Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ta nahata zenska tam s tou chlupatou mindou *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
    • Prosím tě... nechej si své postřehy pro sebe. Uvědom si, že ne všechno, co ti probleskne hlavou, stojí za zveřejnění na fóru. Nás nezajímá tvá první erekce, ani kdy jsi poprvé viděl maminku nahatou...
    • Hairy_Ass
      No vidíš, a tvoje mamča, co ti tak ráda kupuje hry, ji možná má taky takovou... Holení se dostalo do mody během 80. let (a to ještě jen na Západě), tohle jsou 50. léta...
    • Můžu říct za všechny že seš pí*us primitivní a určitě mě to ikdo nebude mít za zlé. A ten tvůj avatar k tobě nějak dobře sedí. :D
      • ubožejší reakci jsem tu už pár dnů nečetl.. gratuluju! Jindra je prostě jindra.
      • jindra.veliky
        trapaku a ulevil sis kdyz si to napsal takhle dospelacky? *5* *4*
        • Heh :D ty seš taprný až to bolí. A kdo tady něco říká o nějakém dospěláctví ?
    • Až z tebe jednou bude velká holka, tak ji taky budeš mít chlupatou, neboj *3*
      • keigi
        A když ne, může si na ni načmárat čárky fixkou *1*
    • Drak_1
      No niekto ma Orgie *1* *1* *1*
      • Az jenoho dne budes v situaci, kdyb prijdes o panictvi a budes potrebovat pouzit vyraz pro ''woman garden'' a reknes MINDA, tak si bud jistej ze o to panictvi neprijdes
        PS: ta holka bude muset být beztak postižená
      • michaliuz18
        on ma kolko rokov ten typek? 5 a pol ? :D
  • cau ... ve hre sem narazil na jednu chybu SPOILER SPOILER SPOILER
    SPOILER SPOILER : v misi jak vysetrujete ten zlocin ze sveta filmu , nekdo chtel sejmnout herecku a jednu jako malou zacinajici herecku v aute zaboreny do billboardu .. ted uz asi vite ktery pridad.. tak v nemocnici kdyz vyslychate tu holcicku tak kdyz tam na ni zatlacite tak se k vam uzavre a nic vam nerekne - predevsim klicovou vec ze to tajemne misto kde byla zneuzita , ze tam byla fontana ... jenze me nic takoveho nerekla pac sem na ni tlacil a v nasledujici lokaci v byte nejaky herecky Phelps pri pohledu na fotku rekl : aaaa to je ta fontana o ktere mluvila ta holcicka ...tak sem se chtel zeptat jestli je tam vice takovych chyb? celkem me tato vec zamrzelo-...
  • RakeW
    pan_Revoluce: Mluvíš mi z duše. Hraju to už od září v průměru pár hodin týdně a mám úplně stejné výhrady. Špatná paměť na jména a tu a tam dost složitá angličtina (naštěstí jsou tam ty logy, takže člověk víceméně o nic nepřijde) spojená, hlavně díky dlouhodobému hraní, se sníženou schopností si ty věci propojit, mi taky dělá trochu problémy :).

    Občas pak taky úplně nechápu tu spojitost mezi svědkovou (lživou) výpovědí a nějakým důkazem a, ač se za to stydím, musím se přiznat, že tu a tam sáhnu pro nápovědu někam jinam než do věčně prázdné intuice :).

    Nicméně jsem takhle dospělou/dospěláckou hru snad nikdy nehrál. Těch nakousnutých originálních témat! Co na tom, že v akci to občas trochu pokulhává. Atmosféra, pocit něčeho naprosto nového, maximálně dospělé pojetí i výborného grafického zpracování (ukázkový příklad, kdy je technologie jasně převyšována celkovým vizuálním pojetím) dělají z L.A. Noire naprosto bezkonkurenční hru. A navíc: Kdo by to řekl, že hra za vyšetřovatele pojišťovny může být tak zajímavá :).
    • blbečku proč tam dávaš spoiler stejne na to každ yklikne protože je zvedavy
      • RakeW
        Protože od toho tady ten tag je. Tvá neschopnost odolat zvědavosti mě vůbec nezajímá.
    • Erien
      Já s důkazem problém neměl, když mi svědek tvrdil, že žádné anarchistické hnutí nepropagoval a měl jsem důkaz, že v jeho skříňce se nachází asi 5 tisíc letáku, tak to bylo jasné. Vždycky když jsem lež použil, tak to bylo pro mě logické tak nevím kde je problém. :)
    • pan_Revoluce
      Jo, přesně - spojit důkaz s výpovědí jsem se po pár nevydařených pokusech trochu "bál" :) Ale dodnes si nejsem jistý, jestli to bylo mojí nedovtipností, nedokonalou angličtinou, nebo prostě jinými myšlenkovými pochody, než tvůrci čekali.

      Jo a ještě moje osobní radost byla přítomnost některých herců - jako exfanouška Heroes potěšil hlavně Greg http://laist.com/2007/09/25/laist_interview_greg_grundberg_heroes.php
  • Mopped
    Tak teď fakt nevím, jestli napsat Ježíškovi o tohle, nebo o Deus ex.
    • napis si o DE - tohle bavi jen par pripadu, pak nadseni opadne
      • Jazz
        Jojo, za to DE baví sotva půl hodiny.
        • Jebe ti? Od vydania Deus ex som sa tak nebavil...
          • kostejnesmrtelny
            Je to retard, prostě ho ignoruj.
          • A co jako... tak ho to třeba nebaví. Každej není stejnej.

            Jebe tak možná tobě, protože nedokážeš unést možnost, že každej není tak hotovej z tvé oblíbené hry jako ty.
  • 3koda že to není v cz lokalizaci.
    • Mopped
      Je, ale jen na jednom nejmenovaném webu.
      • Jakém?

        Tomto?
        http://la.noire.cz/forum/index.php
    • 3-Š
  • SvatoplukLemur
    Nejsem vůbec fanda do detektivek, takže s výrazy typu DA (district attorney) a dalšími byl trošku problém. Ale zajímalo by mě: Až dostanu všechny ty šmejdy za mříže, tak stejně pořád nevím jestli to doopravdy udělali nebo ne !SPOILER ALERT! a jak tam Cole žvaní o sériovým vrahovi Black Dahlia, tak je dost možný že jsem ty lidi zabás neprávem. Jo a taky mi přišlo že u spousty tvrzení vlastně nevím kterou část zpochybňuju. Jinak je to boží game, pro mě nejlepší GTA *1*
  • SvatoplukLemur
    jak to tady čtu tak zjišťuju že na Gtačku je nejlepší to že, prostě můžete vytáhnout kulomet a spustit pořádnej RIOT, zabarikádovat se třeba v nemocnici a zabíjet policajty tak dlouho dokud vám nedojde munice nebo vás nezabijou *1* *1* *1*
  • Ahojte volam sa Andrej Galbavy a milujem vas *14* *14* *14*
    tato hra je supr, Reitak , cmuk cmuk cmuk
  • Tie tvare vyzeraju dost zvlastne v niektorych scenach. *4*
  • Stale sa všetky gansta hry z 50. rokov porovnavaju s Mafiou 1. Ja som tu hru hral, nebola zla, ale že by bola vzor pre ostatnych, to skutočne nie!! Hral som ju pred rokom, aby som si rozširil herne obzory, ale nič mimoriadne som v nej nenašiel. Mafia 2 bola spolu s DLC čkami ovela lepšia, možno je to tym, že ked ste ju hrali, mali ste na hry ako take zrelši pohlad, a teraz ma môžte minuskovať.
    • michaliuz18
      skus ty pochopit ze mafia je strielacka, na styl gta kde zabijas setkych lebo si boss robis misie pre sefkov a podobne , la noire je pravy opak , je to detektivka kde riesis pripady, neviem preco kazdy druhy porovnava lanoire s mafiou, to ked vidite v inej hre klobuk a stare auta tak hned to musi byt duplikat mafie ci ? *15*
      • Tiež nechapem, prečo to recenzent porovnava s Mafiou...či ako si to myslel ??
        • michaliuz18
          no tak ako som pisal, ze tie dve hry sa nedaju nicim porovnat, len starymi autami ostatne je uplne rozdielne
    • Tohle je hodně odlišná hra od Mafie.
      • Jaska, len recenzent ju na konci spomina, že to ma bližšie k Mafii 1 ako k Mafii 2, chvala bohu !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit