Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    To víš, že mě to štve. Ale nebudu dávat 1000 Kč za něco, co mně otravuje a komplikuje život. Origin jsem omrknul, příčí se mi a nehodlám ho používat.
  • Od první chvíle bylo jasné, že EA vše okolo Steamu dělá právě proto, aby si do Originu mohlo exkluzivně dosadit své vlajkové tituly. Těžko jim to mít za zlé, osobně mi ale styl, jakým se bude pracovat s BF3 a jeho spouštění prostě není po chuti. A navíc, Steam je tak zaběhnutý, že mi to přijde jako hloupost ho takhle bojkotovat, ale tak uvidíme, třeba nakonec EA prorazí. Mě ale na Origin zatim nenalákali a to ani na BF3.
  • Origin nebo Steam, vždyť je to jedno. Steam je zabržděnej, drahej a Origin je jeho špatnou kopií. Na to že se BF3 jednou objeví na Steamu bych rozhodně nesázel, stejně jako budoucí "áčkové" tituly od EA.
  • Kazdej si tady do PC instaluje buh vi jakej shit, ale pak najednou jeden program, kterej je "klon" steamu, si odmitate nainstalovat a je to hlavni duvod, proc nekoupit bf3.. -.- ehm.. joo, jasny. *8*
  • *k dmnt
  • Sbohem Battlefielde 3, přes velké očekávání si tě prostě nekoupím (ale ani nestáhnu z warezu).
  • Ironie, jestli ti to nedocvaklo.... Presne takhle se totiz vyjadruji lidi co jeste ani BF3 nehrali na diskuzich k Call of Duty, to se pak nesmis divit ze nekdo zachazi az takhle daleko uz jen z recese.
  • Ataker
    Jako kupuju si to na Xbox, ale kvůli nějakému Originu si nechat ujít BF 3 na PC nevím no, ale v pohodě beru to... je to tvá volba samozřejmě *3*
  • mno bohuzel mas pravdu, presne takto to v diskuzich k cod vypada... te iroini se vubec nedivim.
  • zavři hubu kok**e meleš srač*y.
    Mimochodem k tomu distribučnímu programu - na to je přeci jednoduchá medicína - stačí jej zakázat ve spouštění ne?;-) k tomu poslouží TuneUp např. a nebo CCleaner.....nejsme přeci blbý:-)
  • zx_spektrum
    Mno.... chtěl jsem si to koupit, hra působí sympaticky, ale teď už ne. Až to bude na Steamu bez nějakého uflusaného Originu, budu jeden z prvních kdo to koupí, do té doby si nechám zajít chutě. (ano, to znamená, že to prostě nebudu hrát, pirátství nebudu podporovat)
  • BF3 je sh*!!! cod je nejlepsi! vsichni co hrajou BF3 jsou idioti !

    :) ..sem se nakazil od stupidnich cod haters omlouvám se :P sem si rekl ze musim taky do diskuze k bf udelat ze se uplnou pyYYYYču!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit