Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne bohuzel obe serie doplatily na nenazranost vedeni :(
  • Oni ho mohou zablokovat, ne že ho určitě zablokují.
  • to asdwa: máš blbej crack, funguje to a uklada se to normálně
  • Pokud se pamatuju vsechny Battlefield hry maji zatim EA Account a pod tim muzes mit hry vsechny. Na co mi k tomu bude Origin? Chci to jen hrat, neptrebuju obchod a ani se socialne sblizovat.
  • A jak jsi vyresil problem s ukladanim? Bez netu se mi to nikdy neulozi *16*
  • no tak po tomot si BF3 urcite nekupim. Nebudem si do PC instalovat same bullshity len kvoli tomu ze im j*be.

    Pockam si par mesiacov a uvidim ci sa umudria, resp ci to bude mat na nich nejaky negativny dopad a nieco s tym urobia. Ak nie tak fuck them
  • jojo v ojeb taky doufam abych si to pak mohl pridat do steamu jako moje ostatni nesteamovy originalky protoze mit vsechny friendy 2x jedno ve steamu a jedno v originu bude dost na nic kor kdyz BF3 bude snad moje jedina originalka od EA :)
  • Někdo třeba používá Steam k jiným věcem, než spouštění her.
  • to: genki.sudo : to si neměl psát teď se tu zase budou hádat co umí BF3 a co umí MW3 a naopak *1* *1*
  • delaji ze zakazniky blbce ktery si maj nechat vsechno libit... ale co za to?
  • MW3 1:0 BF3

    :-)
  • jiná reakce se od Plejstejšňáka čekat nedá :)
  • v BF2 mam nahrano viac ako 2000 hodin a tych dovodov preco si nekupit BF3 je az moc. Tresnicka na dorte je zas nejaka podminka nainstalovani komercniho sniff shitu od vydavatelstva ktore z duse nenavidim. Ked si chces byt tupy konzument tak si bud, ale nevnucuj svoje nazory ze mat nainstalovanych 5 platforiem od 5 distributorov je normalne. Ak je nieco normalne, je to nepustat si shajt na pocitace. A ako ti uz niekto vysvetlil vyssie, pracujeme s pocitacmi dlhsie ako vy ste na tomto svete a ANO je to dobry dovod vykaslat sa na cele BFBC3 (jak pracovne nazyvam BF3).
  • Mě zajímá kolik eště vymyslí klacků pod nohy, než ta hra konečně vyjde. Pak si zas budou stěžovat na pirátství. Sice mě to nedonutí si hru nepořídit ale budu doufat v nějaký "ojeb", který na to snad vyjde časem.
  • spis se pirati vrati na BF2 ktery jde vpohode hrat prez vpnky, teda pokud nebude BF3 mit lan a budou to obchazet taky :)
  • jo já taky slyšel za svuj život asi o 2 případech a vždy dááááleko mimo mé bydliště. a to je za 30 let docela málo případu v poměru k počtu obyvatel :) A jak jsem řekl používám Cracky na originálky kvuli pohodlý a ilegalně stahlé hry jako dema, nevidim na tom osobně nic špatnýho
  • Duuku_cz
    uved priklad, 20 sluzeb ktery musis mit na 5 her
  • Amen Předsedo!
  • Duuku_cz
    Slysel, celkem nedavo nedaleko v Klasterci nad Ohri udelali zatah a ver nebo ne zadny velky ryby to nebyly takze sni dal ze jsi nedotknutelny. Jasny, moznost, ze brzy zaklepou u tebe je velice mala, ale je tu
  • NJn... sice nemam origins rad uz jen proto ze je to do puntiku okopcenej steam ale zase si rikam ze trochu z konkurence muzeme zase tezit my vsichni. BF3 uz mam predobjednanej. Nepanikarte prosim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit