Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Podle mě strašně zmrvená konverze jako u GTA 4 ... jak je možné, že tak pěkná hra jako Mafia 2 mi jde na max bez problémů a LA Noire mi jde hůř jak to GTA 4... mám to na min. a 15 FPS ( a to jsem musel do příkazového řádku zadat pár blbostí abych to neměl na původních 5 fps)...a přitom ta hra krom těch obličejů graficky Mafii 2 nepředčí....Je to hnus co dělá Rockstar
    • Jazz
      Neměl jsem problém, do konzole jsem nic nestrkal.
      S GTA IV jsem zezačátku měl nějaký problémy a tam jsem do texťáku musel strčit podobný příkazy jako ty do L.A. Noire, aby to jelo na 9600GT "plynule", ale pak v pohodě.
      • Do GTA IV jde taky přikázat plynulost? Můžeš mi pls poradit jak? *3*
        • Jazz
          Pokud si to dobře pamatuju, tak je jsou to stejný příkazy jako tady.
          Akorát vytvoříš v adresáři texťák 'commandline' a napíšeš to tam.
    • To mi ani nerikej, sem si chtel udelat jeziska s touto hrou. Ale jestli to jede na vylizpekac, tak to je na dve veci. *7*
    • Grafika je horší jak Mafia II, prostředí je jednodušší, ale jede to 2x hůř. obličeje se sice dobře hejbou, ale když si s tou mimikou dali takovou práci, tak proč jsou proboha ty obličeje (textury) tak strašně rozmazaný a nekvalitní...
    • Je to jako u GTA IV... to jsem koupil v roce 2009 za hříšných 749 Kč. Pořád mi mizely textury a hra byla nehratelná, protože to bylo co pět minut. Bavil jsem se o tom s R* a ty mi radili ty jejich klasický pindy, co se daj sehnat i na internetu a furt nic. Pomohly mi až catalysty 11.6, fps kolem 50 na plný detaily a pohoda. Uvidíme jak to dopadne, dejme tomu čas.
  • terz
    Hra je to kvalitní o tom se přít nebudu, ale grafická stránka věci je příšerná. Co mě ovšem nejvíc dostává je, že u každého rozhovoru/výslechu dávám pozor a soustředím se a pak přijde ten moment kdy mám určit pravda/lež a všechny postavy začnou kroutit hlavou, koukat se na zem, klepat se jak ratlíci a celkově vzato, chovat se jako největší podezřelý. A to i ty postavy, které o tom zločinu ani nevědí. Takže já té slečně věřím, že šla jenom kolem, ale ona se na těch rozhodujících pár sekund začne tvářit jako kdyby obět zabila a spolu s ní i další 4 o kterých ani nevím.
  • "....některým postavám už od pohledu nevěříte ani nos mezi očima, ale to ještě neznamená, že dokážete s prstem v tom vašem určit, kdy vás za něj vodí..."
    Geniální *14*
  • pan_Revoluce
    Co se týká L.A. Noire, tak to pro mě byl asi nejlepší herní zážitek roku (XBOX). V prvních chvílích na mě dýchnul stařičký Police Quest a já byl ztracen.

    Později jsem měl trochu problém orientovat se v příběhu, který je poměrně spletitý, a pokud jako já máte horší paměť na jména a postavy, možná vám to bude trochu splývat. Jednotlivé linky se totiž provazují hodně dlouho a velmi nenápadně. Kdo hraje hry i několik měsíců, protože má čas třeba jen pár hodin týdně, tak se docela zapotí. Navíc, přestože mám dojem, že angličtinou docela vládnu, tady byl použitý jazyk často natolik specifický, že jsem si v pár případech nebyl jistý, jestli chápu výpověď svědka správně.

    To je však spíš moje mínus - kdo hru bere jako moderní a svižnou adventuru, určitě zklamaný nebude. A ten pocit u závěrečných titulků, to jsem už dlouho neměl...
  • Paul_cz
    První Lukášova recenze neběžící v plynulých 60fps ? Jo on je tam vlastně ten fps lock.
    Ale kvalitní práce jako obvykle. Až bude LA Noire časem levnější, asi to zkusím.
    • janchor
      Říkal jsem si, jestli na ten fps lock hrabat, ale pak mi přišlo férovější natočit hru takovou, jakou ji člověk oficiálně dostane.
      • Paul_cz
        Někde se spekulovalo, že tam ten fps lock je kvůli tý technologii natáčení obličejů - nezkoušel jsi to odemknutí ? Vypadá to normálně v 60?
        • vypadá to strašně divně takový až nepřitozeně plynulý a rychlý já osobně jsem po vyzkoušení vrátil lock na 30.
      • Budiž odpuštěno. Ale příště už zase na starých, pěkných, plynulých 60ti! Líp se na to kouká .)
        • M.Habarta
          Tohle osobně ani trošku nechápu. Těch 60 FPS mi ve videu přišlo hrozivě nepřirozených.
    • Pro mě zase první jeho videorecenze, ze který nemám úplný slideshow:).
  • DarkHawk
    Když se zminujou hry s nejdospělejším příběhem. Tak nejlepší hra pro dospělé co vyšla je Kane a Lynch 1,2.

    L.A Noire je kvalitní detektivka jedna s nejlepších her.
    • Z nejlepších ?
  • michaliuz18
    AJ KED je hra stale o tom istom nesmierne ma to bavi , ma to svoj styl, svoju kvalitu, uz som v protidrogovom a je to cim dalej zaujimavejsie a tazsie ....co mi ale vadí a robim si z phelpsa haluz?
    "operator give me dispatch" , "putting you through now" ..."phelps badge twelwe forty seven"
    stale dokola kazdy druhy pripad :D
    • Kdyby každej druhej :D
      • michaliuz18
        aj kazdy prvy nekedy
  • Hra vypada super , games - zas mate tu dementni reklamu na pozadi webu ? Este jednou a uz sem nikdy nepachnu !
    • Tohle rikaj vetsinou presne ty lidi, ktery si to koupej *1*
  • MickeyMutant
    Hlavní hrdina na první dojem vypadá nevýrazně a nesympaticky, ale to by se snad v průběhu hraní mohlo posunout, bohužel co mě celkem odrazuje, je ten divadelní projev, za který by se nemusel stydět ani K. I. Prácheňský ve sporu o lípu.

    A přestože je technika snímání tváří skutečných lidí úžasná, tak na mě v kombinaci s tradičně počítačově prkenným tělem působí trochu strašidelně. Bohužel, jak se autoři snaží maximálně přiblížit realitě, tak to člověk chtě nechtě musí srovnávat třeba s filmem a to srovnání v tomhle případě nedopadá moc lichotivě. Buď je to otázka zvyku, až bude podobně vytvořených her víc, nebo spíš tenhle směr čeká na lepší technologii.
  • A recenze na anno 2070 nebude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit