Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hned ako ma nieco velku reklamu a tesi sa na milion ludi je to blbost? mam z teba pocit ze to nerozbehas na pc, tak si vybijas zlost tymto sposobom
  • ty asi rozpravas o MW serii, ne? *2*
    mne staci ze to bude aspon take dobre ako BFBC2 a poviem, ze mi to za tu kupu stalo.
    (ale ten origin ma teda tiez netesi)
  • ucho
    ALL: ano, Steam má většinu her velmi drahých. samozřejmě by mi přišlo fér, kdyby se prodávalo vše za stejnou cenu na celém světě. ale zároveň musím uznat, že v některých zemích by to dělalo komplikace.
    na druhou stranu je na Steamu však spousta her, která má přepočet měn správny.
    no a co se týče ceny, ve finále to zase tak drahé není. a Steam musí taky z něčeho žít, nabízí přeci jen nějakou službu, která pro něj určitě není levná...
    a když má někdo svůj oblíbený obchod, nakupuje tam, navíc když je to pohodlné.
  • Ved v poho.
    Ale to sa ti zda normalne, ked obchodnik predava rovnaky tovar za rôznu, cenu rôznym luďom?
    Mne teda nie, chce tych ludi proste podojiť a skuša kolko to ide.
    Ja pozeram tie ceny na Steame a chytam sa za hlavu...ake nejde o zavisť, ale prečo mam platiť nza rovnaky tovar viac ako američan ??!! To smrdi diskriminaciou.
    Potom sa napr. tunajši predajcovia divia, že si ludia kupuju hry v UK a oni nemu žiadne zisky.
  • tvůj problém ;)
  • Definujes BF3 nebo PC hry obecne?
  • Jestli to bude BFBC2 s vetsima mapama a letadlama tak to rozhodne stoji za to.
  • ucho
    já nic neospravedlňuji :)
    model je jednoduchý: obchodník si stanoví nějakou cenu, ty buď koupíš nebo nekoupíš, podle toho, jak ti to přijde výhodné/nevýhodné. a Steam pouze drží oddělené regiony, aby bylo možné určovat na různých místech různé ceny. závist je špatná vlastnost (a lidé závidí, že to mají občas Američané levněji :) ).
  • *1* *1* *1*
  • ok tak BF3 si nekupuju
  • Krasna ukažka, ako sa da každe svinstvo osprevedlniť :D
    Ale akcie ma, ja som kupil S.T.A.L.K.E.R. CS za 2,50€ , inač možem *ebať.
  • Nejvetsi sranda je, ze at udelaji cokoli, donici hru jakkoli, bude to fail nejbrutalnejsi, nacpou tam kravin mlion, stejne jim to projde, protoze lidi sou proste ofce, stado, ketere to kupovat bude a bude ze fest. Pritom v te hre neni nic co by stalo zato, ale ma to brutalni marketing takze uz je to nelepsi pocin v deinach :).

    Huraaaa do obchodu.
  • ucho
    "prečo su ceny za dolare rovnake ako za euro..."
    tak předně je potřeba říct, že nejsou vždy. mnoho her od několika vydavatelů má přepočet správný.
    jinak je to kvůli různorodosti regionů (každý region se dá nějak charakterizovat, je taky důležité, kolik je v něm kupujících a za jaké hry se utrácí). rovněž se to odvíjí od toho, jak se v daném regionu prodávají ostatní hry (za kolik). patrně je v tom vcelku komplexní systém a na steamu mají moc dobrý přehled o tom, jak to chodí a jakou cenovou politiku volit. dalším faktorem je, že u prodeje se chce, aby byla cena "hezká", tedy ve tvaru 9,99, 49,99 atd. tohle má rovněž vliv na prodeje. každopádně cenu si stanovuje vydavatel a občas se holt dolar rovná euro, a může se klidně rovnat i libře...
    steam má však tolik výhodných akcí, že aktuálně stále konkurenci nemá...
  • ibaze LAN nebude :) DICE to samo potvrdilo coz je na jednu stranu skoda :( ale ma to aj urcite opodstatnenie
  • no pokud bude i LAN tak prez VPN no problem i MP :)
  • Pred 14 dny doslo k tomuhle:) Your EA account is now called an Origin account.Your login and password are the same, and all EA account information is in your Origin account.
  • a zahras si max. tak SP :)
  • pokial to vo finale bude vyzerat tak ako mi to zatial pride (dufam ze to tak nebude) – teda hratelnostou a vsetkym to bude vyzerat ako BC 3 a menu a server browser atp. bude obstaravat LEN Battlelog tak sa im na to vy*erem - "Prozatím to tedy vypadá na styl spouštění Battlefield 3 asi takto – zapnete Origin, spustíte Battlefield 3. Otevře se Vám prohlížeč internetu a v něm stránka s Battlelogem. Přihlásíte se, vyberete si server, kde budete chtít hrát a spustíte hru."
  • Nie.
    Drahšie su preto lebo ludia su blby a pohodlny, aby sa obťažovali si hru najsť niekde za vyhodnejšiu cenu-pretože všetko je na Steame !Inak by proste skrachovali to je jasne.
    Za druhe:Steam potrebuje aby ste boli na nom zavisli-preto su niektore tituli iba na Steame-+online podpora na ktoru sa možem vy*rať.
    Kupil si si u nas hru? Tak si ešte dokup taketo DLC a taketo mapky a somarinky a peniažky teču....
    Za tretie: nech mi tu neaky velky inteligent vysvetli, prečo su ceny za dolare rovnake ako za euro...
  • ta bude na torrentech :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit