Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • multiplayer nehraju
  • jasný já mam taky X360 bez flashe a mam na to origo. o konzolích se tu nebavim :)
  • nechapu proc do toho hned tahaz ciste multiplayerovou hru u tech je to samozrejme k nicemu ale nebyt cracku nedohraju si pohodlne ani svou originalku assassins creed2..... jelikoz je crackovani tak jednoduche tak existuje hodne lidi kteri si crackujou originalky kvuli pohodli, aby nemuseli menit DVD v mechanikach, byt pripojeni stale na internet atd :)
  • cast lidi doufala ze ne tak mozna proto to pisi.
  • Duuku_cz
    Jasne ze vedelo, logicky kdyz to ma digitalni verze ma to i krabicova, jenze mistnim to docvaklo az ted a kopou nozickama
  • mi prijde absurdni mit naistalovanych 20 sluzeb abych si mohl zahrat 5 her. *7* *7*
  • calwin
    súhlasím... sú to výhovorky... pri takom company of heroes je tiež niečo obdobné a nikto nekričí...
  • Vtipný :D slyšel si někdy o někom koho zavřeli za stahování her? zavíraj se velký vypalovači a prodejci.... po domacnostech nikdo nejde protože by šlo vždy jen o přestupek :D
  • Multiplayer ti taky jisti piratsky skupiny co ?:)................. *7*
  • Duuku_cz
    A vis ze jo? Na PS3 mi hack za to nestoji *3*
  • Duuku_cz
    Zase jen vymluvy, proc by si jich mel mit spustenych tuny? Hrajes jednu hru automaticky se ti pusti jeden klient. Kdyz ses blbej a mas na pozadi pustenej kdejakej bordel pak chapu *11*
  • :D:D
  • neni to o připravenosti krást. Jde o ignoraci dnešní doby a vývojářů. Dema nikdo nedělá. 95% her stojí za prd takže člověk nemá absolutně šanci zjistit za co svoje peníze utrácí. samozřejmě ty máš doma všechny hry origo a nikdy si nehrál žádnou co si nekoupil :D:D:D vtipný
  • on lže, stáhne si to z netu. volám policii. pujdeš sedět *16*
  • Duuku_cz
    Koukam ze notoricky warezaci jsou dobre pripraveny krast a mit dobre vymluv, tady sem bez sance *1*
  • Ocelot23
    Jééé co si to EA myslí? Udělá si svou ,,super,, službu která má sotva budocnost....nenabízí nic co by neměl Steam 100x lepší a akorát jsou z toho motanice a otravuje to běžného zákazníka...od EA si nikdy nic tedy nekoupim protože nakupuju pouze na Steamu..

    A když jsem se ještě dozvěděl, že když 2 roky nebudete na tom účtu hrát tak vám ho zablokujou spolu se všemi hrami tak jsem nevěřil čeho je EA schopna...
    Doufám, že na tom nehorázně prodělaj a uvědomí si, jak moc pozdě z touhle věcí přišli...
  • a vyhledávání serverů a pouštění bf3 přes prohlížeč vám taky přijde normální? a srovnávat origin se steamem? to je jako srovnavat trabant se subaru, obojí jezdí.
  • mit tuny spustenych klientu ti prijde normalni jen proto, ze EA se nelibi podminky Steamu?
    Me teda ne a kvuli jedne hre origin nebudu vubec instalovat, budu doufat, ze to EA prejde.....
  • Neva yase bude hack
  • proč bych měl hrát TF2? BF3 koupim kvuli SP.... MP nehraju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit