Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prehnali to s cenou... super imba trailery, teasery... a co tu mame? sekajucu hru pomaly na kazdej druhej masine ...nastvali si fanusikov akurat... bolo im to treba ? Mohli aspon Beta testing pustit... z i ich strany riadny trapas...
    • Tak ich hlavné financie sú z konzol to preto to odflákali, z PC majú minimálne financie.
      • ale kdeze minimalni, cod6 se prodalo na pc priblizne 30% kusu, to samy na ps3 a hlavni tahoun byl x360...
  • Stillson
    Tak hra mi jde bez problému...bez lagů...ale nevim možná se to zdá mě,ale přijde mi to přeplácané ten singleplayer...chvíli si připadám jako v Assasins Creed :D tim jak jsem v minulosti atd :D ... a potom je to hrozně moc akční...každých 10vteřin exploze :D to dřív tolik nebylo u starších CoD :-) ... nevim jako některé části zatim paráda a bavil jsem se...teď jsem ve vietnamu,kterej mám rád,tak uvidim co tam bude...ale nic extra no zatim.
    • Mno já mam radši příběh COD MW a COD MW2
      Měl jsem rád Ghosta než ho zabily :-(
      • Stillson
        Jo přesně tak MW,MW2 bylo parádní nebo podle mě lepší děj...ale ještě jsem nedohrál tohle,tak uvidim...ale zatim se to nedá ani trochu srovnat se staršíma dílama... jo Ghost byl frajer... jinak McTavish a Price jsou taky hodně dobrý :-) vždy jsem měl raději mise s Britama než za američany.
        • J COD MW a MW2 mě Kampan dost chytla dokonce i Citově jako že se mi to dost líbilo dalo se to dobře prožít :-D ale tady u Black Opsu to tak necítím vubec mě to nebere možná kůli hlavnímu hrdinovi nebo nvm.Aspon že mluví.... :-D
  • Nechápu vás mě i kámošovi to jde na plne detaily v poho bez sekání Singl a Multak Pivate Game uplne v poho taky ale Private ostatni lagguje XD
    • Toho nechapes asi vic. Jde o problem hry, proste na nekterych sestavach to ma problemy s pretezovanim procesoru a clovek to neovlivni. Vy dva mate stesti, tak bud rad a nediv se jak lama...
  • Na to že jsem za to dal 1100 a jsou takovýhle problémy...at se nedivej že si to pak lidi stahujou..Mě nejde ani singl ani multak..pritom hraju mafii 2 na high..
    • 1100Kč? to se máš ja za to dal 790kč XD
      • Tak nekdo si to koupi u nas a krabicove. Ze sis to poridil pres steam, nemusis tu hned delat hloupyho a chlubit se jak si "usetril"... *5*
        • Lamo, za 790,- se prodává krabicová polská verze, na které bez problémů zprovozníš angličtinu *7*
  • Tak ja neviem mám PC na ktorom mi ide Mafia 2 na high s medium APEX ale zato že mám 2-jadro tak mi seká SP aj MP. *10*
    • Souhlas. Jede mi SP tak na 10 fps bez ohledu na nastavení detailů. Hrát se to nedá..
      • Zrovna já mám přes 2 roky starý noťas s 9500 GS nVidia a 2.4 dvoujádrem od Intelu a krásně to běží na střední detaily bez AA. I když pokud chci opravdu nějakou pecku, tak to koupím na Xbox (ME2, nový Assasin atd.)
        • Leatham: Hmm, není ten notebook náhodou Asus? Mám velmi podobný, akorát grafika je Radeon HD 3650, a Black Ops je pro mě momentálně téměř nehratelné (jak SP, tak MP). Velmi podobné to bylo u cod5, tam jsem musel hrát v 800x600 abych se dostal na průměrných 40-50 snímků za sekundu. Modern Warfare 2 naprosto krásně v 1280x720. Treyarch si s nějakou optimalizací očividně hlavu nedělá. Hlavně že se to dobře prodává*11* Btw. v jakém rozlišení hrajete Black Ops?
          • ja na i5 a hd5850, 1920x1080 a vsetko na max hrajem s priemerom fps 55 :). Podla mna to nieje zle, no mozno som len lucker *3*
        • Procesor mám podobný, grafiku GTS 250 a je to nehratelné i v rozlišení 800x600 na minimálních detailech. Zmíněná Mafia II mi běží bez cukání na vysoké detaily 120x1024 a Medal of Honor zhruba na vyšší střední detaily v 1024x768.
          • mne ide single bez sekania no nwm :D
            inak zostava :
            procak Q8200, grafa gtx260 ram 4gb .......
            a rozlišenie mam na 1400x900 všetko na high :D vsync off :D
            • Mne to seká na
              GTX460
              RAM 4GB
              ATHLON X2 7750 3ghz
              na 1440x900, ale to seká na low aj na max rovnako *1*
              Tak dúfam že vydajú nejaký patch.
              (Pre tých čo si myslia že na tom nemôže ísť Mafia 2 na high+ Apex na medium tak predtým som mal k GTX460 na Physx 8800gtx.)
  • Neviem inač čo ste čakali ak to bolo od amíkov nahrávané s tou dúhou :D. Ty už snaď nevedia ani ako vyzerá príroda. Podaktorý teda....
    • No možná že to nevědí, ale přece jenom dělaj amíci lepší hry než nějací slováci *1* *1*
      • slovaci hry nerobia takze si odfajcil akurat tak sam seba.... a cesi robia co Mafia a ...... a ..... asi uz nic ze...
        • Až na to, že cz her je plno Arma Vietcong Mafia atdl.. *5*
        • cauldron.sk
        • ty znas jen Mafiu,no tak to se pak nemame ocem bavit..
  • Na COD jsem se těšil jak malej kluj, ale lagovanej MP je pro mě nehratelný. Singl jsem dohrál celej bez jediného lagu a nějaké chyby, které bych si všiml :-). MP
  • Tohle je pokus o trolling nebo jste jen dnes vylezli z jeskyně? http://www.youtube.com/watch?v=1qyQIKd_B68
    • Troll a trolling jsou nejtrapnější slova co sem kdy slyšel !! *11*
  • Kdo jeste nekupoval, tak ani nekupujte. Po hodine hrani multiplayeru me to prestalo bavit a pustil jsem si BaD2.
  • Hm, jak tak koukam ani me nemusi mrzet ze sem hru nezakoupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit