Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • meleš naprosté kraviny. Kdyby u tebe na disku našli Image typu Iso atd... a tys je neměl nainstalované nic ti nemužou. protože jako holej image je to vlastně jen nic a mohls to stahnout kdekoli legálně i omyem (uložto, czshare) až pri instalaci a odsouhlasení podminek porušíš zákon, proto tam ty podmínky jsou. pokud bys to měl nainstalováno tak neni tvoje povinnost mít faktury (já mam několik origo her a faktury nemam)
  • presne tak, neviem co vsetci maju...cim vacsia konkurencia tym viac na tom konzument vytazi
    Komu sa origin nepaci nikto mu nekaze ho mat v startupe ...pustim ho ked pojdem hrat, dohram a vypnem ho! mg ...kkti
  • Nevidim v tom až takový problém. Snad jen že něco mám na Live, nějaký zase na Steamu a teď k tomu přibude ještě Origin. Mohlo by to být čistě kvůli pohodli všechno v jednom, ale to je utopie, každý se chrání to své. Já to s dalším klientem klidně přežiju... snad za to BF3 bude stát.
  • z pohledu pohodlnosti je to minus, taky se mi nelíbí nutnost další aplikace na pozadí, na druhou stranu by na tom mohl zákazník vydělat, protože pokud by Origin nabízel komplexní nabídku podobně jako STEAM, mohl by začít konkurenční cenový boj - já bych ho uvítal, protože pořád nějak nemůžu pochopit, proč jsou hry na STEAMu o 25% dražší, než z kamenného obchodu (např. DEUS EX jsem si z game.co.uk předobjednal za 28 liber ( cca 800,- ) zatímco STEAM ho má za 40 € (1000,-) a přitom nemají náklady na krabičku, DVD, booklet atd, tudíž bych očekával ceny nižší...
  • ďalšia stupidita, ktorá žerie hw a nemá žiadny prínos...
  • Hm....tak se radší hrbte u myši s klávesnicí.
  • Kori
    Bylo to něco ve smyslu, že portal možná bude poslední hrou, jež si zakládá _pouze_ na singlu.
  • *na nekoho, s kym se nema cenu dal bavit.
  • Jo, tohle si řekne každý, proto si můžou vývojáři dělat co chtějí a vždy jim to projde.
  • No vetsi srandu jsem dlouho necetl, abych se priznal.
    Nikde jsem netvrdil, ze to je normalni, ale hlasat tady, ze BF3 nekoupim, protoze bych si musel nainstalovat origin, je blbost. Jaky dalsi mas k tomu duvody? Urcite stejne kvalitni.
    "Nevnucuj svoje nazory".. hochu, ty jses normalni traged.
    "pracujeme s pocitacmi dlhsie ako vy ste na tomto svete".. :D nejzoufalejsi argument, co jsem kdy slysel. V prvy rade nemas ani tuseni, kolik mi je let a v neposledni rade o tom bych silne pochyboval, nejen kvuli urovne tveho vyjadrovani a fungovani v diskusi.
    Sam jsi se degradoval na nekoho, kdo ma nazor, s kym nema cenu se dal bavit. Gratuluju
  • Bohuzel mas pravdu. Vzdy jde o prachy a pokud si clovek si zahrat oblibenou hru, nezbyva mu nez na tyhle veci pristoupit, coz je dost smutny.
  • A vrchol vrcholov -sry že to tu spominam- je DRM. Ja som si kupil Silent Hunter 5, pretože milujem Uboaty, akurat mi každu chvilu padal internet a nedalo sa to hrať! Ubisoft to samozrejme nezaujima, oni si proste chcu chraniť svoj tovar a čo ich po mojom pripojeni...dva mesiace som nehral a teraz som zistil že mi zmizli skoro všetky sejvy a kde sa mam isť sťažovať? Aby som hral zase odzačiatku a čakal že mi v polovici hry zase sejvy zmiznu, pretože ich Ubi synchronizuje so servrom a čo im nesedi-vymažu.
    Viete kde môžte isť s protipiratskymi dristami...?
    Nechajte si zaviesť kabel rovno do hlavy-nebojte velke korporecie vas už zmenežuju a povedia vam, čo sa vam ma pačiť.
  • Já nemívám spuštěnej steam non-stop, stejně tak neudu mít tohle, jen když si pudu zahrát... a to už je mi jedno jestli je zpuštěmej steam, nebo origin....
  • Já si nahrahu do kompu klidně i Mária!! Hlavně ať už mám BF3 *14*
  • lol.. treba ze je to dalsi otravna kravina kterou musi mit clovek spustenou v kompu, co mu bude zrat ramky a akorat otravovat zivot....
  • A ani nemáš 64bitový okna viď ... *1*
  • je to jasne do vianoc ocakam oznamenie nejakeho trhaku od VALVE je to jasne.. uz len ked pridu z novym counter strikom pochovaju origin ...a mam rad BFBC2 na BF sa tesim ale couter strike natom som vyrastal ..
  • Paráda další věc co mi bude žrat RAMky a to mam jen 4GB.
  • Oprava: Meles naproste kaviny!! Na software(programi,hry atd..) plati uplne iny zakon nez na filmy a hudbu! K trestneho cinu dochazi uz kdys mas hru stahlou na disku a nemosi byt ani instalovana. Takze vymluvy tipu, za to muze jen uploader a ja sem v klidu je hovadina. Viz. kdyby ktobe prisly nahodu na kontrolu a nasly na disku u tebe programy a chtely od tebe dukaz se su prave(faktury atd.) jak to asi dolozis.
  • teď nwm přesně kdo ale někdo z Valve oznámil že by "prý" Portal 2 měla být poslední hra od Valve co má singl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší