Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kucííí a hokýýýý nebudeme si muset pořizovat domů i malý Temelín? Bude to spotřeba jak blázen a mooooře odpadního tepla. :)
    A to jsem si myslel, že mi i7 960, 24 GB RAM a 460 vydrží nějaký rok a ani ne 6 měsíců :D.
    • Ty jsi kupoval i7 960 a GTX460 před šesti měsíci? Proboha proč??? Kdyby sis tam dal o 20G míň ramky, mohl jsi mít i72600K, pořádnej chladič, nataktit na 4,9 GHz (kde by pak byla 960 s výkonem:)) a koupit min GTX 560Ti nějakou nataktěnou a byl jsi vysmátej. Jestli jsi nějakej profesionální fotograf a skládáš gigapixelový fotky:) tak se omlouvám. A jestli ne, na co je třeba 24 GB ramek? Může mi někdo vysvětlit na co???
      • machrovina ne?! *1* *1* *1*
    • Spis je otazka,jesstli ti to opravdu za to stoji,kdyz novejsi hw vyuzije jen jedna hra.
  • Sranda je,ze cod oznacuje za "zkonzolovatele" a vyzdvihuje BF3,jako kdyby bf3 takove nebylo *1* .
  • blahorodie
    Na GTX 580 by som to mal rozchodit na low detail ? *5*
    • H4wk
      Podla mna len tak tak ... este ti bude treba aspon 16 core inak to bude brzdit vsetko ;(
      A minimalne 192GB RAM takze aj Win 8 16bit Ultimate !
  • Jako vždy čekám, že kvůli CoD člověk nebude muset upgradovat.

    Co se týče BF3, splňuji všechny parametry až na grafickou kartu (tu mám o jeden model nižší) a obávám se, že i přes tuto skutečnost mi má sestava nebude stačit ani na střední detaily, tak abych si hru opravdu užil. Z bety se toho nedá moc usoudit, ale už i tam jsem dosahoval nižších výkonů než bych si představoval. Bohužel podle toho jak to teď u BF titulů chodí jsou nároky opravdu kosmické. Porovnání grafika/nároky opravdu nesedí. Nechápu proč se titul BF vydal takovýmto směrem a opravdu mě to mrzí, neboť na mojí polici leží všechny tituly BF série do BF2142, co bylo dál už opravdu není BF.
  • tak zase každej silný slova na grafiku MW3, ale hlavně že to nikdo z vás ještě nehrál :D a ve videich nenijejich vylepšenej engine.......a od gameplay MW3 aspon vim co presne cekat, MW2 a MW1 byly genialni multiplayerovy parby
    • vylepšenej cod 2 engine:) Ale no tak, už dost:) Kdyby aspoň ta hratelnost za něco stála, tak nikdo neřekne ani popel.
  • Mato1987
    Upgradovať PC kvôli jednej hre ? :D a čo som sa s koňom zrazil ? :D
  • U mě upgrade PC probíhá každý rok.Alespoň 1-2 věci si zakoupím.Je to koníček a jsem rád,když mi všechno co mám můžu rozjet naplno a vychutnat si všechny detaily.Jak grafické,tak i zvukové.Takže u mě se dočkávají peněz každoročně :D
    • Tak to te tak trochu nehchapu.Ja nemusel upgradovat comp uz par let a to diky zbrzdenemu vyvoji vizualni stranky her,ktery nastal prichodem nove generace konzolli.
    • Hlavně ty zvukové, tam je opravdu potřeba upgrade každý rok :-)
    • Nejhorší je procák s novým jádrem, to se pak musí koupit ještě deska .. to mě zabíjí nejvíc :) .. jinak vím o čem mluvíš chlape . Též to takhle dělám a ze starých komponentů skládám slabší PC at už na doma či na prodej, tím chci říct že takhle se mi penízky alespoň trochu vrací zpět.
  • A já říkám, že jsou mi obě hry šoufl. Jednu z nich už mám totiž pár let v pc a hraju ji, druhou nerozjedu a i když nevypadá špatně, není to nic co by mi rvalo srdce. (A proč jsem lezu když mě to tedy nezajímá? Jen chci poukázat na ty kvanta zbytečných diskuzí, které se s každou novinkou na toto téma dají jen zkopírovat z té předchozí.)
  • Kvůli jednej nebo dvoum hrám přece nebudu upgradovat PC.. to je jako si koupit PS3 kvůli jedný hře.. Až mi nepujde večina současných her tak si koupim novej comp.. do tý doby ani náhodou.. (A navíc , se současným hardwarem už ani snad nemám co upgradovat)
    • No nevím já abgrejduji podle toho co mě čeká a abgrejduji na 4-6 let dopředu že občas vyměním součástku trošku dříve.
      Nechápu spoustu lidí co abgrejdujou na nej grafiky atd když je to šíleně drahé samo ty co peníze neřeší ty chápu:)
      Ty co peníze řeší mají přemýšlet malinko do předu ne na teď.
      Já osobně stavím první PC dražší a pak za pár šlupek třeba můj 1 PC stál 35 000 a druhý stál 12 000 a poslední co teď mám mě stál 11 000kč a to jsou PC za 12 let + ten poslední co teprv dny začaly:) a to nepočítám že jsem grafický labužník takže stavím vše do hig end verze:)
      Žádný PC není stejný a na HW se nedá spoléhat pač nikdy nemám ty požadavky co oni píšou ke hře někde mám sice ubráno ale zas někde jinde vytaženo kdo v tom umí lítat je za vodou a ten kdo neumí má řadu lidí jako jsem já stačí se zeptat či od něj i nakoupit jako druh díků za darmo dneska nikdo nedělá:)
      • Jestli upgraduješ PC na 4-6 let dopředu za 12 táců, měl by si napsat knížku "Jak levně upgradovat PC" a byl by to určitě bestseller. Za tyhle prachy se dá upgradovat PC fakt jen na chvilku.

        Já dal 25 litrů a vím s jistotou, že mi to PC vydží aspoň dva roky a že mi musí vydržet aspoň 4 roky, páč netisknu prachy a takový je prostě můj rozpočet.
        • hmmm tak to v tvym pripade si rikam ze bys mel napsat knihu "jak nevyhodne upgradovat pc".ja sestavil vzdy novej do 12 tisic a stacil mi.ted si kupuju treti pocitac ale uz za trochu jiny prachy a doufam ze mi vydrzi taky tkoavejch dobrejch pet let.doted mi ten starik bastil vsechny hry uplne v pohode,az ted si ho musim menit
          • Postavte compa za 20k a vydrží do doby, než vyjde PS4(XBOX720...). Pak to bude zase naprd, jako to bylo, když vyšla PS3. Pořád dokola.
      • spis bysi mel prestat brat drogy, aby jsi se vratil do reality
    • Pokud ti nejede BF3 ani v medium detailech,tak uz je pomalu cas na upgrade.
      Ja upgradoval z kraje roku (i5-760,8GB ram a GFX 560ti) coz ani zdaleka neni uber stroj, ale betu jsem si v high zahral krasne. Ultra settings asi nerozjedu,ale vubec mi to nevadi...ta hra vypada dobre i v high - medium detailech.
      • :D ne kazdy musi vlastnit uber comp jako ty jen aby rozbehal hru v high detailech :D ja sem si koupil pc minuleho roku, a bude mi stacit najmeme 3 roky jeste.... volim penize ivsetovat do neceho jineho nez pc..
    • No třeba proto aby si se mohl chlubit sestavou na fórech.
  • No moc odborníků tady nepíše koukám!
    Co se týče MW 3 já mu nevěřím a to jsem skalní fanda od COD 1 vyděl jsem pouze videa a ty vám o hře řeknou prd a to nepočítám engin který se pouze vylepšuje a na dnešní dobu už to nestačí.
    Od té doby co odešly odborníci od Infinity Ward to s COD serii jde dost s kopce už od COD 6.Stručně řečeno zahraji si piráta a pokud mě nezklame a nebude implantovaný do multi program IWNET a nebude to v duchu MW 2 tak si origo pořídím jinak ani náhodou.
    To si radši počkám co udělaj kluci v Respawn Entertainment.


    Tak a jdeme na BF3:
    Hrál jsem betu a vůbec jsem nebyl zklamaný kdo píše že mu to nešlo tak jenom neuměl číst že potřebuje nejnovější ovladače betu to jen tak na úvod a ty někteří co mají notebook ne všechny jsou herní i ty herní za 2 roky +- je jenom kalkulačka na který se ovladače už nedělají a je to spíš psací stroj:) . Na BF3 už pracují kluci od roku 2008 proč od tohoto data ptáte se? Pač vyšel první díl Battlefield Bad Company 1 s enginem Frostbite 1.0 (pokusný projekt a to jen pro xbox 360 a PS3) Dále se to šouplo na pokus dva na Frostbite engin 1.5 ( BF 1943,BFBC 2,MOH Multi,BFBC 2 Vietnam ) a to bylo pro BF 3 startem k dokonalosti Frostbite engin 2.0 (BF 3,NFS The Run,Mirror's Edge 2 ) To znamená kdo hrál všechny hry předtím nebo aspoň část ví že tohle bude po pár úprav hra suprová a nás hráče ponoří do válečné zony.No hlavní duch je v Batlfield Bad Company 2 což mě dává zelenou a jasnou volbu pořídit si BF3 a ne MW3 snad jsem pomohl v rozhodování i když jedno mínus BF3 má a to další pošahanou sociální síť Origin. Snad se nedočkáme od každého AAA titulu i vlastní socku:)
    Tak šup ať máme 25.10.2011
    • Beta BF3 bylo otřesná a pro mě obrovské zklamání. Přesto si myslím, že až doladí všechny chyby, přidají pár map, bude vše OK a hra bude nejméně tak dobrá, jako její předchůdci. Každopádně to chce ještě pár měsíců - kupovat to teď rozhodně nebudu.

      COD nemá smysl kupovat. Inovace minimální...
    • U BF 3 mě uchátily grafika ale hlavně zvuky tybyli užásne jako byste se divaly na film v 5.1 nebo 7.1 koupil sem si i sluchatka kvuli tomu abych měl zařitek zehry !!
      ROCCAT Kave 5.1 Surround Sound
      a mohu je jen doporučit na sluchatkach ktere jsou jako 5.1 ale skutečně namejí vice reproduktoru ve sluchatku jsou naprt tyto jsou jak pro BF3 dělane už sem snimi hral betu a zvuky hm...... no a mam flek na rozkroku :-)
      • Zvuky? to bylo jediný co se mi tam nelíbilo teda hlavně zbraní.. ty mi přišly takový pistolkovitý v BC2 to mělo grády tady teda fakt hrůza snad sem to měl špatně nastavený nebo to doufám ještě upravý..
        • Je to beta v BFBC 2 to v betě bylo naprosto stejný a teď špica.
          • JJ chlapi nemyslel jsem až tak v betě ale spiše zahry TEDY playgame na videu stahl jsem si od typka co měl tu čest si zahrat na te zakazané mapě v betě a měl to hodně dobře nahrany že zvuky aji kvalita videa byla ve 110% stavu a tam ty zvuky byly skutečně užasné!!
            • NO nevím tu zakázanou mapu před ukončením bety na pár dní pustili všem a zdálo se mi to tam stejný...
    • A ty si jako ten odborník? Hmm dobrej samožer. Ale když ti to udělá dobře.
      • To jsem snad psal,že jsem odborník?
        Takové reakce nebudu dále komentovat jsem jen hráč pro hráče!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit