Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Pokud je mi známo tak je to pořád ještě slečna a vkus je subjektivní, může v tom hrát roli i to, že je žena a Kassandra představuje silnou a chytrou ženskou hrdinku a těch není zrovna moc. 

    Já mám nejradši Ezia, ale Kassandru mám na druhém místě. Altair se sice objevil v Revelations a jasně že si prošel větším charakterovým vývojem než ostatní a klidně bych si dovolil tvrdit i v celé sérii, protože v jedničce je to absolutně plochá bezcharakterní postava, na čemž není nic špatně, ale v porovnání s ostatními postavami v sérii moc neobstojí. Ostatní nezačínali od nuly a je to jeden z mnoha důvodů, proč dodneška považuju první AC spíš za technologický prototyp než plnohodnotnou hru.

    I přes tyhle důvody mám Altaira radši než Kenwaye, pro mě nejhorší postava v celé sérii, to už radši avatara bez charakteru.

  • Inquisitor

    Obdivuju každýho kdo si ty jména vůbec pamatuje:) Já už ani nevim o co tam šlo.

  • gio1

    Video jsem jeste neviděl, ale určitě zkouknu. Mozna bych sel trochu proti proudu. 1. Arno Dorian 2. Connor Kenway 3. Shay McCormick 4. Ezio z nostalgie, protože to byl první Assassin co jsem hrál. Jednička mi na mém tehdejším hardwaru moc nejela a kdyz jsem to nedavno zkoušel zpětně tak uz ta hra a ty mechaniky v ní hrozně zestárly, takže jsem to ani nedohrál. 

  • On tam byl někdo jiný než Ezio a Altair? 

    Aha.. vlastně zbytek postav byly úplně nudné škváry bez špetky kreativity...

  • Maxianimal

    Eivor hezká parodie na vikinga, dost jsem se nasmál - budiž mu to k dobru. Oddysey a Origins hrdinové  příběhově naprosto naivní a nudné. Ezio měl zajímavý arc, stejně jako Altair (když vezmu v potaz i Revelations). Jinak je AC v pozdějších fázích generická Ubigame i z hlediska příběhu na úrovni příběhu z Division, což má pod palcem taky Ubisoft. Ubisoft už prostě neumí udělat pořádný příběh (čest výjimkám). Rozhodně ne ve své AAA produkci.

  • To, že paní Trojanová má raději postavu Kassandry, než Ezia, mě vůbec nepřekvapilo a utvrdilo mě v tom přesvědčení, že jí chybí vkus :)

    A škoda, že celá reakce zapomněla na to, že Altair se objevil i v Revelations, díky čemuž prošel charakterovým vývojem větším, než všechny postavy, od Unity a dále, dohromady :) 

  • vonTossis

    Ezio, pak dlouho nic, pak ještě dlouho nic a pak celá ta kupa nevýrazných, zaměnitelných hrdinů. AC je moje oblíbená série. Kromě AC III jsem dohrál všechny díly, mnohdy i jako "completionist". Ale jediný skutečně dobře napsaný a nosný hrdina je Ezio. 

  • Thanquol

    Mě sedl asi nejvíce Edward. Pak Shay Cormac - menší role, ale také můj oblíbenec. Eivor úplně na pohodu charakter, měl jsem ho raději než Ezia. Ezio je pro mě spíš nakonec jen taková pěkná "pubertální" norma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit