mam doma ORIGO disk s hrou, ale tu hru sem budto naše nebo dostal tak sem taky porušil zákon :D
  • Urug
    Dražší jsou protože náklady na provoz té služby jsou daleko větší. Ta tvoje jedna krabička s dvdčkem a potiskem vyjde na pár korun a je to jednorázovka. Když si něco koupíš na Steamu počítá se s tím, že k tomu budeš mít stejný okamžitý přístup i za deset let (přestože ten produkt po těch 10ti letech nic nevydělává). Navíc poskytuje další vychytávky a to nejen pro uživatele, ale i vývojáře a to všechno něco stojí.
  • SA-reg
    Diskuze o BF3, no tak to nesmím chybět. Ale nebojte, odpustím si mé obvyklé kecy jak je přehypovanej a žádnej zázrak.

    Říkám pouze toto:
    Je tu snad někdo, kdo to nečekal?
  • Ringo: Nesmysl, je to přesně opačně. I ISO (dokonce i jakákoliv jeho část) je jakožto autorské dílo chráněno zákonem. A naopak, odsouhlasení licenčních podmínek u nás nemá žádnou právní váhu, platí Autorský zákon.
  • Pokud se mi to nebude snažit prodat každých pár sekund snad I ten toaleťák co maj v kanclu, tak je mi to úplně jedno.
  • Jeste trochu cist -> "pokud by Origin nabízel komplexní nabídku podobně jako STEAM" .. tzn treba ne jen hry od EA, coz by se dalo normalne pochopit. A zakaznikovi to vzdycky jenom pomuze. Samozrejme ze zatim se to rict jeste neda, ale za par let to uz muze bejt schopnej konkurent.
  • Hmm, pán expert, čó ? Tak sa všetci teraz zamyslíme, há ?
  • batlefield je spolecne s cod nejvetsi blbost a hrajou to jenom tupci a oba tabory (presto ze se do sebe obcas pusti) si mohou podat ruce
  • ted si mi to nandal teda. rikas jen piratis a uzivas si orgii s umelou inteligenci?:) jak vzrusujici.
    have fun.
  • Trochu sofistikovaného prudenia nikomu neuškodí.. :-)
  • ucho
    jaký konkurenční cenový boj? uvědomuješ si, že cenu si stanový samotný distributor? tedy hry od EA na Steamu nacení EA. a samozřejmě je tam dá trochu dráž, protože z toho má Steam procenta. navíc si nechce omezit další distribuční kanály (tedy není v zájmu EA, aby se všechno prodalo přes Steam).
    jestli má dojít k nějakém konkurenčním boji, tak ve službách pro zákazníka a v tom je Steam stále jednička a nezdá se, že by se ostatní přetrhli...
  • Jsi zřejmě ještě školák a máš úplně jiné priority které ti otravují život .. například zapnutý Origin. Pro mne je priorita postarat se o rodinu a neztratit práci už v tak zas*aný době. Holt jiná ves..
  • ringo: Omylem si stahl. Image vlastne nic neni . Jo jasne, jen sa obhajuj :-) ee uz kdys to mas stahle na disku bez instalace tak porusujes zakon(stale mluvim pozouze o software).
  • 100% souhlas, třeba to Steam nakopne aby s tou cenovou politikou konečně něco udělal. Bláboly že to žere výkon CPU nebo stížnosti na nonstop připojení k netu jsou snad dneska už trochu nimo, ještě jsem s tím neměl problémy. Jediný problém který jsem měl byl na Live, když tu nabízely hry, ale službu ne :-) to bylo trochu divné, ale to už je teď vyřešené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit